Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo! Napiszę wprost! Dla tych co dopiero wymienili swoje własnościowe nieaktywne od lat dekodery SD na HD, to na te wymienione w dalszym ciągu własnościowe dekodery HD można zawrzeć nową umowę w APS taką, jaką zawarłem ja lub inną odpowiadającą zainteresowanemu. Nie podaję spektrum tych ofert ponieważ ich nie znam.

Może bliżej przedstawi to kolega @swojadroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamowilem przez telefon ofertę Premium na 24 miesiące, z tego 6 miesięcy gratis a pozostale 18 miesiecy za pół ceny w ofercie SmartDom. Zapomnialem jednak o multiroom i tu moje pytanie - czy moge podczas trwania umowy dobrac multiroom w cenie 5 pln/m-c? Czy poźniej juz nie bede mial takiej mozlwosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w każdej chwili dołączyć MR do umowy...kosztem dotychczasowej umowy. Czyli w wypadku nowych ofert z gratisem taki ruch lepiej wykonać najwcześniej w ostatnim bezpłatnym cyklu rozliczeniowym, ponieważ dołączenie MR będzie się wiązało z podpisaniem aneksu. Aneks przynajmniej doda do umowy ilość miesięcy wykorzystanych i na krótki okres (często 1 miesiąc) doda pakiet/pakiety dodatkowe gratis i MR. Inaczej mówiąc, w cenie, którą należało płacić po gratisie dostajemy dodatkowe pakiety i MR w ramach tzw. promocji w krótkim okresie rabatowym. Operacja ogólnie mało opłacalna i w wypadku pytającego lepiej zmienić zamówienie i od razu dobrać MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuje bardzo za info.

Ja zamówiłem oferte z modułem CI (bez plusa) - dziś po dodzwonieniu na infolinie powiedziano mi, ze do modułu (jako sprzęt główny) nie można dobrać multiroomu. Czy to prawda? Sprawdzilem od razu ofertę na ich stronie internetowej i tam tez widzę, ze do modułu (CI+) nie mozna dobrać multiroom. Wiem ze kiedys mozna bylo dobierać do modulu dekoder w multiroom. Czy cos sie zmieniło, czy po prostu konsultantowi się nie chciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pakiet Rodzinny umowa na 15 miesięcy za 19.90 zł + dwa bezpłatne miesiące to dobra oferta czy można na coś jeszcze więcej liczyć ?

Jako zupełnie nowy ewentualny abonent masz ograniczone pole manewru. Możesz wybierać tylko w przedziale krótszych i dłuższych umów. O żadnym targowaniu się nie ma mowy. Albo bierzesz albo też rezygnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wyprzedaż Sagemów ciąg dalszy. Najpierw w ofertach dla obecnych a teraz dla nowych klientów.

 

Poniższe oferty dostępne są w APS-ach.

 

DOSTĘPNOŚĆ DEKODERÓW:

MINI HD2000/HD3000, Echostar 7100, 7200, 400E, Samsung H370, CAM od pakietu MINI HD

HD5000/HD6000/PVR HD7000, PVR Echostar 7400, PVR Sagemcom ESI-88 od pakietu Familijnego HD

MINI HD2000/HD3000 w Multiroom

 

 

UMOWA 29 MIESIĘCY:

 

[...]

 

Familijny HD 2 miesiące GRATIS, potem Familijny HD = 39,90zł lub Rodzinny HD = 19,90zł, Antena Single 49zł, dekoder HD na własność za 99zł lub udostępniony za 1zł

 

[...]

 

OFERTY "TRAFNY WYBÓR" Z OPCJĄ TELEWIZJA NA PRÓBĘ Z UMOWĄ NA 29 MIESIĘCY - do skorzystania z oferty należy przedstawić rachunek konkurencyjnego operatora dostarczającego TV:

 

[...]

 

Familijny HD 6 miesiące GRATIS, potem Familijny HD = 39,90zł lub Rodzinny HD = 19,90zł, Antena Single 28zł, dekoder HD na własność za 99zł lub udostępniony za 1zł

 

Rodzinny HD 6 miesięcy GRATIS, potem Rodzinny HD = 24,90zł lub Mini HD = 14,90zł, Antena Single 28zł, dekoder HD na własność za 99zł lub udostępniony za 1zł (ten wariant jest wyłączony z opcji na próbę i można skorzystać z tej opcji bez przedstawiania rachunku z konkurencji)

 

[...]

 

TRAFNY WYBÓR - WYMIEŃ DEKODER DVB-T - umowa tylko 29 miesięcy - trzeba zdać własnościowy dekoder DVB-T do utylizacji (protokół zdania do utylizacji uprawnia do skorzystania z oferty)

 

Rodzinny HD 6 miesięcy GRATIS, potem Rodzinny HD = 24,90zł lub Mini HD = 14,90zł, Antena Single 28zł, dekoder HD na własność za 99zł lub udostępniony za 1zł

 

[...]

@swojadroga

Czy oprócz wyżej wymienionych ofert pojawiły się jakieś nowe oferty dzięki którym można mieć Moduł CAM CI+ na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...