Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie wystarcza "Polsat" i sie ciesze z nowych kanalow, ale "Cyfra" napewno nie siedzi i nic nie robi. Kazda platforma bedzie sie rozwijala. Dopiero sie zaczyna jesien, wiec poczekajcie. :wink:

 

Normalnie można się wzruszyć :lol: Ale to racja - ja też się cieszę, ze wreszcie w Polsacie znajdą się w miarę normalne kanały (chociaż nie wiem czy bym chciał Monty Pythona z polskim dubbingiem). Ale dziwne w tym jest jedno - BBC Prime nigdy nie bylo na wyłączność w Cyfrze, a tylko z powodu ceny nie kupił go Polsat ani N-ka . A teraz ma być tylko w Polsacie. Wszędzie piszą, ze PC żadnych zysków nie przynosi a tu taka inwestycja :?:

A tak wogóle to mam pytanie, czy ktoś z abo Cyfry zrezygnuje z niej na rzecz PC gdy ta wprowadzi kanały BBC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnować to nie, ale rozważam zmiejszenie pakietu w C+ do podstawowego z C+ i HBO i wzięcie full CP! W sumie takie posunięcie jest u mnie możliwe dzięki Ferdkowi 8800HD :wink: i nie będę musiał korzystać z 2 dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jeśli to chodzi o kanał nowy to stawiam na jakiś ze spółki CANAL+ Cyfrowy np. zapowiadany kiedyś Dom i ogród, czy jakiś inny, albo kanały NBC jakiś, albo Nat Geo Wild, choć jeśli o ten kanał nie chodzi, to do końca roku powinien się pojawić w C+ z pewnością... ewentualnie na początku przyszłego... Prezes C+ zapowiadał na ten rok jeszcze nowe kanały...

:D:wink:

 

Ale trzeba czekać za jakimiś bardziej szczegółowymi i bardziej konkretnymi info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie reklamowali by kanału dokumentalnego, jakąś animacją...

Raczej byłbym skłonny powiedzieć, że to mógłby być jakiś kanał produkcji Canal+... Ale temu też zaprzeczono...

Pozostają same dywagacje... Albo Ktoś nas zaraz "oświeci" i poda, jakiś prozaiczny powód tej reklamy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kolejny kanał z rodziny Canal+ :roll:

jesli z rodziny canal + to tylko dom i ogród

sama animacja bardzo ciekawa zreszta canal+ zawsze błyszczał jeli chodzi o oprawe graficzną

być moze negocjują jakieś nowe kanały i nie maja jeszcze pewności co będzie a sama reklama informuje ze coś bedzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to co widzę (animacja), to bardziej będzie to coś ze stajni Canal+ (no właśnie Dom i Ogród), niż NatGeoWild. Przecież taką animacją nie reklamuje się kanałów dokumentalnych, tylko coś luzackiego. A może to będzie Nickelodeon, albo Comedy Central? W końcu ta reklama pasuje do kanału ze stajni MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli z rodziny canal + to tylko dom i ogród

sama animacja bardzo ciekawa zreszta canal+ zawsze błyszczał jeli chodzi o oprawe graficzną

być moze negocjują jakieś nowe kanały i nie maja jeszcze pewności co będzie a sama reklama informuje ze coś bedzie.....

Chodziło mi o Canal+, a nie o kanały tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Co do kanału Nickelodeon Polska chciałbym zacytować z SK fragment:

 

Dotąd MTV Polska miała obawy przed wprowadzeniem Nickelodeon do Polski, ale w końcu i ten kanał znajdzie się w ofercie polskich platform cyfrowych (nie wiadomo dokładnie których, ale pewno tych gdzie jest większość kanałów MTV Polska) i wybranych sieci kablowych.

 

Możliwe, że ten kanał znajdzie się w 2008 roku w Cyfrze i może w n ponieważ piszą, że wejdzie kanał do platform, które mają większość kanałów MTV Polska. Myślę, że Cyfra to będzie na pewno i bardzo prawdopodobne, że też n, ale żeby mieć taką pewność co do pojawienia się tego kanału w tych dwóch platformach to trzeba na razie czekać do 2008 za bardziej konkretnymi info w tej sprawie :wink::)

A jak ktoś tutaj wspomniał, że ten tajemniczy kanał, który Cyferka zapowiada na chwilę obecną, że będzie to Nickelodeon Polska - na razie to nie możliwe, ponieważ kanał ten pojawi się dopiero w Polsce w 2008 roku a póki co to ten tajemniczy kanał, to będzie z pewnością coś innego :D:wink: Trudno powiedzieć co to będzie, ale co do kanałów, które zapowiadał prezes C+, które mają się pojawić jeszcze w tym roku, to myślę, że m.in. będzie to Nat Geo Wild, a reszta? Może kanały NBC albo coś? Nie wiadomo jeszcze... :) Póki co ciekawi mnie, co to teraz za niezły kanał będzie? No, może możliwe, że jakiś z rodziny CANAL+, ale nie koniecznie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...