Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga Mistrzow hm najciekawsze mecze sa na TVP

 

Dokładnie to jest jeden mecz kolejki i to niekoniecznie najciekawszy, dwa lata temu były najciekawsze mecze we wtorek i środę, a teraz to kicha jak się TVP trafi, że w środę będzie coś ciekawego to puszczą a jak nie to nie. A co do Premiere to ta platforma ma wszystko to co N, CP i C+ za podobną cenę i nie zaśmieca oferty takimi kanałami jak Wedding TV, nTalk, TV 1000 czy innymi [beep]ołami, których nikt nie ogląda, do tego dochodzi jeszcze PPV i VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koniu1906 - Niemcy fascynują się Bundesligą i LM, bo tam grają ich ukochane zespoły. A że poziom ligi jest wysoki, to im to wystarcza. Wieczorami mają inne kanały i filmy do oglądania.

Poza tym w ofercie jest F1 i NBA, liga hokeja niemieckiego i wiele innych.

 

Tak jak @luki1680 napisał - może mają mniej kanałów, ale nie mają śmietnika w ofercie. Kanały publiczne są bardzo dobre i nawet Polacy robią często zeza na Astrę tylko dla tych kanałów.

 

Tylko tak teraz sobie patrzę i coś wychodzi na to, że pakiet Bundesliga kosztuje 19,99 Euro :shock: Same mecze Bundesligi.

Do tego LM, Puchar Uefa za 9,99 Euro.

I jeszcze zwykły pakiet Sport za 9,99 Euro

 

Ale można kupić mega pakiet (5 opcji) za 34,99 i dokupić do tego Bundesligę za 9,99 (już nie za 19,99). Wtedy płaci się 44,98 Euro...

Dla nas drogo, a dla Niemców to kwota tak jak dla nas 50zł.

Pakiet 7 opcji jest za 44,99Euro (i też bez Bundesligi).

 

Nie trzeba oczywiście kupować całej oferty. Można taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały typu Polonia 1 czy Foxlife służą wyłącznie lizaniu klientom [beep] na zasadzie "ile to mamy kanałów". Tak faktycznie 80% z nich nadaje sie do kibla :lol:

 

pojechałeś po bandzie porównując Polonię 1 do FOXlife

zdecydowanie wolę mieć w ofercie tą drugą pozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały typu Polonia 1 czy Foxlife służą wyłącznie lizaniu klientom [beep] na zasadzie "ile to mamy kanałów". Tak faktycznie 80% z nich nadaje sie do kibla :lol:

 

pojechałeś po bandzie porównując Polonię 1 do FOXlife

zdecydowanie wolę mieć w ofercie tą drugą pozycję

Już pisałem wyżej, że większość kanałów na C+ to gnioty na które szkoda czasu. O pozostałych platformach nie wspomnę bo to jeszcze większy syf i celowo tu nie wspomnę o sztandarowym programie CP jakim jest Polsat bo tam filmy są dodatkami do reklam ale najdziwniejsze jest to, że na Canal+ też trafiają się reklamy mimo, że telewizja płatna :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak nie chce oglądać polskich platform to niech ich nie kupuje!

C+ nie jest polska tylko francuska

A co to ma do rzeczy? ITI niby Polska firma a zarejestrowana jest w Luksemburgu i tam płaci podatki. Myślisz, że kogoś interesuje z jakiego kraju jest firma? W CP jakiś kapitał międzynarodowy też jest. A kto zwraca na to uwagę? Liczy się co innego.

 

Popatrzcie sobie lepiej na SKY Digital ile jest tam Kałów +1, +24 itd. Oferta musi być różna a to czy komuś sie cos nie podoba nie znaczy, że inni nie oglądają tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie trzeba oglądać każdego kanału który dołącza platforma wybiera się 5-6 ulubionych i je ogląda wiadomo że każdy chciałby mieć najciekawsze, najatrakcyjniejsze jednak wiadomo że za nie trzeba bulić największą kasę bo platformy to nie organizacje charytatywne i chcą na nas zarabiać przykład-HBO czy VOD atrakcje na polską skalę ale 30 zł miesięcznie wydawać na 1 usługę telewizyjną jest skłonnych naprawdę niewiele osób

 

biznes to biznes czy się to komuś podoba czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie z tą krytyką C+,przecież zawsze wiadomo kilka miesięcy wcześniej co wchodzi na polski rynek i gdzie najprawdopodobnie będzie dany kanał.Zgadzam się że Promocja TV to pewnie badziewie ale tak długo jak nie podnoszą abo. za wprowadzenie nowych kanałów to dla mnie sprawy nie ma.Pamiętam także dyskusję z początku roku,kiedy CP wprowadzał takie "hity" jak np. E! wtedy padały zachwyty jaka ta platforma wspaniała,jak się rozwija itp.a "nasza" C+ stoi w miejscu.Mnie cieszy wypowiedz szefa C+ który powiedział że to nie koniec niespodzianek a jeśli przypomnimy sobie jakie planowane są kanały w tym roku na naszym rynku,to chyba możemy być pewni że coś jeszcze nam 'kapnie" do końca 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Oby. Ja bym się bardzo cieszył jak pojawi się coś z paczki Nat Geo czyli Nat Geo Wild. Poza tym Motors TV by mnie ucieszył, bo ten kanał był jednym z moich ulubionych za czasów gdy był jeszcze FTA! Może History Channel też się pojawi. No ja mam wiarę w porządne kanały i w C+ i obym się nie musiał z tej wiary wyleczyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat myślę, że Cyfry nikt nie kupuje z nadzieją, ze będą w niej dobre kanały , bo takowe juz są. Że nie jest to platforma dla biedaków (lub, zeby się ktoś nie obraził - dla oszczędnych :wink: ) też wiadomo nie od dzisiaj. Ale więcej szumu medialnego jest z dołączeniem Promocji.tv niż z dołączenia (inna rzecz , ze też badziewiastych) Superstacji czy Foxlife. I to jest wg mnie niezrozumiałe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to prawda. Ja głównie C+ kupiłem dla Canal+ i HBO oraz z myślą o kanałach w HD. Mimo wszystko faktem jest, że brak kilku fantastycznych kanałów muzycznych! Mogliby też dodać kilka ciekawych kanałów sportowych m.in wspomniany Motors TV czy choćby NASN. Poza tym nie jest wcale źle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jak na razie brakuje w Cyfrze+ oprócz tych kilku kanałów muzycznych (MTV Dance, MTV Hits), Travel Channel, no i mógłby się pojawić TVP Sport. Poza tym jest całkiem w porządku. Może tylko trochę taniej. Tak za jakieś 120,- za full option (z RelaXXX'em).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...