Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

TVP Sport i TVP Info ktore przeksztalci sie z TVP 3 wiec w sumie tylko bedzie to zmiana nazwy i czesciowo moze ramowki. Natomiast mnie marzy sie History Channel i MTV Base oraz MTV Hits.

 

Chociaz w ankiecie na stronie C+ jest wiele innych ciekawych kanalow:

TVP FILM

TVP HISTORIA

TVP ROZRYWKA

HBO COMEDY

MOTORS TV

TRAVEL CHANNEL

 

Warto zauwazyc ze wiekszosc z nich w Polsce nie istnieje, ale Motors TV to dobry kanal (pamietam go z czasow FTA) a Travel Channel w polskiej wersji jez. by sie przydal.

 

Szkoda ze z ankiety wycofano kanaly MTV i BBC Food :shock:

A moze to sygnal ze te kanaly beda mialy swoje miejsce w ofercie C+ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam takie wrażenie ze na travel chanel na polską fonie ma polsat wyłączność wiec polska fonia na tym kanale raczej w cyrze by nie była a co do discavery Travel & Living to niewiadomo moze bedzie może nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jaki e-mail otrzymałem na temat uaktualniania listy kanałów FTA.

najpierw mój

Pragnę się dowiedzieć czemu technicy Cyfry+ od dłuższego czasu nie uaktualniają listy kanałów FTA z satelitów Hot Bird i Astra,dostępnych poprzez dekodery Cyfry+.

Wiem że nie jest to w sugestii Cyfry+ i podstawą jest zapewnienie odbioru kanałów z platformy,ale skoro abonent nie może sam reagować na zmiany na transponderach satelitarnych,to Cyfra plus w miarę sprawnie powinna reagować na rotacje na satelitach i przynajmniej raz na 2 tygodnie udostępniać nową listę.

Czekam na odpowiedź i w miarę szybką reakcję ze strony techników Cyfry+.

Pozdrawiam w imieniu swoim i zawiedzionych abonentów

 

i odp Cyfry

 

informuję, iż lista kanałów FTA na dekoderach CYFRY+ jest sztywno ustalona i nie planujemy w najbliższej przyszłości zmian na tej liście. Wydaje nam się,że obecna lista programów FTA jest dość obszerna i zawiera najbardziej znane i ciekawe programy. W razie pytań uprzejmie proszę o kontakt z Centrum Telefonicznym Abonentów z Działem Technicznym pod numerem telefonu 0-801-801-801 lub 022 57-40-777 wew. 4, celem wyjaśnienia wszelkich nurtujących Panią kwestii.

 

Na prawie 700 kanałów Fta już prawie 40 albo nie nadaje,albo zmieniło częstotliwość.

Brawo za reakcje Cyfry+ :evil:

A gdzie Podróże Tv albo Superstacja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pamietam jak za czasow Wizji TV zglosilem brak kanalow FTA (wtedy nie wiedzialem ze mam uszkodzony konwerter i nie mialem 2 transponderow z kanalami FTA). Nigdy nie zapomne jak mi pani z BOK powiedziala ale o co panu chodzi sa kanaly naszego pakietu i tylko to powinno sie liczyc kanaly FTA sa dodatkiem za ktory nie odpowiadamy. Pewnie dlatego tak jest z FTA w C+ i w Nce jak dobrze ze CP dal mozliwosc wyszukiwania kanalow samemu abonentowi. BRAWO im za to!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił i n ma na polska wersje wyłączność a niemcy to moga miec fta do czasu:) więc można oglądać:) po niemiecku:) ps ja czekam tylko na hbo comedy:) na cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life w Cyfrze+

Jak informuje biuro informacji prasowej kanału Fox Life. Kanał zostanie dołączony do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale roku.

 

Informowaliśmy już o braku umowy na wyłączność z kanałem Fox Life platformy Cyfrowy Polsat. Jak dowiedzieliśmy się od Moniki Jasłowskiej, rzeczniczki kanału Fox Life do spraw kontaktu z mediami, stacja zostanie dołączona do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale bieżącego roku. Niewykluczone jest szybsze dołączenie kanału.

 

 

 

 

Miłego odbioru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...