Skocz do zawartości

W którym roku została wydana / nagrana ta piosenka i jak się nazywa piosenkarka, która ją śpiewa?


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jw. 

 

Przyznacie, że piosenka jest raczej powszechnie znana, szybko wpada w ucho i chyba każdemu kto ją odsłucha wydaje się, że gdzieś już ją słyszał.

 

Chciałbym się dowiedzieć w którym roku została wydana (lub przynajmniej nagrywana) i kto ją śpiewa? Na pewno jakaś piosenkarka. Niestety nie mam pojęcia która. Dlatego bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tych kilku zagadek.  

 

Żeby uniknąć nieporozumień przytoczę kilka wskazówek do których się dokopałem: 

 

Terry-Devine King to mężczyzna i najprawdopodobniej jest on autorem tego utworu. 

 

Przyjmuje się, że utwór "All My Love" datowany jest na lata 60. XX wieku. Dokładnej daty niestety nie potrafiłem nigdzie znaleźć. Może źle szukałem. Tak czy siak wujek Google nie okazał się zbyt pomocny. 

 

Właściwie to nawet nie wiem czy "All My Love" to oryginalny tytuł tej piosenki.  

 

 

 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie pomocne, może niekoniecznie - fragment tego utworu pojawia się w odcinku 12 piątego sezonu serialu „Grace i Frankie”. Jest to niestety tylko krótki urywek, nie zauważyłem, aby w napisach końcowych uwzględniono autorstwo. Można próbować szukać w powiązaniu z serialem?

 

Edycja: Ten sam utwór rozpoczyna film „Raczej Tak” (ang. „I Think I Do”) z 2013 roku. Ale chyba też nie trafił do napisów końcowych...

 

Mam wątpliwości, czy utwór pochodzi z lat .60. Terry-Devine King to kompozytor od reklamówek i muzyki dla seriali itp.

All My Love jest wymienione jako jego kompozycja z 2012, do kupienia w szeregu różnych wersji: https://www.audionetwork.com/browse/m/track/all-my-love_52161

Terry-Devine King ma sporo takich nagrań przypominających soul z lat .60. Może się mylę, ale stawiałbym, że to są nowe rzeczy, tylko upodobnione do tego stylu. Zwłaszcza, że sam urodził się w 1965.

Ale może to zły trop, powodzenia w poszukiwaniach ;)

 

Edycja: możliwy zakup - https://music.apple.com/pl/album/all-my-love/1446470574

W szczegółach na iTunes nie ma nic ponad informację, że utwór skomponowali Terry Devine-King i Steve Levine (znany ze współpracy m.in. z Culture Club)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2019 o 01:07, Mr. Orbita napisał:

Mam wątpliwości, czy utwór pochodzi z lat .60. Terry-Devine King to kompozytor od reklamówek i muzyki dla seriali itp.

All My Love jest wymienione jako jego kompozycja z 2012, do kupienia w szeregu różnych wersji: https://www.audionetwork.com/browse/m/track/all-my-love_52161

Terry-Devine King ma sporo takich nagrań przypominających soul z lat .60. Może się mylę, ale stawiałbym, że to są nowe rzeczy, tylko upodobnione do tego stylu. Zwłaszcza, że sam urodził się w 1965.

Ale może to zły trop, powodzenia w poszukiwaniach ;)

Po tym co napisałeś chyba dostałem olśnienia. 

 

Rzeczywiście "przypomniałem" sobie o tej piosence słuchając reklamy w telewizji (było to parę lat temu), a teraz zaczynam się przekonywać do tego co napisałeś. Możliwe, że ja ten utwór usłyszałem pierwszy raz w życiu, w reklamie TV, ale był on na tyle podobny do znanych mi utworów z lat 60. i 70. XX wieku że przyjąłem będąc mylnie przekonanym, że już gdzieś go słyszałem. Pokręcone to trochę.

 

Z nas dwojga pewnie Ty masz rację, bo jakoś nie chcę mi się wierzyć żeby o amerykańskiej piosence z lat 60. było tak mało informacji w internecie. 

 

Przerabiałem już podobną historię kilka lat temu. Obszukałem cały internet, zakładałem tematy na różnych forach, także zagranicznych i nic. Tamta piosenka zapewne również była robiona na zamówienie, bez większej promocji i rozgłosu:

 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...