Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam, znajoma chce wziąć CP + 2MR (bez żadnego dekodera PVR). Skupiliśmy się na pakiecie Familijny MAX (49,99+10+5=65zl) bo Familijny HD wychodzi prawie tak samo (39,99+20=60zl).

Byliśmy APS i tam opcja 15m-cy (1gratis) lub 24m-ce (2gratis) wiec tez skupiliśmy się na 15m-cznej. W obu przypadkach trzeba doliczyć za dekodery (1 + 58 =59zl). Jedyna różnicą jest chyba tylko to ze w umowie na 24m-ce jest za darmo CP GO ? Ja innych nie widzę.

W takim wypadku nie ma co rozmyślać bo widać ze w opcja na 15m-cy jest fajna.

Teraz porównuję to z oferta online na 24m-ce (z tego 6m-cy gratis) bo innej nie widzę.

Wszystko liczę zakładając optymistyczny przypadek przedłużania 6m-cy przed końcem podstawowej umowy, na umowę 12/5.

Opcja 15/1 : (1gratis i ucięcie 6ostatnich m-cy) 8 x65zl (520zl) + (5gratis)7x65zl(455zl)= 975zl / 21m-cy realnego używania (w tym 6gratis) = 46,42zl

Opcja 24/6 : (6gratis i ucięcie 6ostatnich m-cy) 12x65zl(780zl) + (5gratis)7x65zl(455zl)= 1235zl /30m-cy realnego używania (w tym 11gratis) = 41,16zl

Dobrze liczę ? Czy coś pominąłem ?

Dodatkowo online jest jakaś opcja montażu (1zl +5zl co miesiąc). Ktos wie jak to wygląda ?? To jest same ustawienie talerza czy mogą tez montować talerz na ścianę i pociągnąć kabel ? Jeśli by się brało ta opcje to przy moich obliczeniach wychodzi 12x5zl=60zl ?? Po przedłużeniu nie będzie tej opłaty ??

W APS'ie oferowali tylko talerz 70cm z konwerterem twin za 50zl z tym ze konwerter samemu trzeba wymienić na quad'a :/

Ktos coś może jeszcze dodać ?? Czegoś nie zauważyłem lub pomyliłem ??

Edytowane przez Gregrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć stronę wstecz i kliknij w opis @swojadroga tam są wszystkie dostępne oferty dla nowych.Przeczytaj wszystko dokładnie a trochę ciekawych rzeczy się dowiesz.Bierz zestaw z Unicable.EDIT niestety ale tego zestawu nie dostaniesz z tego co wiem bez Evoboxa.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiskę znam bo czytałem ja przed napisaniem posta. Czytałem tez parę stron wstecz i była mowa o ofercie online (o której kompletnie zapomniałem) wiec z nią tez się zaznajomiłem. Pytam czy moje myślenie jest poprawne i czy czegoś nie przeoczyłem.

Dodatkowo nigdzie nie umiem znaleźć info czym jest ten montaż za który liczą 5zl/mc i czy przy przedłużaniu ta opcja odpadnie z faktury. Znalazłem tylko opcje która była do końca 2016 ze z zestawem od CP w APS był kompletny montaż (antena do ściany i 20m kabla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. W punkcie nie widzę korzystniejszych opcji od tych online (a je ponoć da się dostać -może spróbujemy ale nie będziemy długo walczyć tylko po prostu zamówimy online). Pomijam promocje gdzie trzeba pokazać rachunek lub oddać dekoder dvbt które wtedy są takie same jak online.

Jeśli jest inaczej to mnie popraw albo doczytaj co wcześniej pisałem bo obecnie niczego nie wnosisz do dyskusji (dalej nie wiem jak wygląda opcja montażu za 5zl/m-c)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty "wiesz ale nie powiesz" bo podanie nazwy oferty by nie przedłużało tej jałowej dyskusji. I co my byśmy wtedy robili...

 

PS. Mam nadzieje ze przez to "co mogla dostać" rozumiesz coś taniej niż dla opcji którą wyliczyłem bo niestety nie chce ona dokładać do evoboxa 50zl i +5zl/m-c :/

Edytowane przez Gregrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli oferty w punkcie które przedstawił @ swojadroga. Widziałeś że napisał wyrażnie że oferty 24/6 są dostępne?Nikt Ci łaski nie robi że da taką ofertę.Nie chcą dzwonisz i składasz skargę.Ustaw sam antenę to jest banalnie proste sam to ostatnio robiłem pierwszy raz.Tylko trzeba trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty widzisz ze opcje 24/6 mam podliczona ??

