Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kuchnia.tv nie obejrzycie Jerry'ego Springera ani Sue Johanson. 8)

 

Ale gotującą Marthę Stuart tak. Leci ona też na Zone Club.

 

Kuchnia.tv jest kanałem potrzebnym dla mnie mogli by wywalić Canal+ aby była Kuchnia.tv

Niby sa programy kulinarne na Clubie, Style i Lifestyle ale cieżko jest na nie trafić, a tak to włączam kanał 80 i oglądam...

 

Liczy się to, że będzie :D Pytanie: gdzie go pomieszczą? Miejsca za bardzo nie ma.

 

Nie ważne co ale ważne że będzie...

Miejsce się zawsze znajdzie kosztem jakości innych więc z miejscem nie ma najmniejszego problemu... A kanał na 100% zajmie miejsce 81 na dekoderze zaraz po Kuchnia.tv jest idealnie wolne miejsce na ten kanał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej miejsce zrobić wyłączająć zdublowane kanały na transponderach polskich platform.

Na przykład:

Wyłączyć TV 4 z transpondera Cyfry (sygnał będzie szedł od Polsatu), a jego miejsce wsadzić właśnie Domo.tv

Wyłączyć TVP 1 i TVP 2 z transpondera Polsatu (Polsat weźmie sygnał od Cyfry), a na jego miejsce wsadzić TVP Sport i TVP Historia (sygnał dla wszystkich platform).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już dawno poruszany, wiadomo, że nic nie da, więc chyba nie ma sensu go poruszać kolejny raz. W pewnym sensie nawet nie pasuje do nowych kanałów, tylko do braku miejsca, ale łączy się z nowościami.

 

PS. TVP Historia jest FTA na Astrze, więc nie ma najmniejszego sensu dawać ją na HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie dostanie ponieważ C+ nie pozbywa się tych transponderów na zasadzie opuszczenia ich całkowicie tylko przerzuca swoje kanały na Astrę a pozostawione miejsce na transponderach przeznaczy dla swoich platform - córek czyli Cyfra+ oraz C+ Arabesque. I to tyle w temacie co wiadomo do tej pory. Cyfra+ ma dostać przynajmniej 2 transpondery. Podobno jeden ma być przeznaczony na kanały SD a drugi całkowicie pod HD ale to nie jest potwierdzone. Jak widzisz więc N i CP nie dostaną transponderów ponieważ C+ nie ma żadnego interesu by wspomagać ich - konkurencję - a nie Cyfrę+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawili by miejsce na naprawdę na jakieś fajne kanały, które mogli by dołączyć, lae nie Cyfra+ woli tworzyć zapchaj dziury takie jak Kuchnia.tv, których prawie nikt nie ogląda bo to co tam leci leci też na Zone Club, BBC Lifestyle, tvn style.

Chłopie ty nie wiesz o czym piszesz. Kuchnia jest co najmniej o dwie klasy lepsza niż kanały Zone czy TVN. A bardzo dużo jest programów z BBC. To, że ty nie gotujesz lub smakuje ci jedzenie z McDonaldsa nie znaczy, ze kanał o prawdziwej kuchni jest zapchajdziurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pomimo , że nie gotuję to bardzo lubię oglądać KuchniaTV. Super programy są i można się wiele dowiedzieć. Nie zamieniłbym go na pewno na jakieś Club czy nawet na ESPN Classic. Tak szczerze to do pełni szczęścia to w kanałach SD brakuje mi tylko paczki BBC. Reszta nowych kanałów może być już dodawana tylko w wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawili by miejsce na naprawdę na jakieś fajne kanały, które mogli by dołączyć, lae nie Cyfra+ woli tworzyć zapchaj dziury takie jak Kuchnia.tv, których prawie nikt nie ogląda bo to co tam leci leci też na Zone Club, BBC Lifestyle, tvn style.

Chłopie ty nie wiesz o czym piszesz. Kuchnia jest co najmniej o dwie klasy lepsza niż kanały Zone czy TVN. A bardzo dużo jest programów z BBC. To, że ty nie gotujesz lub smakuje ci jedzenie z McDonaldsa nie znaczy, ze kanał o prawdziwej kuchni jest zapchajdziurą.

 

 

Kuchania.TV lepsza, ale chyba w dla Ciebie. Ja tak nie uważam. Patrząc na moją mamę zawsze wybiera tvn style czasem Zone Club albo przychodzi do mnie na BBC Lifestyle. Nigdy nie widziałem by się choć na 5 min. zatrzymała na kanale Kuchnia.TV. A poza tym jak sam wspomniałeś dużo jest programów tam z BBC. Szkoda, że właściciele nie pomyślą by emitować tam programy polskiej (własnej) produkcji o gotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mama nie zapoznała się jeszcze z KuchniaTV ? Swoje, polskie programy również mają. Zapytaj jej bo okaże się jeszcze , że może mama nie wie że ma coś takiego jak kuchniaTV albo wie ale nie oglądała do tej pory za wiele - a zaufaj mi - warto . Na prawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa skoro Twoja mama tak mowi to przepraszam. Kanał kuchnia.tv do likwidacji.

I nie zauważyłem że blo jest abonentem Polsatu. Zwracam honor. Napewno wie lepiej co na Cyfrze dobre a co złe :brawo:

Ech my sieroty....

 

 

Tak się składa, że moi rodzice mają Cyfrę+ i to od czasów jeszcze Wizji TV a ja u siebie mam CP. Także mam dostęp do kanałów obu platform.

 

No, ale dobra koniec z tym off topem bo inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nam się wyjaśniło wszystko po niusie na stronie głównej. Wiecie może czy można będzie łączyć ofertę C+ z Orange TV ? Jak to będzie wyglądało ?

Jakiś czas mnie nie było na forum i nie wiem za bardzo o co chodzi. Mógłby ktoś tutaj dać link do tejże tajemniczej strony głównej z tymże niusem? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domo tv - nazwa kanału bardzo nowoczesna, ale po jaką [beep]ę na naszym rynku tworzone są coraz to nowe kanały o tematyce zbliżonej do kanałów już istniejących - są tylko inni nadawcy. Nie wydaje się wam, że te nowe kanały tv na naszym rynku tv są tematycznie "klonowane" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...