Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że jednak masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu. Pozornie zdaje się być prostą czynnością ale umiejętność ta nie jest najłatwiejsza.

Gdzie napisałem, że można agitować? Czy ja gdzieś zamieszczając wpadkę TVN24 kogoś zaagitowałem? Wyłuszczyłem przy pomocy innych userów i zamieszczonego linku z programu „Debaty” tylko tą jedną jedyną słuszną drogę, którą tak bardzo kreuje ta stacja.

I to by było na tyle :P

 

I jeszcze jedno! @ krokodyl logujesz się i jeszcze szybciej się wylogowujesz, jak małe dziecko zaraz po wpisie posta. Śmieszne! Bardzo śmieszne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas byłem zalogowany, ale musiałem wyjść z domu - strona była cały czas otwarta. Wybecz że tak zrobiłem, wybacz że opuściłem forum gdy mieliśmy do omówienia tak ważną sprawę.

 

 

Ja na serio kończę tę dyskusję. Szkoda mi czasu i nerwów. Dodam tylko, albo nie dodam nic. Do widzenia. Na pewno Koniec. Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po co robiłeś o to taki szum? Przecież nie wolno kłócić się z modem na forum. Jest o tym zapis w regulaminie. Masz PW i nie byloby sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak na marginesie"

 

"Nasza" Polska tolerancja! Do czego może doprowadzić tzw. "tolerancja"...

 

jak

pan Palikot, to cacy?

jak

pan Rewiński, to be?

 

Brak tolerancji? A wy! Czy jesteście tolerancyjni??? Pewnie to odczucia subiektywne...

Przepraszam! Muszę kończyć, bo czwartego lipca przyjdzie nasz Prezydent RP.

 

I to by było o tym na tyle - na razie :wink::P

 

(OT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVN 24 był wywiad pani redaktor Olejnik z panem Kaczyńskim. To był popis ''obiektywizmu'' nie ma co, ale program ''kropka nad i'' sprzyja jednej stronie sceny politycznej, swoją drogą bardzo ciekawie zagrał pan Kaczyński, dziękując pani redaktor za łzy po katastrofie, bardzo wymowna wypowiedź, zwłaszcza patrząc na przebieg programu. Trochę poniosło go w końcówce programu.

 

Mówicie że powinno się dyskutować tylko o sprawach technicznych? No nie wiem, w jednym z wątków w tym dziale trwa dyskusja czy logo powinno być małe, czy duże, a może nie powinno go być, albo jest w połowie niewidoczne, lub przeciwnie jest za bardzo widoczne, czy na tym powinna polegać dyskusja? Moim zdaniem nie.

 

A jeśli chodzi o pisanie postów i wylogowanie się po napisaniu, ja w tym nic złego nie dostrzegam, a tym bardziej dziecinady, po co być godzinę zalogowany bezczynie? ja też jak mam zamiar coś napisać to się loguję, a jak mnie już nic w wątkach bieżących nie interesuje to się wylogowuję, to coś złego? Dziecinnego? Ja uważam że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Faktów 51%?! do 44%?!

Oj! Żeby tylko nie było tak, jak z dzisiejszym „faworytem” 2:1!

 

Takie małe abc "sondaży" :P

 

A jeśli chodzi o pisanie postów i wylogowanie się po napisaniu, ja w tym nic złego nie dostrzegam

Pewnie i ja bym nic nie dostrzegł, gdyby autor postu nie bał się tego, co wcześniej napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cisza wyborcza i muszą nagrać serwisy bez wiadomości z polskiej sceny politycznej. Przecież nie mogą powtórzyć Faktów po Faktach czy Polska i Świat. Więc pewnie nagrali ten i będą w nocy w kółko wałkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 - przestań moderować ten wątek, zamień się z kimś i skończy się ten konflikt.

 

Ciekawe czyje sondaże się sprawdzą. Warto odnotować, że sondaż telefoniczny Homo Homini dla Polsatu prezentuje identyczne wyniki jak exit pools SMG/KRC dla TVN, czyli Komorowski 51,1%, Kaczyński 48,9%. Sondaż TNS OBOP znacznie odbiega od prywatnych konkurentów, czyli Komorowski 53,1%, Kaczyński 46,9% Czy tym razem też będzie kompromitacja? Zapowiada się, że tak. Tylko kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładać nowy wątek, żeby snuć swoje animozje. Mamy Prezydenta i już - choć oficjalne wyniki będą jutro.

Dziwi mnie, że w mojej osobie doszukiwano się spekulacji, agitacji itp. Zachowujcie się po męsku. Również mi wiele rzeczy się nie podoba ale trzeba z tym jakoś żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...