Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się po raz kolejny jechać po Polsacie News, ale już kilka miesięcy od jego startu. Powiedzcie mi - co osiągnął w tym momencie? O TVN24 się mówi, Polsat News nadal jest gdzieś w jego cieniu. Wasz problem polega na tym, że ogłosiliście sukces PN jeszcze przed jego startem, a teraz to ciągniecie, żeby nie wyszło, że zmienianie zdanie. Ciekawe ile osób chwalących Polsat News ma tak naprawdę do niego dostęp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieć dostęp do PN. :P

 

Owszem zgodzę się jeśli chodzi o sukces komercyjny. Ale TVN24 obniżył loty co jest dla mnie nie podważalne - przynajmniej nikt mi nie wciśnie, że nie działają trochę na zasadzie telewizyjnego tabloidu. Sam kiedyś o tym Karol pisałeś. ;) Sytuacja wygląda tak, że wolę obejrzeć konkret w Polsat News niż ryć się częstymi, czasem bezsensownymi ględzeniami w TVN24. Mając wybór wybieram kanał, który mi odpowiada.

 

W polsat news program na tydzień wygląda tak :

 

Podałeś tylko fragmencik, który tak naprawdę - według mnie - nie odzwierciedla tego co w rzeczywistości pokazuje PN. Co do mojego nieoglądania telewizji - to była ironia. W telewizji rzadko spotyka się pojęcie ''artykuł'' - bardziej w prasie.

 

Każdy ma różne gusta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TVN24 się mówi -...

Mniej więcej wygląda to tak "Mamo chwalą nas? A kto? Ty mnie a ja was"

TVN24 jest opiniotwórcza i na każdym kroku to podkreśla, jacy to są "wielcy"

Polsat News, to kanał z dobrą informacją, taką jaką podaje się na "tacy" bez zbędnej dekoracji (gdybania) - i upiększania by się przypodobać widzom. Cóż każdy z nas oczekuje czegoś innego! I napisałbym coś więcej, ale się powstrzymuję, by nie powiało zbyt politycznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News, to kanał z dobrą informacją, taką jaką podaje się na "tacy" bez zbędnej dekoracji (gdybania) - i upiększania by się przypodobać widzom.

I dlatego właśnie nie kodują sygnału :) Bo mają za mało umów z operatorami, a ewentualne zaszyfrowanie skończyłoby się obecnością w paru sieciach kablowych - i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Może i tak, ale raczej nie chcą być gorsi od Polsatu :P Wystarczy przedstawić wyniki ankiety serwisu tvpolsat.info:

 

Co jest najmocniejszą stroną stacji Polsat News?

Trudno powiedzieć 32% [237 Głosów]

Format 16:9 28% [211 Głosów]

Studio i oprawa graficzna 15% [111 Głosów]

Serwisy informacyjne 12% [89 Głosów]

Dziennikarze 6% [42 Głosów]

Nastawienie prospołeczne 5% [36 Głosów]

Publicystyka 3% [19 Głosów]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sylwestra do dzwonilem sie do tvn24 i po zlozeniu zyczen ekipie spytalem o 16:9 uslyszalem ze w tym roku, na pytanie kiedy uslyszalem ze narazie to tajemnica ale kiedy do pytywalem o kwartal uslyszalem ze pierwszy, najdalej drugi. czekamy za tem

To wszystko odbywało się na antenie? Nie wiem, bo nie oglądałem Sylwestra w TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem dlaczego ładują Kawę na ławę w ten śmieszny letterbox, który zupełnie nie pasuje do programu informacyjnego (wygląda to jak TVP Info)? Przecież teoretycznie już przeszli na 16:9 w swojej kablówce, więc albo ten program realizowany jest w formacie kinowym, albo panowie wolą oglądać windowboxa. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma TVN24 do analogu naziemnego? Chyba telewizja TVN nie dysponuje aż tak prymitywnymi technologiami, by nie mogła nadawać na jednym kanale tego samego w innym formacie niż na drugim. W końcu jakoś sobie radzą z innymi logami, równoległą emisją TVN CNBC Biznes na antenie TVN24, czy emisją seriali w HD na TVN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nienawidzisz Kuźniara? Znienawidzisz go jeszcze bardziej. Kochasz go? Pokochasz go... eee, złe porównanie :lol:

O czym się mówi w TVN24? Proszę bardzo - Łapu-Capu. Należy oglądać ostatni fragment:

[flash=320,205]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...