Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@RafiX nie chodzi tu o "dogadzanie". Czy paczka MTV, TVP Sport, TVP Historia, Comedy Central - czy to aż tak wiele za 145,-. Widziałeś oferty zachodnich platform? I nie mów mi, że oni płacą niewiadomo jaki abo, bo to nijak się ma do polskich realiów.

Porównaj lepiej ile czasu musi pracować taki Anglik na full pakiet w SKY i ile ma za to kanałów, a ile Polak charuje na te 145,- i co ma w zamian??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć co dokładnie wchodzi w skład paczki programów MTV ?

 

To w sumie dobre pytanie :P Może lepsze określenie to paczka Viacom, ale mniejsza.

MTV ma kilkadziesiąt kanałów na całym świecie, tak skrótowo.

 

Astra:

Viva Germany (FTA)

Comedy Central Deutschland (FTA)

MTV Germany (FTA)

MTV España

MTV France

MTV Hits UK

MTV Base UK

VH1 Europe

VH1 Classic Europe

MTV Two

Nickelodeon

Game One

Nickelodeon France

MTV Music

MTV Europe

MTV Pulse

MTV Idol

Viva TV Hungary

MTV NL

Nick Deutschland (FTA)

Nick Österreich (06.00-20.15) (FTA)

Viva Österreich (20.15-06.00) (FTA)

MTV Österreich (FTA)

 

Hot Bird:

MTV Portugal

MTV Polska

Game One

VH1 Polska

Viva Polska (FTA)

MTV Europe

MTV France

Comedy Central Polska

Nickelodeon Europe

VH1 Europe

MTV Pulse

MTV Idol

 

To chyba tyle :P

Dokładne info :arrow:http://www.lyngsat.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czemu np. Nka nie wpadnie na pomysł i nie stworzy oddzielnego pakietu Muzyka a w nim 8-10 pozycji które podał Jovik.

Albo czemu C+ nie zrobi Opcji Muzyka (tak jak z Discovery) ?

 

Bo tak coraz częściej widzę, że abonenci chcą takich kanałów i dziwi mnie że nikt na to nie reaguje. Jeśliby zrobić taką ankietkę na to jakich kanałów brakuje, to chyba kanały muzyczne byłyby w ścisłej czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jovik

Pisząc, że chcesz paczki kanałów MTV, chyba nie miałeś na myśli tych wszystkich ? To praktycznie nierealne :D

 

Oczywiście, że nie :) To taki full service do wiadomości co jest grane :wink:

 

Liczę na:

MTV Hits

MTV Base

VH1 Europe

VH1 Classic Europe

MTV Music

MTV Europe

MTV Pulse

MTV Idol

:P

Jeśli dodadzą połowę, byłbym zadowolony (koniecznie z VH1 Classic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliby stworzyć kanał na polski rynek, ale wg. mnie z tej listy, która jest wyżej można wywalić VH1 Classic Europe i już, więcej nie, reszta kanałów mi się podoba, ale to chyba cały jeden TP musieliby na nie wykorzystać, żeby były w dobre jakości, albo trochę lepszej niż dobra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że jeszcze długo nie zobaczymy paczki MTV w C+, chociaż MTV Two dodali już jakiś czas temu i można było. Ja bym chciał MTV Base bo w kablu mam nienajlepszą jakość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wg. mnie z tej listy, która jest wyżej można wywalić VH1 Classic Europe i już

 

A ty co? Złośliwy jesteś? :evil:

Nie każdy ma gust 16. latka. Uszanuje też innych. Grupa docelowa 25+ jest bardzo ważna dla każdego nadawcy, ale co ja ci będę tłumaczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafiX nie chodzi tu o "dogadzanie". Czy paczka MTV, TVP Sport, TVP Historia, Comedy Central - czy to aż tak wiele za 145,-. Widziałeś oferty zachodnich platform? I nie mów mi, że oni płacą niewiadomo jaki abo, bo to nijak się ma do polskich realiów.

Porównaj lepiej ile czasu musi pracować taki Anglik na full pakiet w SKY i ile ma za to kanałów, a ile Polak charuje na te 145,- i co ma w zamian??? :twisted:

Właśnie tym bardziej się dziwię Wam, czytając również powyższe posty, skąd u Was taka cierpliwość płacąc naprawdę sporą kasę.

 

Akurat dobrze się składa bo znam oferty programowe jak i cenowe naszych zachodnich platform. Stąd też nie zdecydowałem się na wykup abonamentu polskiej platformy. Nawet zrezygnowałem z kablówki 8)

 

O włączeniu kanału Fox Life do Cyfry+ powstał oddzielny wątek długi na 12 stron. Teraz już wiemy, że wkrótce pojawi się ten kanał, a ja sobie czytam narzekania abonentów :lol: ale mniejsza o to :wink:

 

 

 

O dziwo Cyfra+ jest bardzo powiązana z francuskim Canal Sat. Jestem pewien, że gdyby w ofercie tej znalazło by się cuś z paczki MTV albo MCM, to chętnie bym zmienił zdanie o tej platformie, a może bym ją jeszcze wziął. Akurat się składa, że jestem fanem muzycznych kanałów telewizyjnych i chętnie widziałbym u siebie coś z tematycznych MTV.

