Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyczy to kanału otwartego (Puls), a nie kablowego.

Fox Life to nie odpowiednie miejsce na "skazanego", bo to kanał z produkcjami obyczajowymi. Prędzej Fox Crime, które jest zapowiadane.

 

http://www.foxcrime.pl otwiera sie stronka fox'a... czyli cos w tym jest... :) nie zdziwił bym sie jak jeszcze PULS TV zamieni sie na FOX TV i była by cała paczka... FOX... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik, nie Plusem tylko Pulsem! :):P:!: O tak, MTV też by się przydało. Ale interesujące zapowiada się również Fox Crime. Fajnie by było jakby ten kanał w niedalekiej przyszłości znalazł się w Cyferce.

Za jakiś czas m.in. możemy z pewnością spodziewać się kanału Nat Geo Wild.. :o:)

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tych "innych" C+ nam nie dołączy. Jeśli już to właśnie MTV. Lepsze to niż nic. Ja ducha starej MTV szukam w VH-1 i nie znalazłem, może VH-1 Classic :roll:

 

Byłem podjarany kiedy okazało się, że mają włączyć mtv2 prezentującą "mocne brzmnienia". Jednorazowo kanału tego nie oglądałem dłużej niż 5 sekund ;)

 

Na vh1 był jeden ciekawy program bodajże w 4 odcinkach - historia metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazz i tak jesteś dobry, bo ja zatrzymuję się tam na 2 sekundy. A wygląda to mniej więcej tak: przełączam, pokazuje mi się klip, aha to nic ciekawego i pstrykam dalej.

A już ubaw po pachy miałem jak widziałem reklamę cyferki: mamy najlepszą ofertę muzyczną. :lol::lol::lol: No coż, skoro tak twierdzą, to widocznie tak jest. Cha, cha, cha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena foxpolska jest wykupiona przez TV Puls, więc chyba wszystko się zgadza.

A to o tym nie wiedziałem. Ciekawe co z tego wyniknie. Jeśli rzeczywiście myślą o przemianie Puls w Fox to muszą też pomyśleć nad poprawą jakości, bo ta jest tragiczna na tym kanale. Swoją drogą jest też domena foxcrime.pl która przekierowuje na amerykańska stronę Fox'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już ubaw po pachy miałem jak widziałem reklamę cyferki: mamy najlepszą ofertę muzyczną. :lol::lol::lol: No coż, skoro tak twierdzą, to widocznie tak jest. Cha, cha, cha.

 

Nie ma co się śmiać. Cała zgroza polega na tym, że tak faktycznie jest :!:

W CP i n jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...