Skocz do zawartości

oferta n-przebita przez cyfrowy polsat!!!


tadeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez wyciagnalem analoga,bo z ferdka nie mam TVN.Ale pomimo wspolnych inicjatyw Cyfry i CP(transpondery)jesli beda dorzucac takie swietne kanaly w takim tempie to i tak zbraknie im miejsca,chybaze definitywnie sie polacza,albo przejda na MPEG-4-co zabije te dekodery.Kto jeszcze tego nie ma,lepiej niech nie bierze.Mimo wszystko niech ktos bedzie na tym forum obiektywny :!: Owszem ja trzymam strone n,ale wiekszosc popiera w taki sam sposob w czambul dotychczasowych dostawcow.Ja nie dostrzegam na tym forum juz za grosz obiektywizmu,zwlaszcza ze strony tych,ktorzy sie deklarowali.

I prosze mnie stad nie wyganiac,bo mimo wszystko mi sie tu podoba i chce tu byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak - stare dekodery sagem i innej maści CP, po 99 zł. na własność - tak proponują ich posiadaczom. Gdzieś o tym wspomiano tu na forum.

9,99 - to dla mnie???? - nie wiem.

 

-pozdrawiam :wink:

Oj bogdan bogdan kto ci zaświecił tyle żarówek?

Zbyt pochopnie po raz kolejny się wypowiadasz.

Sam widzisz, że to jest prawda.

 

Bez takich komentarzy, proszę. Każdy ma swoje zdanie. /vince

 

W kwestii formalnej - sam dostałem, taką świeżą propozycję Cyfrowego Polsatu, odnośnie wykupienia sagema za 99 zł. którego jestem posiadaczem od 2000r. ( w ramach wpłaconej wcześniej kaucji oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wyciagnalem analoga,bo z ferdka nie mam TVN.Ale pomimo wspolnych inicjatyw Cyfry i CP(transpondery)jesli beda dorzucac takie swietne kanaly w takim tempie to i tak zbraknie im miejsca,chybaze definitywnie sie polacza,albo przejda na MPEG-4-co zabije te dekodery.Kto jeszcze tego nie ma,lepiej niech nie bierze.Mimo wszystko niech ktos bedzie na tym forum obiektywny :!: Owszem ja trzymam strone n,ale wiekszosc popiera w taki sam sposob w czambul dotychczasowych dostawcow.Ja nie dostrzegam na tym forum juz za grosz obiektywizmu,zwlaszcza ze strony tych,ktorzy sie deklarowali.

I prosze mnie stad nie wyganiac,bo mimo wszystko mi sie tu podoba i chce tu byc.

Rozumiem, że jesteś zwolennikiem nowej platformy, ja jestem zwolennikiem Aston Martina DB 9. Jednak kupiłem tańszy samochód bez bajerów - bo zapewnia on przemieszczanie się (cyfrowy polsat) nie koniecznie z prędkością 300 km/h (platforma -n) bo i u nas nie ma za dużo autostrad (telewizory HD). Dlatego mimo istnienia Aston Martina DB 9 duża część kierowców kupi peugeota 205.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zwolennikiem Tatiany Okupnik mimo, że 70% Polaków nie lubi jej skrzeku. To tak na marginesie jak wszyscy mówimy kto czego jest zwolennikiem :lol:

 

W ofercie "n" to tylko mi się podoba Comedy Central, alie nie przejde do tej platformy dla jednego kanału przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co komu te zone kanaly,

w n podoba mi sie comedy central,nsport,i te nowe kanaly byyc moze tworzone-film i baje,

w CP jedynie polsat sport i extra,

zas reszta to mi podobne kanaly

Popieram,mnie tez one w ogole niepotrzebne.Moga byc,ale jako zupelnie oddzielny pakiet,skoro maja takie wziecie.Ja nie chce przez nie za cos innego placic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat nie jest super-extra platformą.Włączyli Eurosport 1 i 2(ok,fajnie,ale w N i C+ też to jest).AXN,kanały Zone nic ciekawego,ale zresztą chyba AXN jest i u konkurencji.Kto wie,ale jak dla mnie lepiej,aby PS miał Bundesligę i LM niż te kanały co włączyli do oferty.

Ale ja nie pisze,że N jest super.Bo Comedy Central nie jest taki super.N-SPORT jest fajny,ale brak tam silnej ligi piłkarskiej.No i chyba tylko super oferta filmowa i bajkowa,która ma być i ew.coś nowego w prawach o sport może przynieść jakiś sukces N.

C+ obecnie jest poza konkurencją chyba.Ale i tak ja dalej uważam,że CP jest dla mnie na szarym koncie jak idzie o platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i C+ dolaczja kanaly AXN... ktorych dystrybutorem jest HBO. HBO powinno podziekowac ITI, ze wchodzac na rynek z platforma "n" spowodowalo, ze to co wczesniej nie bylo mozliwe dla HBO teraz nagle stalo sie osiagalne! Zone tez wyszlo in +.

 

popatzr a mi się wydawało że Sony :?

 

jak chcesz to Sony rowniez moze dziekowac, ale przedstawicielem kanalow AXN na PL jest HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisze,że N jest super.Bo Comedy Central nie jest taki super.N-SPORT jest fajny,ale brak tam silnej ligi piłkarskiej.

 

Widzę że mamy wróżbitę na forum. Oba te kanały jeszcze nie wystartowały a już masz o nich wyrobione zdanie. Może poczekajmy przynajmniej z miesiąc i pogadajmy trochę te kanały żeby je oceniać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...