Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

https://satkurier.pl/news/62697/promocja ... w-fta.html

 

Czy ktoś zna może dokładniejsze szczegóły tej oferty dla klientów FTA? Mam dekoder Echostar DSB - 717 po umowie, obecnie nieużywany, a te 8 miesięcy gratis jest kuszące. Czy ktoś coś dokładniej? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skonczylem wlasnie z cyfra i szukam zastepstwa. Tak mysle nad familnym hd, do tego sagem pvr za 5zl miesiecznie, umowa na 29 w tym 6 mieisecy free z wszystkimi pakietami(kiedy musze je wymowic zeby nie placic?). Mysle to wziac w multiofercie z internetem, akurat ten 1gb gratis wystarczylby by sprawdzic czasem poczte, poplacic rachunki. Troche coprawde nasluchalem jaki to CP jest be i bylbym wdzieczny na tipy na co powininem uwazac, czego moge sie spodziewac. Oferte zamowic w necie(da sie?) zy w aps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chciałbym potwierdzić, najlepiej na forum bo w punktach Cyfrowego Polsatu nie do końca można uzyskać wiarygodne informacje: Chciałbym sprezentować rodzicom pakiet Familijny HD w opcji na 29 miesięcy (promocja świąteczna 6 miesięcy bz opłat) z dekoderem HD PVR Sagem ESI 88.

W dniu zakupu zapłacę: 49 zł za dysk 320GB (stanie się on moją własnością), 1 zł aktywacja, następnie przez 6 miesięcy będę płacił 0 zł (za familijny HD + 3 dodakowe pakiety) + 5 zł za udostępnienie dekodera, czyli razem 5 zł, Od 7 do 29 miesiąca będę płacił 39,90 zł (za familijny HD, po rezygnacji z dodatkowych pakietów, którą rozumiem mogę zrobić po 6 miesiącu bez konsekwencji) + 5 zł za udostępnienie dekodera czyli razem 44,90 zł?

 

Dzieki za ewentualne potwierdzenie lub prośba o korektę mojej wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po rezygnacji z dodatkowych pakietów, którą rozumiem mogę zrobić po 6 miesiącu bez konsekwencji" - PRZED upływem szóstego miesiąca, i musi to zostać zrobione przynajmniej na 24 h przed początkiem nowego okresu rozliczeniowego. czyli np. jeżeli okres rozliczeniowy masz 30. każdego miesiąca, takie zmiany należy zgłosić najpóźniej 28. innych rozbieżności względem rzeczywistości się nie dopatrzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu niema osobnej ceny,płacisz za ilość dodatkowych - czyli familijny - 39,90 - familijny i jeden dodatkowy - 59,90 - familijny i dwa dodatkowe - 79,90 - familijny i 3 dodatkowe - okolo 89zl

 

nie dotyczy to hbo i cinemax, hbo jest za 25złotych, cinemax za 15zł, hbo i cinemax razem - 35zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

czy wiadomo cos o mozliwych promocjach swiatecznych ? i w sumie nowe oferty pojawialy sie zwykle tuz przed swietami, czy troche wczesniej ?

18 marca konczy mi sie umowa (juz wypowiedziana) i prawdopodobnie musze zwiazac sie z nimi nowa (raz dzwonili do mnie z oferta po wypowiedzeniu, ale mnie wtedy nie bylo w domu, a pozniej to juz brak jakiegokolwiek kontaktu). stad teraz zastanawiam sie czy brac teraz umowe, czy wytrzymac jeszcze z miesiac i zobaczyc czy pojawi sie cos lepszego.

aktualnie oferuja jedynie 3 miesiace free z pakietami HD i VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ugrać więcej, mi się udało wynegocjować umowę na 15 m-cy, 5 miesięcy za darmo FAM HD + Sport HD + Extra HD i VOD a potem zobowiązanie tylko na familijny, dekoder zostaje ten co mam. Na początku oferta było dużo gorsza ale jak zacząłem wspominać o przejściu na prepaid oraz o tym, że przedstawiono mi ofertę dla nowych klientów bez żadnego bonusu za lojalność to od razu padła lepsza oferta. Umowa wygasała mi również 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o potwierdzenie dostępnych promocji (z pakietem familijnym HD), wg strony internetowej wygląda to tak:

1. Umowa 15m - 1 miesiąc free , potem 39 zł., dekoder HD5000 za 49 zł,

2. Umowa 29m - 6 miesięcy free, potem 39 zł., dekoder HD5000 za 1 zł, dekoder sagemcom 1 zl + 5zł/m.

 

Czy o czymś zapomniałem? Strona internetowa cyfrowego polsatu jest wg mnie mało czytelna np. nie wiem czy koszt pakietu familijnego HD to 37,90 czy 39 zł

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

chcę zakupić CP i teraz zastanawiam się czy :

- mini hd extra jest dostępny tak o czy tylko jako drugi dekoder?

- jeżeli jako drugi dekoder to jaki koszt?

 

Myślę o CP Familijnym za 39 zł do jednego tv i takim drugim dekoderze . Familijny mial by byc na LCD (jaki koszt tunera hd i jego aktywacji?) i ten pakiet mini hd extra na TV CRT (jaki koszt tunera tego małego sd i aktywacji?)

 

Byłem w jednym z punktów Polsatu w mojej okolicy to niczego się nie dowiedzialem taka zlewkę mieli na przyszłego klienta na zasadzie poco tu przyszedłem. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...