Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie czego wy oczekujecie patrzyłem na filmbox i nonstopkino na ich program i jest całkiem przyzwoity dlatego nie narzekajcie wiadomo że za programy z najwyzszej półki( CANAL+, HBO) trzeba najwięcej płacić- prawie 30 zeta miesięcznie więc dobry każdy dodatkowy kanał filmowy większy wybór filmów zawsze nie hitów ale często nawet bardziej wartościowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkodzi. Szkoda miejsca. Lepiej przeznaczyć je na ciekawsze kanały np. MTV, NG Wild, 13th Street, itd.
Jeżeli chodzi o film box to zgoda o ile chodzi o fox life to nie bo będzie nadawany z tr.CP z nakładką Seca2.Odnośnie Twoich propozycji to jak najbardziej za dodałbym tu jeszcze Sci-Fi Ch.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na co czekać z miejsciem skoro i tak tych kanałów nigdy nie dołączą ;)

 

Mylisz się, właśnie że kanał np. Nat Geo Wild wejdzie do oferty C+ i możliwe, że do końca tego roku on się pojawi. Będą z pewnością jeszcze inne kanały, nie tylko w przyszłym roku kanały w HD ale również br. kanały w SD.

Z resztą nawet na SatKurierze niedawno pisali, że będzie to tak zwana 'jesienna rywalizacja' czy jakoś tak :P:lol::)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z nakładką a w simulcrypcie (Seca+Nagravision), nakłądka to co innego. No cóż poczekamy jeszcze trochę i dowiemy się o większości nowości w Cyfrze. A co do cytatu to MG Wild i 13th Street powinny wejść do oferty a co do MTV to zaczynam zmieniać zdanie, bo ich kanały są coraz gorsze

 

Chodziło o cytat kolegi przed kolegą @Sajmon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prgoram do Fox Life, poprostu źle napisali, pisałem już w innym temacie, że ten kanał się pojawił. No to chyba ruszają 10 jednak a nie 9. No cóż poczekamy zobaczymy. Dobra wiadomo, że to ten kanał i koniec tematu, ok? no dyskusja wokół błędu będzie i jest beznadziejna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 wrzesień

Nine September

Neun September

Neuf septembre

Nove settembre

Nueve septiembre

девять сентябрь

No Fiant@wykazałeś się znajomością języków i nic po za tym gdyż nadal mamy na Fox Life ciemność więc pytanie kiedy nadal aktualne.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 wrzesień

Nine September

Neun September

Neuf septembre

Nove settembre

Nueve septiembre

девять сентябрь

No Fiant@wykazałeś się znajomością języków i nic po za tym gdyż nadal mamy na Fox Life ciemność więc pytanie kiedy nadal aktualne.Pozdrowienia

 

Podałem OFICJALNĄ datę pojawienia się tego kanału w ofercie programowej CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., ul. Kawalerii 5, 00-468 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy - XII Wydział Gospodarczy KRS,

KRS 0000051835 NIP: 526-22-46-271, kapitał zakładowy 300.004.000 zł

 

Jeśli coś jest nie tak, to polecam nowiutki Call Center pod numerem 0 801 801 999.

 

Tak na marginesie, to 9 września się nie skończył... :roll:

 

Jak się spóźnią, lub zapomną, to włączą kanał 10 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast pytanie gdzie możemy obejrzeć ME w siatkówce, nie licząc TVP . Na jakich zagranicznych kanałach?

A ja mam pytanie, dlaczego akurat w tym wątku :?: Szukać na forum właściwie pasujących tematów :!:

 

Proponuję ten wątek :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t ... &start=105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...