Mam na myśli oferty w punkcie które przedstawił @ swojadroga. Widziałeś że napisał wyrażnie że oferty 24/6 są dostępne?

Widziałem, dlatego napisałem:

Tak. W punkcie nie widzę korzystniejszych opcji od tych online (a je ponoć da się dostać -może spróbujemy ale nie będziemy długo walczyć tylko po prostu zamówimy online).

A dostaje odpowiedz: "Nie widzisz i twierdzisz że czytałeś?Nie mam więcej pytań." ale mam wątpliwości czy doczytałeś do słowa online paradoksalnie zarzucając mi niedoczytanie szczegółów...

 

Nikt Ci łaski nie robi że da taką ofertę.Nie chcą dzwonisz i składasz skargę.

Nie mam ochoty składać na kogoś skargi tym bardziej ze wynagrodzenie tych ludzi zależy od sprzedawanych umów i nie znając szczegółów, jestem w stanie się domyśleć ze obsługa umów online jest tańsza a CP najlepiej chciałby żeby jeszcze w salonach działali na zasadzie "on line" i oczywiście za te stawki.

Ustaw sam antenę to jest banalnie proste sam to ostatnio robiłem pierwszy raz.Tylko trzeba trochę cierpliwości.

Czy jesteś w stanie popatrzeć trochę "szerzej" niż ty i twój przypadek ?? "Montaż" to nie kręcenie antena do której notabene trzeba mieć dojście.

Wiec albo sam zaproponuj montaż (nie zapomnij drabiny, uchwytu, wiertel itd) albo odpowiedz mi na pytanie o montaż od CP albo proszę nie wyskakuj z takimi rewelacjami ze samemu można sobie zamontować.

Edytowane przez Gregrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem co podliczyłeś 24/6 online bo w punkcie tylko 15/1 24/2 w opisie @swojadroga są inne oferty i mają obowiązek je sprzedać.W punktach są lepsze warunki od np online .W punkcie też można np wybrać dekoder a online mogą być wybrane losowe i często nie ma się wpływu jaki to będzie dokładnie dekoder HD.Wspomniałeś o uchwycie ten też musisz dokupić czy weżmiesz montaż czy nie.Np ta Cyt.OFERTA SPECJALNA DOSTĘPNA W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY

Familijny HD przez 2 miesiące GRATIS.

Od 3 miesiąca abonament:

  • Familijny HD za 29,99zł

Od 3 miesiąca abonament za Multiroom HD:

  • Za jeden dekoder 15zł
  • Za dwa dekodery 20zł
  • Za trzy dekodery 25zł

Dekoder (główny):

  • HD za 1zł

Dekoder (Multiroom):

  • HD2000/3000/5500s za 29zł

Katalogi Online dostępne

ON THE GO za 0zł/m-c

Moduł Wi-Fi w sprzedaży detalicznej za 49zł

Antena Twin za 69zł

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. W punkcie nie widzę korzystniejszych opcji od tych online (a je ponoć da się dostać -może spróbujemy ale nie będziemy długo walczyć tylko po prostu zamówimy online). Pomijam promocje gdzie trzeba pokazać rachunek lub oddać dekoder dvbt które wtedy są takie same jak online.

Jeśli jest inaczej to mnie popraw albo doczytaj co wcześniej pisałem bo obecnie niczego nie wnosisz do dyskusji (dalej nie wiem jak wygląda opcja montażu za 5zl/m-c)

Idź i po prostu powiedz, że dowiedziałeś się, ze w punkcie są takie dostępne też takie same oferty jak online i czy można dostać. Co do montażu to w APS mi powiedzieli, że 60 zł będzie kosztował i można poprosić o montaż nawet w innym dniu, bo najpierw warto samemu spróbować zamontować. (w takiej sytuacji proponuję samemu spróbować, mi się udało od razu ustawić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../ (dalej nie wiem jak wygląda opcja montażu za 5zl/m-c)

