Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu żal mi tych ludzi tam pracujących. Proponuję się zastanowić nad zamknięciem tego tyle co rozbudowanego (pożal się Boże) call centre. Przecież oni nic nie wiedzą, nic nie mogą. Jedyne co im wychodzi to dezinformacja. Rozpędzić towarzystwo i będzie OK. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem waszego punktu widzenia. Oczekujecie, że po telefonie na infolinie poznacie plany platformy na najbliższy rok ? Najlepiej niech sami do was przedzwonią i zdradzą swoje tajemnice. I w dodatku jeszcze jakieś bzdurne zarzuty o kłamstwo. Chyba wszechobecne oskarżanie każdego dookoła w polityce trochę dało wam się we znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oskarżanie tych chłopaczków na infolinii o kłamstwa to jakaś bzdura. Oni mają sprzedawać, a nie opowiadać jakie kanały dołączą. Wiedzą tyle ile im powiedzą, czyli niewiele. Jak idziecie do salonu samochodowego to też denerwujecie się, że sprzedawca nie zna planów koncernu na następny rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest mowa o jednym,max dwoch miesiacach,a nie o roku.Ich pracownicy musza miec takie informacje z wyprzedzeniem,a skoro ich nie maja,ich praca traci sens.Poza infolinia nie ma zrodla,z ktorego zwykly abonent moglby sie czegos dowiedziec,a jesli chodzi o samochody,o premierach nowego modelu wiadomo najczesciej z polrocznym wyprzedzeniem.Nie mowienie prawdy(zatajanie informacji)taz jest klamstwem,jesli zadane jest konkretne pytanie.Jesli nie jest zadane,klamstwa nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy są negocjowane czasami do ostatniego dnia i ciężko powiedzieć jak się zakończą. Gdyby taki delikwent opowiadał na info, że wchodzi nowy kanał a potem okazało by się, że jednak nie dopiero byłby pretensję. Jak C+ wie o jakimś przedsięwzięciu, że będzie to trąbi o tym z dużym wyprzedzeniem.

 

I o co wam chodzi z tym kłamstwem? Według was chłopak na info wie, że wchodzi np. od 1 września MTV, ale nie powie, czy tak? Jaki w tym sens i logika? Co najwyżej strata potencjalnych abonentów. Przecież to nie przedszkole, wiem ale nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamstwo jest wtedy,kiedy zadaje pytanie o te MTV.On wie,ale nie udziela mi prawdziwej odpowiedzi.Skoro ja nie zadaje konkretnego pytania,tylko ogolne:co i za ile czasu dolacza,to faktycznie na odpowiedz nie mam co liczyc...Jesli pytam:czy od poczatku nastepnego miesiaca dolacza do oferty MTV,jego zafajdanym obowiazkiem jest udzielic mi rzetelnej,prawdziwej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life miałby się natomiast pokazać w ofercie platformy już od 9 września
satkurier.pl

jak widać napisali "miałby" czyli może wcześniej jak i później, bo jeżli byłoby napisane, że "Fox Life pokaże się..." to oznaczałoby, że 9. Widać, że już dali dodatkowy system więc zapewne włączą wcześniej, bo po co czekać skoro jest gotowe, tylko listę lekko zmienić i już. Wg. mnie mogliby go oficjalnie włączyć do oferty najpóźniej w poniedziałek, skoro przestali uprawnienia to właściwie już mogliby dać go oficjalnie.

