Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie Nicka nic na razie nie wiadomo. Co do TVP HD to zarząd TVP mówi, iż negocjuje z Cyfrą+, ale bardziej prawdopodbna jest n-ka, więc na razie ciężko powiedzieć, jak to będzie...

 

I to jest właśnie wkurzające dla przeciętnego widza. Wszystkie kanały TVP powinny być w każdej z platform! Bo przecież my za to płacimy! Ja rozumiem że nie ma Polsatu ani na Cyfrze ani w N, ale TVP powinna być!

Negocjują niby z Cyfrą, ale bardziej prawdopodobne jest że dogadają sie z N - wiec Ci ludzie którzy w Cyfrze płacą abonament na TVP są nieważni, są olewani..

 

Jestem ciekawy gdzie N zmieściła by TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli TVP HD jest projektem komercyjnym, tak samo jak TVP Sport?

 

Ja nie mam dostępu do TVP Rzeszów (tylko TVP Info z Astry), a telewizja nic nie robi, by to zmienić. Nadają swój sygnał z czterech (pięciu, jeśli liczyć DVB-T) nadajników naziemnych na całe województwo! Odbierają go tylko mieszkańcy dużych miast. To nie jest Mazowsze, że z dwóch nadajników jest zasięg na całe województwo, to są góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za 3 kanały naziemne, reszta jest komercyjna. We włoszech część kanałów RAI też jest kodowana.
a te komercyjne to niby z jakich pieniędzy ??Też z abo. nawet jeżelipochodzą z reklam to na wartość reklam składa się całokształt obrazu i ja je muszę oglądać np:kupią prawa soportowe do jakiś mistrzostwza pieniądze z abo. to wtedy żądają duzo za czas reklamowy a tą kasę przeznaczą na niby komercyjne programy które komuś tam sprzedacą , czyli robią nas totalnie w h.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tzn. raczej, że teraz takie kanały jak TV4, HBO HD, Discovery, Jetix, Extreme Sports oraz ESPN, które wcześniej na satelicie niepotrzebnie były dublowane, teraz można w Cyfrze+ odbierać z tp. Polsatu :wink: na kanały z paczki Polsatu raczej nie ma co marzyć - chyba, że Cyfra+ zrobi fuzję z CP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Czekaj, bo nie kumam. Znaczy, że 8 września będzie w Cyfrze+ zone romantica? :P No takiej nowości to się nie spodziewałem :lol2: To może dodadzą zone europa :P Ten kanał jest znacznie lepszy od zone romantica 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...