Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się.48 PLN.Ale nie masz 2 pakietów;np muzyki i filmów które masz w familijnym +relax mix.Moim zdaniem N-ka jest najdroższą póki co platformą

 

Mocno dyskusyjna teza.

Zgoda że w ramach oferty SD Familijny+Relax Mix jest porównywalny z pięcioma pakietami n-ki.

Tylko że w swoim porównaniu "zręcznie" pominąłeś kanały HD.

Falimilijny + Relax Mix ma ich zero a w pięciu pakietach n-ki jest ich siedem.

Jak do tego doliczysz ile sobie za jeden kanał HD liczy Cyfrowy Polsat to już to tak różowo

dla tej platformy nie wygląda.

Oczywiście pod warunkiem, że klient zainteresowany jest ofertą HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zrobił kolejną promocję - tym razem na dekoder Mini D1 oraz antenę HD :woot: - zwykła antena z napisem HD (no może jest większa od tej standardowej, którą oferowali wcześniej :]), ale oni koniecznie chcą nabrać ludzi, że niby przez to jest jakaś specjalna - HD :/.

Szczegóły: antena (HD) za 50 zł, czyli 20 zł taniej, udostępnienie Mini D1 za 5 zł lub 0 zł w zależności od wybranego pakietu i aktywacja dekodera Mini D1 już od 1 zł. Nic tylko brać ten dekoder :lol:

Od 28.10.2008 Cyfrowy Polsat szokuje promocjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałem. Jeśli weszli w telefony to powinni zrobić jeden, wspólny abonament. Np. 50 zł w tym Familijny i 20 min. do wygadania. 80 zł, Relax Mix i 30 min. do wygadania. Itd. Do tego Prepaid. Mam środki na koncie telefonu, wysyłam SMS-a CP.MINI, ubywa mi 10 zł i miesiąc oglądam pakiet MINI. CP.FAMILIJNY i miesiąc Familijnego. Nie ma środków na koncie? Wystarczy skoczyć do kiosku po zdrapkę i już :D Wszystko tanio, łatwo, szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozmowy w telefoni polsatu chyba są najtańsze 21gr za min do każdej sieci . Jest to w prawdzie z umową ale ustawiając abonament na 10zł ma sie 50min do każdej sieci. To chyba dobra oferta skoro ja jestem w plusie i do innych sieci mi liczy sporo koło 60-70gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol a ty czytasz czasami pismo drobnym druczkiem ? Pisze wyraźnie:

"Oferta dotyczy 5 numerów aktywnych w sieci Cyfrowego Polsatu (zarówno w abonamencie, jak i na kartę) lub w dowolnej sieci stacjonarnej." plus opłata 10 zeta za włączenie usługi za każdy numer no jesli według Ciebie to super to jak najszybciej się przenoś. Ja też mam Simplusa 5 groszy w plusie i na stacjonarki do innych po 40. Aktywacja darmowego numeru 2.5 PLN bez limitu 33 godzin. Jak wg Ciebie to jest atrakcyjne to ja nie mam słów :). ps.a tak bez tej usługo koszt minuty 0.59 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 osób? mama, tata, brat (siostra) i jeszcze 2 osoby (chocby z pracy). takie zalozenie jest tej rodzinnej telefonii. Nie jest to telefonia dla maniakow, ktorzy dziennie dzwonią do 20 roznych osob. Problem w tym, ze malo jest osob, ktore w swoim dzwonieniu jest zorientowane na te 5 osob. Sam osobiscie moglbym sie w ten sposob skoncentrować na tych osobach, ale to tylko dlatego, ze bez telefonu moge zyc. dla osob, ktorzy w kazdej kieszeni mają komórkę telefonia polsatu nie będzie warta rezygnacji z innego uslugodawcy.

 

A co do samych promocji na TV - wszyscy czują "rzal i bul", bo rok temu promocja 5 miesiecy gratis, nawet przy dekoderach za 99zl robila spore zamieszanie. Dzis 3 miesiace, to po prostu krok wstecz, szczegolnie, ze konkurencja potrafi ze swoimi reklamami ruszyć wyobraźnię klientów. Polsat tego nie potrafił. Swiadczy o tym rowniez to, ze do mojego sklepu z polsatem przychodzą klienci, ktorzy nawet nie wiedzą, że są 3 miesiące za darmo, co swiadczy o slabej komunikacji ich promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj nie ma błędu?

Pakiet MINI MAX - NOWOŚĆ!!!

 

Zestaw kanałów Pakietu MINI powiększony o kanały:

Polsat Sport, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play

Cena abonamentu - 19,90zł

 

PROMOCJA:

Abonament - 12 miesięcy 0zł

Dekoder Mini D1 - Zakup na własność 149 zł

Zmiana pakietu na MINI możliwa do 11 miesiąca

To na ile czasu podpisuje się cyrograf? 29 miesięcy tak jak tutaj? :D

Kanały HD

 

6 miesięcy 0zł (przy wyborze opcji HD na 29 miesięcy).

Jeszcze trochę a CP będzie naprawdę rodzinną telewizją. Umowa będzie przechodziła z ojca na syna :lol:

Myślę że te promocje 0zł świadczą o jednym, TVN-y znikną od 1 stycznia. Ciekawe co zaproponują obecnym abonentom by zostali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się, że umowa z dekoderem HD na 24 lub 29 miesięcy. W tym ostatnim przypadku, wszystkie kanały HD 6 miesięcy gratis. Co do pakietu Mini Max, to umowa pewno będzie na 36 miesięcy ?, w tym 12 gratis. Jak chodzi o zmianę pakietu na Mini, to można będzie zrobić to z każdego innego pakietu ? (w ciągu tych 11 miesięcy) i czy na Mini czy/lub Mini Max :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te promocje 0zł świadczą o jednym, TVN-y znikną od 1 stycznia. Ciekawe co zaproponują obecnym abonentom by zostali?

 

Tutaj się nie zgodzę. Rok temu było podobnie dawali 5 miesięcy za darmo ale za dekoder trzeba było zapłacić dużo więcej. teraz dostajesz dekoder bez zadnych oplat wiec jakos oni muszą od takiej osoby wyciagnac oplate za dekoder... a jak nie łatwiej to zrobić niż przez dłuższy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...