Skocz do zawartości

Gra Muzyka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszył nowy teleturniej TV Puls pt. "Gra Muzyka" prowadzony przez Roberta Janowskiego. Jest to taka "Jakiej to Melodii?" dla tych którzy wolą tradycje i nie tolerują tego co teraz się dzieje w teleturnieju Jedynki.

Program "Gra Muzyka' jest bardzo fajny i z przyjemnością się go ogląda bo kipi z niego sympatycznością. Przy okazji 

dowiedziałem się dzięki niemu że w kopalni soli w stolicy mojego powiatu czyli Bochni kręcono teledysk Budki Suflera do kultowej piosenki pt. Takie Tango. Na plus w tym teleturnieju jest też interakcja gości z uczestnikami i laureat 2 miejsca w pierwszym odcinku czyli mój imiennik, pan Krzysztof rzucający ripostami. 
Jedyne z czym kuleje, to z malutką liczbą odcinków - powinna być emisja codzienna a w weekend gwiazdorska jak w ex-programie pana Roberta Janowskiego.
A i byłbym zapomniał - jak zawsze zjawiskowa Magdalena Tul wbiła mnie w krzesło swoim wykonaniem wykonania piosenki "I will always love you" no i Doda zaplusowała przypomnieniem jednego z moich ulubionych jej hitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj ten teleturniej i powiem, że to jest ''Jaka To Melodia?'' bis, ale z dwoma uczestnikami oraz zabawą kółko i krzyżyk. Jeśli zaś chodzi o występy muzyczne jak i rozmowy z artystami muzycznymi, to one sa zbyt długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będą powtórki w piątek w Tv Puls i Puls2.Sprawdź w programie.

15 godzin temu, Poland napisał:

 Jest to taka "Jakiej to Melodii?" dla tych którzy wolą tradycje i nie tolerują tego co teraz się dzieje w teleturnieju Jedynki.

 

Rozwinął byś tą myśl ? Bo tym zdaniem zaprzeczasz temu co napisałeś dalej.

 

15 godzin temu, Poland napisał:


Jedyne z czym kuleje, to z malutką liczbą odcinków - powinna być emisja codzienna a w weekend gwiazdorska jak w ex-programie pana Roberta Janowskiego.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, djclassic napisał:

Teleturniej jak dla mnie słaby. Pytania jak dla mnie trochę za proste. Od teleturnieju oczekuję trochę więcej wysiłku. Dobre to że chociaż nie przypomina "Jaka to Melodia".

To dopiero początek. Dajcie im się rozkręcić z tym teleturniejem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...