No cóż ja życzę im włączania wielu dobrych kanałów a szczególnie tych o które abonenci tak proszą, poprawienia jakości nadawanych kanałów i większej ilości TP w garści.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się Panie i Panowie generalnie z jednym mylicie. Fox Life patrząc na poziom naszych kanałów tematycznych jest rewelacją. Jeden z nielicznych, który oglądam regularnie na Polsacie. I całe szczęście, że dołączają do Cyfry bo mi sie nie chce łazić między pokojami. Jest i była tam MASA nowych seriali, których gdzie indziej się nie zobaczy, albo zobaczy się ze znacznym opóźnieniem: Gotowe na Wszystko 3, Brzydula Betty, Fuks etc. A dzisiaj Holywood rządzą seriale, a nie filmy. To jest bardzo dobry kanał i bardzo dobrze uzupełni badziewną ofertę Cyfry w pakiecie Komfortowym. Że przypomnę, że w tym "Super" pakiecie nawet AXN jest osobno płatny. Mniejsza już z tym ale tempo dołączania kanałów do naszej ukochanej Cyfry poraża dynamiką. Za rok pojawiły się 3 sensowne propozycje: Disney, Fox Life i NG HD. Jak tak dalej pójdzie to oferta programowa Cyfrowego Polsatu się zrobi atrakcyjna w porównaniu z Cyfrą (a pamiętajcie, że że za chwilę mu prawdopodobnie HBO dołączą). Miejmy nadzieję, że fatalne wyniki sprzedaży coś wreszcie w Cyfrze zmienią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a pamiętajcie, że że za chwilę mu prawdopodobnie HBO dołączą)..

 

A po co mamy pamiętać co dołączą do Polsatu? Rany - to forum Cyfry :!:

Przestańcie wychwalać polsatowskie badziewie bo mi się niedobrze robi!

Jak to jest, ze wszystko co dołączy Cyfra - HBO Comedy, kuchnia.tv czy inne kanały ta kicha, a gnioty z Paris Hilton to cud i trzeba Cyfrowy Polsat na klęczkach oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bardzo dobrze uzupełni badziewną ofertę Cyfry w pakiecie Komfortowym...Że przypomnę, że w tym "Super" pakiecie...

 

Człowieku, zastanów się co Ty piszesz. Badziewną?? o porównaj sobie np. CP lub N z pakietem Komfortowym. Jedyne co tutaj trochę zniechęca to cena tego pakietu, a sam skład kanałów w tym pakiecie to można powiedzieć, że jest bardzo dobry. Zastanów się trochę i pomyśl logicznie zanim coś napiszesz... Może to są Twoje odczucia ale obawiam się, że nie masz do końca racji.

 

że fatalne wyniki sprzedaży coś wreszcie w Cyfrze...

 

Proszę, kolejne zdanie, któremu nie można przyznać racji za bardzo. Znam wiele ludzi, którzy wybierają Cyfrę a poza tym to bym nie powiedział, że wyniki są fatalne. Nie uważasz, że użyłeś tu zbyt mocnego słowa jakim jest ''fatalne'' ?? Nie zgadzam się z Tobą, że wyniki są fatalne. Patrząc u pozostałych konkurencji to C+ ma najlepsze i najbardziej sensowne promocje jak i dla nowych abo oraz również za pomocą małego wysiłku dla starych Abonentów przedłużających umowy..

Dobra, wróćmy do tematu!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie cena nie odpowiednia do zawartości

 

poza tym ludzie uspokójcie się porównajcie sobie lepiej ofertę cyfry za 58 i polsatu za 50 bo was chyba głowa boli że polsat to badziew

 

no cóż każdy robi, to co chce jak chcecie to bierzcie komfortowy dopłacajcie za diuscovery axn kino polska

 

powtarzam kolejny raz jak komuś nie zależy na HBO albo CANAL+ to branie cyfry jest całkowicie bez sensu

 

a nie przepraszam jest- wpłacacie darowiznę dla tej renomowanej instytucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bym nie powiedział, że Cyfrę bierze się tylko i wyłącznie dla najlepszych kanałów sportowych i filmowych premium, oczywiście, że przede wszystkim dlatego, ale nie przesadzajcie, że tylko i wyłącznie! Ale cóż... każdy uważa sobie tam inaczej.

Dobra, wróćmy już do tematu!

 

Dodałem sobie na Fergusonie kanał Fox Life na liste by z ciekawości zobaczyć czy kanał wystartował. System kodowania Cyfry jest już dodany lecz jeszcze kanał nie wystartował w Cyferce. Jest brak obrazu. Ciemno :) Tak jak mówiłem, kanał wystartuje pewnie koło 9 września. A co w końcu z TVN CNBC Biznes?? Kiedy w końcu wystartuje??

