Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Od ponad roku jestem abonentem FTA. Mam swój własny dekoder rzecz jasna. Jestem w cyfrze i jest mi tam póki co dobrze, chciałbym jednak odpalić tunerek Polsatu na drugim telewizorze.

Czy orientuje się ktoś czy jeżeli chciałbym wrócić do Polsatu to czy mógłbym liczyć na jakąś zniżkę czy coś. Czy po prostu musiałbym płacić normalną opłatę 100% abonamentu. Ta druga opcja w ogóle mi się nie uśmiecha. Za to gdyby była jakaś ciekawa oferta dla osób powracających mógłbym się w sumie zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ofert (dla osób chcących wrócić do CP) raczej nie ma. Można za to skorzystać z promocji dla nowych abonentów, które w danym momencie obowiązują (ewentualnie próbować się targować na infolinii o jakieś specjalne warunki), czyli najpierw kilka miesięcy za free lub po obniżonej cenie, a potem już 100% abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma gniot a ma tylu abonentów,żadnych promocji co mi z drugiego dekodera z pakietem mini max.Miałem kiedyś CP tylko podnosili ceny,żeby coś oglądać trza płacić prawie 80zł.Pakiet Familijny to porażka,ale jak Polsat zaproponuje TV-INTERNET w korzystnej cenie to kto wie czy nie będzie najlepszy.

Ponoć teraz dają internet do testów na trzy miesiące ale chyba nie dla każdego abonenta,z tego co widziałem to jestem w zasięgu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z powyższymi sugestiami zadzwoniłem na infolinię Polsatu z pytaniem o ofertę dla użytkownika FTA.

Oferta jest co najmniej śmieszna.

Umowa Familijny na 12 miesięcy

2 miesiące za 9,90

10 miesięcy za pełną odpłatnością

 

To dziwne. Mam już kartę, mam już dekoder, chodzi tylko o włączenie sygnału... a oferta w zasadzie gorsza niż dla nowych.

Bardziej opłaca się podpisać nową umowę niż z użytkownika FTA stać się ponownie abonentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie odnośnie promocji grudniowej w CP.Podpisałem umowę 19.12.2009 na 13 mc w tym miałem mieć 3 mc gratis pakiet familijny + relax mix i przez pierwszy miesiąc wszystko gratis nawet z HD. No i do dzisiaj faktycznie tak było,ale przed chwilą zablokowali mi wszystkie HD ale pozostałe pakiety póki co mam. Nic już nie kumam bo dziś jest 12.01, myślałem że zablokują mi 19.01 HD plus wyższe pakiety które mam obecnie. Przerabiał ktoś już to?Sprzedawca zapewniał mnie że wszystko łącznie z HD przez mc mam gratis ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca wprowadził Cię w błąd. W tej promocji otrzymujesz trzy miesiące bezpłatnie, w tym pierwszy miesiąc pakiet Super Film (poza Polsatem HD bez kanałów HD, ewentualnie dodatkowo z pakietem Rozrywka o ile PH zaznaczył go w systemie) a pozostałe dwa miesiące pakiet Relax-Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W dużym skrócie wygląda to obecnie tak:

 

Cyfrowy Polsat proponuje swoim Klientom umowy elastyczne w wariancie 15 miesięcznym (1 miesiąc wybranego pakietu gratis), bądź 29 miesięcznym (3 miesiące wybranego pakietu gratis).

 

Umowę Klient podpisuje na pakiet Familijny + Relax Mix (do końca okresu promocyjnego można zrezygnować z pakietu Relax Mix), bądź na pakiet Familijny + Super Film (do końca okresu promocyjnego można zrezygnować z pakietu Cinemax, lub pakietu Relax Mix+Cinemax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...