Jeżeli odhaczysz tę opcję to antenę i całą instalację założy Ci fachowiec(oczywiście jeśli takiej nie masz) przysłany przez CP,ale jeśli masz odrobinę pojęcia w temacie to sam obskoczysz sprawę dokupując ewent.tylko uchwyt,gdybyś jednak nie umiał, jak by co to myślę że "prywatnie" to taniej byś załatwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opcja montaż jakby co zapewne wygląda tak.cyt.dojazd do miejsca w którym ma być realizowana Usługa Montażu do 20 km od APS w którym zawarto Umowę, B) wybór odpowiedniego miejsca ze względu na moc sygnału do zamontowania zestawu antenowego na zewnątrz lokalu (np. ściana, balkon, dach)1), c) przygotowanie mocowania anteny poprzez wywiercenie otworów montażowych oraz przykręcenie uchwytu montażowego do ściany, d) montaż anteny satelitarnej, zakupionej w ramach Umowy, e) ustawienie anteny satelitarnej, f) przygotowanie otworów do przeprowadzenia kabla koncentrycznego o ile tego wymaga specyfika danej instalacji, g) rozprowadzenie kabla koncentrycznego z uwzględnieniem mocowania do podłoża/ściany, h) konfiguracja dekodera satelitarnego z odbiornikiem telewizyjnym, i) krótka prezentacja podstawowych funkcji dekodera satelitarnego oraz instrukcja obsługi pilota do dekodera (podstawowe funkcje). j) weryfikacja funkcjonowania instalacji – test odbioru kanałów Telewizji satelitarnej .Materiały to kabel koncentryczny 75 Ohm o max. długości do 20 m, B) złączki oraz kołki rozporowe.Ot cała filozofia tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

online mogą być wybrane losowe i często nie ma się wpływu jaki to będzie dokładnie dekoder HD.Wspomniałeś o uchwycie ten też musisz dokupić czy weżmiesz montaż czy nie.

No i to jest jakaś konkretna informacja :) Co do uchwytu to nie wspominali o nim w regulaminie o kuponie na montaż który był do końca roku ale pewnie masz racje.

Co do tej oferty, no to właśnie ja przeoczyłem bo od razu wykluczyłem pakiet Familijny HD ;) Z moich obliczeń wyszło mi 38,33zl za ten niższy pakiet (oczywiście im dłużej go będzie miała tym wyjdzie korzystniej. Dzieki za info. Zobaczymy co jutro zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź i po prostu powiedz, że dowiedziałeś się, ze w punkcie są takie dostępne też takie same oferty jak online i czy można dostać. Co do montażu to w APS mi powiedzieli, że 60 zł będzie kosztował i można poprosić o montaż nawet w innym dniu, bo najpierw warto samemu spróbować zamontować. (w takiej sytuacji proponuję samemu spróbować, mi się udało od razu ustawić)

Tak zrobię. To ciekawe bo w moim APS'ie mi powiedzieli ze u nich nie ma montażu i dala mi tylko wizytówkę do montera i powiedziała ze "biorą" ok 150zl :/

Nie koniecznie.Bardziej korzystnie wyjdzie aneks o 10 zł więcej pakiet ale darmowe miesiące i skracanie umów.

Popatrz na obliczenia. Dla opcji "specjalnej" za 50zl (30+20) w wersji 24/2 wychodzi 38,33 i przy każdym następnym przedłużeniu będzie mniejsze.

Co do tej specjalnej opcji to brał to już ktoś ?? Oni maja "obowiązek" taka ofertę sprzedać jeśli znajoma się "uprze" ? Bo jeszcze oferty internetowe to są przedstawione (online, ale są) a ta "specjalna" nigdzie nie widnieje i ciężko się na nią "powoływać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi sie np @swojadroga to coś doradzi może poda kod promocji czy coś w tym stylu.Ostatnio była dyskusja zobacz https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-519

Dzieki. Rozeznam się jeszcze dokładnie ale na szybko mi wychodzi ze oferty "specjalnej" nie da się przedłużać 12/5. Wiec w porównaniu do tej wyliczonej Max HD to nawet 20zl drożej (przed przedłużeniem ale ucięte już 6m-cy na przedluzenie) przy mniejszym pakiecie.

 

@Gregrin , napisałem Ci wiadomość prywatną co i jak ja ostatnio załatwiłem.

Dzieki. Wydaje mi się ze spokojnie mogłeś dodać opis do wątku :)

 

Wychodzi tutaj ze najlepiej wziąć ta opcje 24/6 (z internetu) w APS. Zatem zapytam o ten montaż może jednak @czerstwy skąd ten cytat ?? Bo ja znalazłem tylko nieaktualny regulamin o kuponie na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/do-pobrania/regulaminy-i-cenniki.cp a w APS dali mi tylko wizytówkę do montera tak jakby APS się tym nie zajmował.

Edytowane przez Gregrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...