Jump to content
mprw

Abu Dhabi Sport

Recommended Posts

Panowie, mam takie pytanko, wie ktoś dokładnie jakie w tym momencie mecze są na ADS. Znaczy co tam transmitują, bo nie mogę nigdzie znaleźć transmisji. Czasem na liveonsat.com piszą o jakiś meczach, ale to przede wszystkim el. MŚ i to chyba w Ameryce, ale nie wiem czy w dalszym ciągu jest tam liga francuska. Wie ktoś co tam "leci"?

Guest Anonymous

Jeśli chodzi o el. MŚ, to masz Amerykę Płd, Azję i czasami Europę :smile:

Kanał ma teraz inne logo

nie moge znalesc kanału abu Dhabi sport kiedys miałem a teraz nie mam moze pod inną nazwą jest prosze o pomoc????????????????????????

Hot Bird tp.93 12.577 GHz, pol H SR=27500 FEC=3/4

W poprzednim poście jest błąd to stare parametry, nowe Hot Bird 11 623 SR=27500 FEC=3/4

andi nie moge znalesc kanału abu Dhabi sport kiedys miałem a teraz nie mam moze pod inną nazwą jest prosze o pomoc????????????????????????

Kanał nadaje na Hot Birdzie, częstotliwość 11626 polaryzacja V SR=27500 FEC=3/4 Pid audio 34, Pid video 236 Pid PCR 236, najlepiej przeszukaj transponder, a jak to nic nie da to wpisz te pidy ręcznie i na pewno znajdziesz ten kanał

Poldhinio00 w swoim odbiorniku musisz mieć funksję przeszukaj transponder, dzięki tej funkcji odbiornik automatycznie przeszukuje transponder i dodaje nowe kanały jeżeli się pojawią, kanał możesz poszukać w inny sposób za pomocą funkcji ustawienia transpondera, tam jest funkcja wpisz pid, wtedy wpisujesz pidy audio, video i pcr oraz częstotliwość i sr i na pewno znajdziesz kanał, myślę, że jasno wytłumaczyłem i zrozumiesz

Turniej w Dubaju jest na Dubai Sports 3, ale o tym pisałem już w niedzielę

Temat dawno nie aktualizowany a dzisiaj 2 mecze live :D Przed chwilą rozpoczął się mecz Rangers - Hearts, a o 21:00 dzisiaj i 17:00 jutro mecze ligi francuskiej odpowiednio z udziałem Olimpique Marsylia i Lyon.

Abu Dhabi Sport mile nas zaskoczył oby tak dalej, niewiecie może gdzie można znaleść program tej stacji ?

No właśnie, wiele ciekawych meczów ligi francuskiej na tym kanale. Tylko szkoda, że w rozpisce satkuriera nie uwzględniają tego kanału:/ dlaczego?

Gdzieś widziałem jak ktoś podał linka do programu tej stacji... ale to był program tylko na jeden dzień.

Podbijam temat.

Czy mógłby ktoś zamieścić link do przetłumaczonego programu tv tej stacji?

Link podany przez ~Skrabiego nie działa

Na Abu Dhabi Sport leci Wimbledon (przekaz z kortu centralnego ten sam co na PSE). Jak ktoś nie ma PSE lub Astry (DSF) to chyba zainteresuje go ta wiadomość. Kanał jest liście Cyfry pod numerem 341. Nie mylić z Abu Dhabi TV (kanał 356) bo tam telenowele po arabsku :jupi: