Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CNN International Europe (Cable News Network) jest teraz szyfrowany w Conax & Irdeto 2 & Mediaguard 2 & Nagravision 2 & TPScrypt & Viaccess 2.5 (12597.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:3/4 SID:8209 PID:168/112 English). też cyfra plus korzysta jak cyfrowy polsat, N, TPS, NOVA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNN International Europe (Cable News Network) jest teraz szyfrowany w Conax & Irdeto 2 & Mediaguard 2 & Nagravision 2 & TPScrypt & Viaccess 2.5 (12597.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:3/4 SID:8209 PID:168/112 English). też cyfra plus korzysta jak cyfrowy polsat, N, TPS, NOVA

CNN dekoduje się poprawnie z obydwu częstotliwości, więc na TP Cyfry mogą go już wyłączyć i włączyć planszę informacyjną HBO COMEDY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jedno, ile jeszcze potrwa, zanim Cyfra się obudzi i da Viasaty aby uzupełnić ofertę edukacyjną :P OK, na razie jest OK, ale Viasaty są o wiele interesujące, bardziej niż Discovery, bynajmniej jak dla mnie. Viasaty oferują mniej powtórek, nie ma tak, jak w kochanym Discovery Polska, że programy się powtarzają na innych kanałach z tej grupy :D

 

Edycja pitter: korekta paru blędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty oferują mniej powtórek, nie ma tak, jak w kochanym Discovery Polska, że programy się powtarzają na innych kanałach z tej grupy :D

 

Z tymi powtórkami to bym się nie zgodził. Układ ramówki Viasatów przypomina system z kanałów Discovery Science, Travel& Living czy Civilisation - tzn, jest kilka programów emitowanych cyklicznie kilka razy w ciągu dnia.

Ale co do pozostałych kwestii, to się zgadzam. Odbieram Viasat History poprzez Cyfrową Vectrę. Od razu do oglądania zachęca wyśmienita jakość obrazu. Muszę zaznaczyć, że historia stanowiła u mnie jeden z najbardziej znienawidzonych przedmiotów w szkole :) a mimo to, zatrzymuję się często na Viasat History. Żałuję, że Vectra nie udostępnia w swojej ofercie cyfrowej Viasat Explorer. Mam nadzieje, że w przyszłości się to zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nieoficjalnym informacjom z Canal+ Polska wiadomo z jakiego transpondera satelitów Hot Bird - 13E będzie nadawany HBO Comedy, nowy kanał Premium w Cyfrze+. Trzeci kanał ze stajni HBO dla Cyfry+ będzie transmitowany z tr.81 satelity Hot Bird 8 - 13E z 12.322 GHz, pol. H

 

https://satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu odbierałem przekaz tych kanalów z Siriusa i byłem pod sporym wrażeniem.Tylko dzwięk był nienajlepszy,gdyż Viasty nadawały jednokanałowo.W lewym kanale była fonia polska a w prawym rosyjska.Jak puściło się dźwięk w stereo to obie fonie nakladały się na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Telewizja nowej generacji n zakupiła prawa do transmisji dwóch kanałów sportowych SPORTKLUB i SPORTKLUB +. Prawa gwarantują wyłączną transmisję tych kanałów spośród platform cyfrowych tylko w n. Już w ten weekend w telewizji nowej generacji n transmisja meczów Bundesligi."

Źródło: http://www.medianews.com.pl

 

Edycja pitter: a co to niby ma wspólnego z C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie oglądną Smolarka przeciwko Monachium w miniony już piątek :)

Na inaugurację rundy wiosennej ponad 80 tysięcy widzów na Signal Iduna Park obejrzało świetne widowisko. Pierwsi powody do radości mieli kibice gospodarzy. W 12. minucie Euzebiusz Smolarek i Dede "rozklepali" obronę Bayernu, a dośrodkowanie Brazylijczyka na bramkę zamienił Alexander Frei.
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie upiera ktośna sportkluby zawsze moze antene przestawić tam skąd nadają kupic karte od dystrybutora i oglądać:P w nagra1 :D:D hehe choc wątpie czy by dali karte w nagra 1 dla prywatnego odbiorcy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że to dziwne? Na stronie Cyfry, w komunikacie jest napisane:

Platforma Cyfrowy Polsat (http://www.cyfrowypolsat.pl) uruchomiona w 2000 roku jest wiodącym operatorem telewizji satelitarnej w Polsce, liczącym ponad 1 000 000 aktywnych użytkowników dekoderów i oferującym odbiór ponad 50 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych, dziewięciu radiowych i setek niekodowanych stacji zagranicznych (FTA). Jako jedyna w Polsce, platforma oferuje możliwość oglądania wszystkich polskojęzycznych kanałów naziemnych, a abonenci otrzymują na wyłączność kanały Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Zone Europa, Zone Romantica. Cyfrowy Polsat to pierwszy w Polsce operator, który przeprowadził regularną transmisje HDTV z Mundialu 2006. Platforma stale się rozwija i proponuje swoim abonentom nowe kanały, nowoczesne dekodery i usługi dodatkowe oparte na nowoczesnych technologiach – jako pierwsza wprowadziła dekodery z twardym dyskiem (DVR) umożliwiające m.in. nagrywanie programów TV. Cyfrowy Polsat jest także wirtualnym operatorem komórkowym (MVNO) i jeszcze w tym roku wystartuje z usługą telefonii komórkowej. Kanały telewizyjne kodowane są w systemie Aladin szwajcarskiej firmy NagraVision. Oferta platformy dostępna jest na satelicie Hot Bird na pozycji 13 stopni Wschód.

 

Czyżby jakieś zbliżenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...