 

Ale wrócmy do rzeczywistości...

Cyfra+ nie włączy tych kanałów do swojej oferty. Powodem jest nie tylko brak miejsca. Za włączenie MTV do oferty, Cyfra+ musiałaby wydać niemałe pieniądze co by się odbiło i tak na wysokim już abonamencie. Tą platformą rządzą Francuzi, którzy chcą zarobić na swoim produkcie. A niestety, sprzedają marny produkt Polakom za kolosalne pieniądze dla nas. Bo dla nich to są tylko groszowe zyski .

 

Toteż dziwi mnie fakt, że Cyfra+ decyduje się na produkcje własne. Zamiast wydawać kasę na projekt ("Dom z ogrodem") który i tak będzie robiony w marnej jakości i prawie nikt nie będzie tego oglądał, to w zamian powinni jednak przyspieszyć działania i dołączyć coś ciekawszego o czym już informowali kiedyś, chociażby 13th Street czy kolejny kanał od Disneya. We Francji tego jest sporo.

 

Szkoda tylko, że CanalSat i Cyfra+ nie nadają na tych samych pozycjach satelitarnych. Myślę, że wtedy dołączanie nowych kanałów byłoby łatwiejsze, również i tańsze z korzyścią dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja przedmówcy. A wybranie HB zamiast Astry to jeszcze jeden z czynników spychających Polskę na margines (Włosi muszą mieć HB ze względu na zasięg - mafia sycylijska by nie odbierała :lol: )

Wszystko zależy od sposobu myślenia zarządu firmy. Zatem póki jest obecny gdzieś tam we Francji to będzie jak jest, a jak się kiedyś zmieni na myślący bardziej perspektywicznie to będzie może lepiej.

Przecież Cyfra z ich potencjałem i kasą gdyby tylko chciała wykosiłaby konkurencję typu Polsat już w zarodku dawno temu. A teraz płacą za ich krótkowzroczną politykę. Podobnie rzecz się ma z TP SA - też Francuzi- przypadek? Kto by dziś słyszał o Netii i innych gdyby Neostrada kosztowała 30zł za 1 Mbit? Więcej klientów większy zysk. Tu po prostu trzeba zmienić myślenie szefów (albo samych szefów) z myślenia łupieżczego typowego dla krajów Trzeciego Świata na nowoczesnokapitalistyczne - duży obrót, mały zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ nie włączy tych kanałów do swojej oferty. Powodem jest nie tylko brak miejsca. Za włączenie MTV do oferty, Cyfra+ musiałaby wydać niemałe pieniądze co by się odbiło i tak na wysokim już abonamencie. Tą platformą rządzą Francuzi, którzy chcą zarobić na swoim produkcie. A niestety, sprzedają marny produkt Polakom za kolosalne pieniądze dla nas. Bo dla nich to są tylko groszowe zyski .

 

Parę dygresji :P

 

Nie ma miejsca :roll: Ale na dom i ogród jest?

 

Skoro dołączyli MTV2 UK to dlaczego nie mogą jeszcze z dwóch kanałów MTV? Przecież od lat abonenci domagają się tego na forach, mailach, itd.

 

Nie nazwałbym marnym produktem platformy z najbogatszą ofertą (Canal +, HBO, NG, itd.). Jeśli C+ jest marna, to co powiedzieć o n i CP :wink:

 

I na koniec. Jeśli zyski byłyby dla nich tak groszowe, to by ich tu nie było. Biznes nie zna sentymentów 8) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt.:Nie sztuką jest mieć dużo abonentów i mały zysk, ale mało abonentów i duży wręcz rekordowy zysk

 

Widać rozumujesz tak samo jak szefostwo Cyfry, dzięki któremu wyrosła im potężna konkurencja. A przejąć tych wszystkich polsatowców będzie teraz już ciężko... Albo bardzo drogo.

Mowa o małym zysku ale w przeliczeniu na abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ to nie organizacja charytatywna, to firma, dla której liczy się zysk! Wybaczcie, ale tam na prawdę nikt nie będzie patrzył, co chce "Kowalski" tylko, co przyniesie największą kasę dla właścicieli. Co do nowych kanałów, na to trzeba forsy, nie wiem czy ludzie przełknęliby kolejna podwyżkę i gadki w stylu " na zachodzie ludzie więcej zarabiają i maja proporcjonalnie tańsze opłaty z TV" tego nie zmienia. Tak na koniec powiem, ze nam Polakom nie dogodzi, nie dawno był płacz, ze nie ma Fox life w C+, teraz słyszę lament, ze to lipa, po co to itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...