Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas jak coś ruszy w polskiej wersji to trzeba czekać kupę czasu aż to ktoś dołączy do oferty. National Geo HD i Wild, Nonstop Kino, Filmbox=> yo tylko niektóre kanały z oczekujących na włączenie. Pierwszy z przeze mnie wymienionych ma dopiero powstać, ale reszta nadaje już od kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powiedzą w skrócie: jesteśmy najlepszą platforma, mamy najbogatszą ofertę programową, bardzo dużym sukcesem zakończyło się wprowadzenie pakietu startowego więc wprowadziliśmy jeszcze tańsze pakiety które już powodują następny przyrost abonentów, bardzo dobrze się sprawuje nowy dekoder HD i jest w Polsce duże zainteresowanie więc zamierzamy wprowadzić więcej programów HD do końca tego roku, pracujemy także nad VOD. Chcemy być najlepsi i podnosić jakość swoich usług.

 

Założę się że to będzie 90% tego co powiedzą tylko ładniej ubiorą to w słowa.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Liczba pracowników polskiego biura Fox ma wzrastać, m.in. z powodu pojawienia się w Polsce kolejnych kanałów tematycznych Fox. Gdy startował Fox Life, przedstawiciele koncernu zapowiadali, że możliwe jest wprowadzenie na rynek kolejnych kanałów, np. FX, Fox, Fox Crime i Fox Life HD.

 

Firma News Corp. planuje w przyszłości uruchomić w Polsce kanał Fox Life HD.

 

Oto logo kanału: Fox Life HD

 

foxlifehdza0.gif

 

PS: Myślałem o FOX Life HD, a tu chodziło o FOX Life (MOJA POMYŁKA) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy oglądają Fox Life, a niektórzy nie. Wszyscy mają prawo do oglądania tego czego chcą. Kolego TaTo 46 jeżeli nie lubisz Fox Life to nie oglądaj, nikt ci nie karze. A po drugie moim zdaniem to n-ka jest lepsza w 100% od Cyfry+. :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO i Canal + to nie jest byle co. To zdecydowanie najlepsze kanały filmowe i sportowe w Polsce. Przemyśl, nim coś napiszesz.

 

Co do nowych kanałów to liczyłbym na VH-1 Classic, ale chyba się nie doczekam i będę musiał kupić kartę MTV Unlimited (i dodatkowy dekoder) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jovik ,usadziłeś bzyka i piotra-em.A Cyferka jak się komuś podoba czy nie byle czego nie powinna dołączać do swojej oferty np:Fox life.

 

Ale mnie usadziłeś!

Nie, skąd, bo Superstacja to nie jest byle co. Jak była tylko w Polsacie, to co innego, bo to było badziewie. Ale skoro Cyferka dołącza coś łaskawie do swojej oferty, to musi to być najlepszy kanał pod słońcem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr-em,gdzieś na tym forum napisałem,że Superstacja to amatorszczyzna i szkoda czasu na jej oglądanie.W moim mieście telewizja kablowa ma większy poziom niż ww.stacja.Myślę że cyferce nie zaszkodziło wziąć pod swój dach tego afrodyzjaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...