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd tu tyle ataków na moja skromną osobę??? A oczywiście najbardziej jadowite od tych co mają jedną platformę i po prostu porównują sobie ofertę innych platform na bieżąco... w gazecie. ;)

Po kolei o co mi chodziło:

1. Nie jest prawdą, że Cyfrę się bierze tylko dla Canal+ i HBO. W Cyfrze jest też np. MiniMini, Planet i... SECA. Osobiście, zresztą uważam, że zwłaszcza Canal+ jest niewart swojej ceny (właśnie podziękowałem), ale rozumie doskonale zdania przeciwne. Dla niektórych to jest rewelacja. Nie mam nic do tego - jednym się podoba innym nie. Ale na pewno nie wyłącznie dla tego ludzie kupują Cyfrę (albo raczej kupowali).

2. W Cyfrze jest generalnie drogo. Wszyscy to wiedzą.

3. W Cyfrze nic się nie dzieje - tego zresztą mój post tak naprawdę dotyczył. Temat HBO się pojawił nie jako plotka na temat konkurencji (czytajcie co napisane, a nie wyrywajcie z kontekstu), tylko przypuszczenie, że za chwilę (w ogóle nie ważnie czy za 3 miesiące czy rok) nawet oferta tzw. premium nie będzie wyróżnikiem Cyfry. Jak ktoś myśli, że Cyfra utrzyma wyłączność na HBO mając 2x mniej abonentów niż konkurencja to jest lekko naiwny.

4. Wzruszam się jak ktoś mówi, że FoxLife jest badziewny nie oglądając tego kanału. To jest to samo wrażenie gdy ktoś mówi, że CP jest do d* nie widząc na oczy tej platformy. Ani Cyfra taka świetna, ani Polsat czy n taka do d* I odwrotnie...

Apeluje o trochę rozwagi...

Problemy Cyfry na ten moment:

- Jest drogo,

- Za wolno oferta dostosowywana do potrzeb rynku. Ile my na ten FoxLife musieliśmy czekać...

Nie jestem wbrew pozorom niezadowolony z Cyfry. Ale nie oszukuje się, że to najlepsza platforma w kraju jak niektórzy tutaj. Ani to lepsza, ani gorsza... Z problemami jak wszystkie.

Mam po prostu nadzieje, że w tym temacie wreszcie coś będzie można pisać o nowych kanałach. Bo na razie to trochę nie ma o czym...

Przy okazji przyjmuje zakład, że nowe kanały TVN nie wejdą do Cyfry w tym roku. Ale to akurat oczywista dość polityka ITI, a nie Cyfry. Idą żniwa... Idzie grudzień..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wolno oferta dostosowywana do potrzeb rynku, tak?? Hmm, dziwna teoria, a co, może CP jest idealnie dostosowany? Spójrz na to z innego punktu widzenia. Mówisz: ''Ile my na ten Fox Life musieliśmy w Cyfrze czekać'' to ja Ci mogę powiedzieć: Ile my na tę ofertę HD musieliśmy czekać w CP! Cyfra ma już trzy kanały w HD a polsat będzie mieć dopiero jeden i to jeszcze nie za bardzo rewelacyjny. Rozumiem Cię kolego, ale mówiąc, że oferta za wolno dostosowywana do potrzeb rynku to lekkie przegięcie, bo właśnie Cyfra do potrzeb rynku jest bardzo dobrze przystosowana, ma dobrą ofertę HD, myśli ostro o VOD. Także tutaj źle ująłeś ten wątek, no cóż... ale jeśli tak to rozumiesz to ja Ciebie nawracać nie będę. Każdy ma prawo do własnego zdania. Mamy wolność słowa

Masz rację, w Cyfrze jest drogo, ale po prostu Cyfra widocznie jest dla ludzi, którzy czują się dość stabilnie w sytuacji finansowej..

Dobrze, ale odbiegliśmy nieco od tematu. Proponuję powrócić do tematu, kolego, tutaj nie prowadźmy takich dyskusji, chodzi tutaj o Nowe kanały w Cyfrze+ a nie jakieś dyskusje o własnych gustach i refleksjach na temat Cyferki.

Z nowych kanałów, jako kolejny kanał mamy Fox Life, ciekawe co i kiedy jako następne zawita w Cyfrze, oprócz kanału Dom i ogród czy coś w tym stylu. Pewnie do końca roku będzie Nat Geo Wild albo coś innego?? Ciekawie..

Pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...