Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta... haha ciekawe ile osób będize to oglądało... pewnie będzie lepsze. Jak będzie kodowane to napewno widownia nie będzie wielka. NAstępny problem to gdzie znajdą miejsce na ten kanał bo na TP TVN już niema miejsca, bo jak walną tam jeszcze jedan kanał to jakość będzie gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule o "Biznes TVN" na "Satkurierze" czytałem, że ten kanał będzie dla wszystkich platform, a ten kanał religijny będzie tylko w "N" (też to wyczytałem w artykule na ten temat w "Satkurierze" :D )...

 

Według mnie jeśli chcą konkurować z telewizją Rydzyka, to kanał powinien być "fta" i dodatkowo dostępny też z "Astry", żeby mogli go oglądać również Ci co mają zestawy "Tv Trwam" ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule o "Biznes TVN" na "Satkurierze" czytałem, że ten kanał będzie dla wszystkich platform, a ten kanał religijny będzie tylko w "N" (też to wyczytałem w artykule na ten temat w "Satkurierze" :D )...

 

Tym lepiej dla mnie... Mam nieprzyjemność mieszkać z teściową i cieszę się, że nie będzie miała możliwości oglądania takich kanałów... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś była jakaś mowa o tym, że Zone Horror może zagościć w Cyferce. Z resztą. Pożyjemy, zobaczmy :D Myślę, że będzie ten kanał w C+. Mówicie co niektórzy, że Cyferka o nic ostatnio się nie stara. Hmmm, ciekawa myśl. A CP to co, dołączył nowe kanały, zawalił trochę transponder i to oznacza, że poszerza ofertę? Być może, ale ja oraz sporo innych osób twierdzimy, że liczy się w tym przypadku jakość a nie ilość. Jeśli tylko by się patrzyło na ilość to by się tylko niepotrzebnie zawalało miejsca na transponderach a nie poczekało za czymś bardziej wartościowym. Osobiście wolę poczekać. I tak C+ ma bardzo dobrą ofertę, uważam, że najlepszą więc mi starcza to jak na razie w zupełności :D:wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mnie takze wydaje sie, ze Cyfra+ nie zrobi nic by dolaczyc Zone Fantasy i Zone Thiller a szkoda bo ten drugi kanal mnie bardzo interesuje. Czyzby nadchodzil czas przejscia do CP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...