Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wolałbym Nat Geo Wild :D niż "TVN CNBC". Mam nadzieję, że dołączą ten kanał(Nat Geo Wild) na jesień pewnie, bo tak dodają, ale jestem ciekawy czy będzie czy nie, niech powiedzą coś w tej sprawie, ludzie z Cyfry, nie Wy i nie konsultanci. Głupio napisałem, ale może jakoś się połapiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały na pewno będą, choćby TVN CNBC.

 

Na ten kanal raczej bym nie liczyl. Bo chyba kazdy nowy kanal z paczki TVN teraz dolaczany bedzie tylko do n-ki.

A tak swoja droga to faktycznie brakuje dobrych kanalow muzycznych nie koniecznie telewizyjnych ale rowniez radiowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz co niektorzy sobie fantazjuja, moze moj post skloni ich do refleksji:

1.nowe kanaly beda, ale tak jak wszyscy powinni zauwazyc, ostatnie dolaczane sa "ciagniete" z obcych transponderow - brak miejsca na tych C+, czekamy na finalizacje fucji TPS z C+ France

2.konsultanci, ech ci konsultanci - to sa ludzie ktorzy maja napisane co maja mowic, oni nie sa kreatywni, nawet nie moga byc zbytnio, to jest pierwsza linia C+ :D , jezeli dostana jakakolwiek informacje to ja dystrybuuja, jesli nie maja zadnych to nawet moga pojechac sobie z taka fantazja jak ten co stwierdzil ze nie bedzie zadnych nowych kanalow, jezeli ktoras z kolei osoba sie go pyta o to samo to co ma powiedziec..

Przecietny konsultat nie wie i nie zdaje sobie sprawy ze akurat TVN wlaczyl przekaz testowy TVN CNBC dla C+- on dopiero bedzie o tym mowil gdy dostanie oficjalne info od przelozonych.

Reasumujac, cieprliwosci i obserwowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na jesieni nie dadzą jakichś porządnych kanałów typu NG Wild czy Sci-Fi (nie mówię o TVN Biznes bo nie gram na giełdzie) do komfortowego to schodzę na podstawowy. W tej chwili jedynym ciekawym dla mnie kanałem w komforcie to NGC i może BBC a to trochę mało jak na 20zł różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.konsultanci, ech ci konsultanci - to sa ludzie ktorzy maja napisane co maja mowic, oni nie sa kreatywni, nawet nie moga byc zbytnio, to jest pierwsza linia C+ :D , jezeli dostana jakakolwiek informacje to ja dystrybuuja, jesli nie maja zadnych to nawet moga pojechac sobie z taka fantazja jak ten co stwierdzil ze nie bedzie zadnych nowych kanalow, jezeli ktoras z kolei osoba sie go pyta o to samo to co ma powiedziec..

Przecietny konsultat nie wie i nie zdaje sobie sprawy ze akurat TVN wlaczyl przekaz testowy TVN CNBC dla C+- on dopiero bedzie o tym mowil gdy dostanie oficjalne info od przelozonych.

:lol:

 

Odnosząc się do twojej wypowiedzi, muszę stwierdzić że chyba nie pracowałeś nigdy na żadnej infolinii, a tym bardziej infolinii c+. Co do spraw technicznych zgadza się może większość z infolinii ogólnej nie wie że jest przekaz testowy, bo takich info im nie podają. Natomiast co do kreatywności to się nie zgodzę, bo wytłumaczyć wściekłemu abonentowi że np. nie odbiera powiedzmy Animal, a posiada TVP 1 i inne kanały z tego trans. nie jest łatwo, tym bardziej jeśli są to osoby starsze. Więc jak będziecie czasami dzwonić to pomyślcie że to też ludzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zamiast pleść bzdury typu że negocjacje trwają (standardowa odpowiedź gdy ktoś pyta o nowy kanał) lub nieraz zabawne odpowiedzi na pytania czysto techniczne mogliby powiedzieć, że takie odpowiedzi nie należą do ich kompetencji lub po prostu nie wiedzą czegoś (korona im z głowy nie spadnie) a nie rżnąć głupa i czasem jeszcze niechcący wprowadzić kogoś w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolland,

Nie pracowalem nigdy w C+, a na infolinii tak w Plusie (stare czasy).

Co do kreatywnosci - nie oszukujmy sie z reguly sa wypracowane schematy, procedury..chyba ze ich w C+ nie ma to wtedy rzeczywiscie konsultanci musza byc kretywniw takich tlumaczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Póki nie ma jeszcze kanału Nat Geo Wild w Cyfrze+ to gdzie on jest dostępny?? W jakiś sieciach kablowych? Bo na kanale National Geo gdy oglądałem, podczas reklamy była informacja, że jeśli chcę oglądać Nat Geo Wild to muszę się skontaktować ze swoim operatorem tv płatnej.

Poza tym, myślę i bardzo prawdopodobne, że po wakacjach C+ dołączy Nat Geo Wild, ewentualnie do końca roku, ten kanał powinien być dostępny..

Tym czasem czekam na ten kanał z niecierpliwością :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jak na razie wystarczy Animal Planet i wcale tak bardzo nie zależy mi na tym, aby Nat Geo Wild pojawił się w Cyfrze+. Jak na mój gust, to tylko sprawa pomiędzy Discovery, a National Geographic. Jeden drugiemu wjechał na ambicję i "towarzystwo" (mam na myśli Towarzystwo National Geographic) postanowiło uruchomić coś na wzór Animal Planet z grupy Discovery.

 

Krótko rzecz ujmując nie jestem zwolennikiem Nat Geo Wild.

 

Paczka MTV, o to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki muzyczne, to najprędzej w N będą, bo mają aż 16-złotowe pole do manewru w tej kwestii ;) CP czy C+ nie mogą z kwot 50-60 zł przeznaczyć tak dużych sum na muzykę :)

 

Co do NG Wild - pewnie wkrótce pojawi się w C+ jako kanał do pakietu komfortowego (muszą jakoś zacząć powoli wzbogacać ten pakiet). Mnie ciekawi tylko, czy ten kanał nie zawita jeszcze na CP, albo na Nce. Umowy na wyłączność podpisuje się chyba na poszczególne kanały, a skoro C+ jeszcze tego kanału nie ma, to znaczy, że nie wezmą go na wyłączność (inaczej dodaliby jak najszybciej, by się pochwalić ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...