Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yhy, rozumiem, jasne. Jeśli tak się stało to co mam robić, płakać z tego powodu, że nie są w Cyfrze? Trzeba to zaakceptować i mówię, że może i dobrze się stało, bo z pewnością zawita coś lepszego niż kanały BBC. Owszem, kiedy była o nich mowa, że wejdą do Polski był to zachwyt bo większość osób łącznie ze mną była pewna, że będą w Cyfrze, a więc co, miałem płakać z tego powodu? Pewnie, że jest pewna radość, że oferta się nieco poszerzy, ale jeśli znajdą się jednak w CP to nie będę cały czas się tymi kanałami podniecać i płakać z tego powodu, że wejdą do CP, a nie do C+, bo to bezsensu. Z pewnością znajdzie się z czasem w C+ coś znacznie ciekawszego, ponieważ propozycji bardzo prawdopodobnych jest wiele, a na pewno te kanały BBC nie są najlepsze ale przyznam, że trochę by były interesujące.

:wink:

 

:lol::lol:

10 latek

 

Cyfra kompletnie olewa abonentów. Już dawno bym zrezygnował gdyby nie ten canal +. Paczka mtv dobre sobie - może za 5 lat na CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczę narazie na wielkie zmiany jeśli chodzi o nowości w C+. Zastanawiam się poważnie czy nie zmienić platformy, ale ten Canal+ 8) i HBO 8) . Może warto się zastanowić nad zmianą pakietu w C+ i dobranie full CP :? Narazie czekam do grudnia, zobaczymy jak się to rozwinie :wink:

 

Widze sporo rozzalonych osob. Chcesz zminic Cyfre+ na Polsat tylko dlaczego? Za te kilka kanalow drugoligowych stracisz ekstraklase jaka niewatpiliwie jest canal+ i HBO. Czy warto? Na Polsacie nie ma zadnego dobrego kanalu filmowego. Gdyby budzet pozwalal, nie zastanawialbym sie ani chwile i wybral pelna oferte Cyfry. Niestety stac mnie tylko na pakiet familijny polsatu. Pod wzgledem kanalow do ceny wypada najlepiej. Ale nie oszukujmy sie. Cyfra ma najlepsza oferte programowa, ale trzeba za to sporo zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zależy od tego ile czasu się ma a później od tego ile chce się zapłacić za te kanały.

Mnie często nie ma w domu i wydawanie 100 zł i ponad na Cyfre mija się z celem.

Obecnie mam tylko N za 48 zł i mi styka.

Wiesz Bruno a po drugie to nie patrz na te kanały Premium, bo nie wszyscy je wykupują w Cyfrze. Nie zrozum mnie źle ja nie krytykuje Cyfry bo nie jestem jej abonentem ale obecnie jej oferta po za kanałami premium nie wygląda zbyt dobrze.

Za kanały Discovery trzeba płacić bo to dodatkowy pakiet za AXN też itd.

To wszystko się ma w N i CP w cenie 32-35 zł. Wiem macie NGC, ale w N jest Discovery HD i Discovery Historia a CP wzbogaca się o paczke BBC.

To nie wygląda kolorowo i gdyby Ci nie liczni, którzy korzystają u Was z oferty Premium to oferta droga i zbyt mała jak za cenę którą płacicie.

Ale to Wasza sprawa.

O Sporcie w Cyfrze też nie wspomne, bo jak ktoś nie ma Canal+Sport bo to też kanał Premium to już z samymi Eurosportami daleko nie zajedzie.

W CP są dwa PS, a w N Nsport i dwa SK oraz NASN i wobu też Europorty no i jeszcze ESPN Classic ale ten kanał u Was też jest.

Sami widzicie przez zwykłe porównania, że Cyfra stoi w miejscu a o9ferta konkurencji szczególnie CP rośnie w siłę.

Wystarczy, że HBO będzie w każdej platformie i stanie się najgorsze.

Pozdrawaim serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Cyfra stoi w miejscu?? :shock::roll: Warto tutaj zacytować parę zdań, jakie ktoś napisał:

Nie chodzi o to, czy Cyfra się rozwija, czy też stoi w miejscu, tylko aby mierzyć wszystkich sprawiedliwie jedną miarką - wszędzie coś się dzieje. N-ka ma nowe kanały i zmiany w VOD, Polsat nowe kanały, Cyfra+ wprowadza teraz nowy sprzęt - tak więc każdy coś robi.

 

I to jest racja. Więc przestańcie z tymi tekstami, że Cyfra stoi w miejscu.

Poza tym do końca roku pojawią się z pewnością jakieś nowe kanały/ewentualnie na początku przyszłego choćby te, o których ktoś wcześniej wspomniał a póki co najbardziej wiarygodny kanał to Nat Geo Wild :)

P.S. To jest racja, bez sensu, że trzeba płacić w C+ dodatkowo za kanały AXN czy pozostałe trzy Discovery. Wielka szkoda, ale jakby nie patrzeć, to w pakiecie Prestiżowym są bez dodatkowych opłat :lol::lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment pojawienia się HBO u konkurencji może być początkiem końca Cyfry + :roll:

 

Czy wyście już poszaleli? Interes im się kręci dobrze, kanałów do dodania zawsze będzie sporo, cenowo mają z czego zjeżdżać. Biznesu tak łatwo się nie zwija. Krążą słuchy że HBO od stycznia w n-ce ale ja nawet jako abonent Cyfry jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro gadacie o fuzji to ja się dołączę i napisze kilka swoich słów. Jeżeli już Cyfra miała by przeżyć fuzję to lepiej z CP, oni mają niższe ceny i moze to podziałałoby na zarząd i obniżyli by te ceny, bo to jednak jest przesada takie ceny. No, ale wróćmy deo tematu, bo o HBO w innych platformach też nie powinniśmy gadać, bo nie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co :?: Moze nie tyle co dołączono, ale poprostu zbliżono do początku listy te kanały, bo one już były , ale na pozycjach 448 i 449 (z tego co wiem). Wg. mnie to dobrze, ze dali je bliżej, ale Polsat ZiU no cóż jednak ma na pewno o wiele mniejszą wydownię niż Polsat 2, który jak wiadomo zmianił ostatnio logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mamy trzy nowe kanały - tvp info, polsat 2 oraz zdrowie i coś tam. Tego mi było trzeba, super kanały przebijające swą klasą bbc we wszystkich odmianach. Naprawdę jest się z czego cieszyć, jak dla mnie cyferka za ten hojny gest nie musi już nic wprowadzać do swojej oferty przez co najmniej rok :D

Mam nadzieję, że sajmon sie ze mną zgodzi

 

HAIL TO CYFRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...