Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, konwersacje na temat wyłączności HBO w C+ zostawmy bo już tyle razy na tym forum było to wałkowane i tylko powstawały jakieś nadzieje, plotki bezsensowne i głupie dyskusje.

Tutaj jest mowa o nowych kanałach.

Jak wejdą te kanały BBC do Polski i do Cyfry to wątpię, aby stworzyli oddzielny pakiet. Tak się raczej nie stanie. I możemy wziąć na przykład AXN - jak jeszcze nie było AXN Crime i Sci-Fi to AXN od samego początku był opcją dodatkową i to jest inna bajka a tutaj mamy BBC Prime w pakiecie Komfortowym i Prestiżowym i nie wiem czy też w Podstawowym? Ale pomijając to, na pewno jak te kanały wejdą do C+ to nie będą dodatkowo płatne. O tym raczej nie ma co dyskutować. Pewnie znajdą się w pakiecie Komfortowym i Prestiżowym i już :)

Poza tym nie mogę się doczekać kiedy te kanały wejdą do Polski i do Cyfry, bardzo bym chciał, ponieważ brytyjskie kanały - zwłaszcza właśnie BBC są bardzo dobre. Brytyjczycy potrafią :wink::)

Co do pojawienia się tych kanałów w Polsce poczekajmy jeszcze za kolejnymi info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

HBO i jego wyłączność, temat wałkowany od zarania dziejów. Co najlepsze nie jeden by już rękę lub głowę stracił, bo już nie raz dawali sobie te części ciała odcinać za info, że HBO od dnia X będzie poza wyłącznością C+. Skończmy ten temat. Jak będzie, to będziemy gadać, teraz najważniejsze jest to co C+ doda na jesieni. Myślę, że kanały BBC są prawdopodobne.

 

 

PS Poza tym jaki jest sens żeby HBO wynajmowało osobny transponder na swoje kanały jak może się podłączyć pod pakiet C+ i jest OK. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz najważniejsze jest to co C+ doda na jesieni. Myślę, że kanały BBC są prawdopodobne.

Jesli to beda takie jak BBC Prime to ja dziekuje za takie gnioty :P Tu przydalby sie porzadny kanal z serialami oraz jakis nowy kanal fimowy premium albo jakis pakiet muzyczny np. z MTV nie wspominajac juz o radiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Djclassic - wypisz, wymaluj mój gust.

 

1. Pakiet MTV (MTV Dance, MTV Hits, MTV Base, VH-1 Classic)

2. TVP Sport

3. Travel Channel

4. Comedy Central (wiem marzenie ściętej głowy, ale pomarzyć zawsze można).

 

Taka lista na jesień i jestem happy! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, tego badziewia nie bierzmy pod uwagę, bo to jest tylko dodatek FTA na dalszą pozycję na liście w dekodarach :):lol:

Mówiąc o nowych kanałach, to na jesień oraz koniec br. roku a początek nowego roku może być ciekawie. Pewnie będzie to paczka BBC na pewno, a dalej - się zobaczy. Pomijając nowości na jesień to również ma wejść jakiś Dom i Ogród czy coś takiego. Ale to również taki dodatek ale z pewnością o niebo lepszy niż promocja.tv bo tego nie bierzmy w ogóle pod uwagę (to jest kanał FTA) :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Uważam, że kanały CANAL+ są bardzo dobre i inni powinni brać przykład. Do żadnego kanału CANAL+ nie mam zastrzeżeń, wręcz przeciwnie, uważam, że są rewelacyjne. Ten kolejny również może być dobry. A co do kanałów ''zewnętrznych'', uważam, że paczka BBC na pewno zawita w Cyfrze, ciekawe jakie poza tym kanały wejdą?? Poczekamy, zobaczymy :wink::):) Znalazło by się wiele wiarygodnych propozycji ale nie będę już wymieniać. Poprzednio były wymieniane propozycje, wśród których były kanały, które mają szanse zawitać w Cyferce...

Bardzo prawdopodobne, że Nat Geo Wild znajdzie się w Cyfrze...

I byłoby super

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka BBC będzie krokiem w stronę rodaków mieszkających na wyspach...

sorry, ale z polskich platform to widziałem tam tylko anteny cyfry+

 

No to źle widziałeś :evil:

Tak się składa ,że mam wielu znajomych w Londynie i Irlandii i zdecydowana większośc jeśli nie wszyscy mają Cyfrowy Polsat za granicą.

Myślę ,że te kanały nie będą miały nic wspólnego z naszymi rodakami za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że te kanały nie będą miały nic wspólnego z naszymi rodakami za granicą.

Nie będą prowadził dusputy na temat znajomości angielskiego przez część polaków mieszkających na wyspach bo się zrobi OFF TOPIC

uważam, że taki krok (tłumaczenie napisami) ma na celu osłuchanie z językiem... w końcu można sie też czegoś nauczyć... a nie uprawiać PINGLISZ :lol:

atw bedąc w Dublinie jakoś nie wpadła mi w oko antena Polsatu, choć mieszkałem w polskiej enklawie... za to większość anten miała logo Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...