Jump to content
mprw

Abu Dhabi Sport

Recommended Posts

Nie wiem co się dzieje, ale pojawiła się plansza testowa na tym kanale, mam nadzieję, że mają tylko problemy techniczne i kanał nie zniknie z HB.

U mnie znowu tęcza kolorów i beeeeeep :lol2: Chyba mają jakieś poważniejsze problemy, to samo było wczoraj popołudnie/wieczór.

Mnie się wydaje, że te problemy są spowodowane transmisjami z Wimbledonu.

Cóż wygląda na to, że nie obejrzymy sobie turnieju z Wimbledonu FTA. Pewnie chodzi o jakieś prawa do transmisji. :(

Wimbledon na zywo ogladasz na 5 lub 6 kanalach BBCi (nie na Astra 2D!) na 28,2° E.

Szkoda tylko, ze nie interesuje sie tenisem ;)

Wygląda na to, że ten kanał nie będzie już transmitował spotkań Wimbledonu na żywo, rano leciały skróty wczorajszych spotkań.

Cóż wygląda na to, że nie obejrzymy sobie turnieju z Wimbledonu FTA. Pewnie chodzi o jakieś prawa do transmisji. :(

oberzymy wystarczy zaiwestować 20 zł na konwerter aby oberzeć kanały Astry np. DSF

ogónie zal mi takich ludzi ktorzy spodziewają sie oberzeć coś fajnego w sporcie korzystając tylko z HB.

Wygląda na to, że Abu Dhabi Sport ma nowe logo w kolorze srebrnym.

Guest Anonymous

A ja widzę, że po Wimbledonie na ADS :( Najwyraźniej platforma sky italia, która niszczy rynek FTA na 13E, miała znowu jakieś problemy do Arabów.

oberzymy wystarczy zaiwestować 20 zł na konwerter aby oberzeć kanały Astry np. DSF

ogónie zal mi takich ludzi ktorzy spodziewają sie oberzeć coś fajnego w sporcie korzystając tylko z HB.

No tak, na 13E transmisje są raczej okazyjne i niestałe. Raz są, raz ich nie ma, raz kodują. Tak niestety bywa. Na Astrze natomiast jest pewność co do transmisji.

Dziś w południe pokazywali wczorajszy mecz Del Porto z Hewittem, ale później pojawiło się logo stacji na całym ekranie, a po ok. 15 minutach zaczęli nadawać mecz ligi ZEA, wczoraj też dawali mecze ligi ZEA aż do 21.00.

Liga brazylijska - mecz Cruzeiro - Corinthians w Sao Paulo, godz.21:00.

No i siatkówka oczywiście :)

Abu Dhabi Sport raczej tego meczu nie pokaże, transmisję przeprowadzi Al Jazeera Sport 1.

A ja zauważyłem ostatnio, że codziennie rano naszego czasu (okolice 6-7, nie wiem jak później) podczas jakiejkolwiek audycji leci pasek z jakimiś informacjami, oczywiście po arabsku, ale co ciekawe podane są jakieś dwie częstotliwości... jedna to chyba 11977, a drugiej nie pamiętam...

Czyżby ten kanał miał się przenosić na inną pozycję orbitalną czy jak? :|

Guest Anonymous

Takie?

Freq: 11804 MHz

Polaryzacja: H

Symbol Rate: 27500

National Geographic Abu Dhabi (Badr)

Oj chyba tak... Jutro postaram się zanotować te częstotliwości...

Ale najciekawsze, że takie informacje są rano, a w ciągu dnia ja takich komunikatów po arabsku już nie widziałem...

Mnie też ostatnio zainteresował ten pasek. Były to na 100 % częstotliwości 11977 i 11804 bo je spisałem na kartkę aby zapytać na forum o co chodzi. Myślałem że to jakieś nowe parametry ADS a to tylko reklama swojego nowego produktu 8) A już myślałem że ADS zainwestowało w jakąś ligę i koniec z FTA na HB :lol2:

na angielskiej wikipedii przeczytałem, że w ADS ma lecieć w tym sezonie angielska premier league. Czy to prawda czy może na inym ADS o ile taki jest?

na angielskiej wikipedii przeczytałem, że w ADS ma lecieć w tym sezonie angielska premier league. Czy to prawda czy może na inym ADS o ile taki jest?

Daj link do tej informacji.