Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o TEST_L, to nie spodziewałbym się zbyt wiele. Możliwe, że to tylko testy HBO HD, z którego kopii zrezygnuje n na rzecz nFilm 1 HD. Pod nFilm2 HD mogą zlikwidować Discovery HD i również korzystać z tego na tp. Cyfrowego Polsatu. 8)

 

TEST_L to podobno kanal dostepny na rynku ale nie ma go w zadnej platformie.. Jesli to prawda to stawiam na Animal Planet HD albo History HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEST_L to podobno kanal dostepny na rynku ale nie ma go w zadnej platformie.. Jesli to prawda to stawiam na Animal Planet HD albo History HD

Litera "L" w nazwie też do czegoś zobowiązuje. :smile: W ramach przypomnienia, news SatKuriera z 2007 roku:

Po 9 miesięcznym okresie promocyjnym kanał Luxe.TV zamierza kodować sygnał - Luxe.TV będzie kanałem płatnym. Z tego powodu 30 marca Luxe.TV zniknął z satelity Hot Bird (13°E), z czestotliwości 12,322 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4.

We Francji w grudniu 2006 podczas badań na grupie 500 użytkowników sprzętu HDTV okazało się, że 90 proc. badanych zdeklarowało zainteresowanie kanałem Luxe.TV HD, a 87 proc. uznało go za dobry.

Na razie nie wiadomo czy kanał Luxe.TV HD pojawi się jako płatny w którejś z polskich platform. Najbardziej prawdopodobne jest pojawienie się w platformie n lub Cyfrze+.

Jeśli chodzi o pozostałe kanały dostępne na rynku, ale nieobecne w platformach, to mamy jeszcze: TVS HD, History HD i Voom HD. Dużego wyboru nie ma. Animal Planet HD to raczej nie jest, bo wcześniej pojawiłby się polski dosył na jakimś odległym satelicie, tak jak Discovery HD. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja sie zastanawiam ,bo my wszyscy wciaz mamy malo ,wciaz chcemy nowe kanaly ,ale czy my je wogole ogladamy ? Czy da sie wszystko obejrzec ? Dal mnie brakuje radii hd lub naprawde dobrego kina w hd z dzwiekiem z prawdziwego zdarzenia .Dzis na canale transformersi i gdzie to dolby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja sie zastanawiam ,bo my wszyscy wciaz mamy malo ,wciaz chcemy nowe kanaly ,ale czy my je wogole ogladamy ? Czy da sie wszystko obejrzec ? Dal mnie brakuje radii hd lub naprawde dobrego kina w hd z dzwiekiem z prawdziwego zdarzenia .Dzis na canale transformersi i gdzie to dolby?

 

Mnie akurat kanał Orange Sport Info bardzo przyda się ponieważ sport to dla mnie codzienność :) co do kanałów to mi brakuje jeszcze Nat Geo Wild oraz kanału History i uważam ofertę Cyfry+ za kompletną. Bajek i kanałów muzycznych nie oglądam, bo dla mnie podstawa to sport i kanały dokumentalne :) kwestia gustu co dana osoba lubi oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CYFRA powinna wziąć przykład z Niemców (platforma Sky Deutschland) i tak jak oni zastąpić kiepski Animal Planet kanałem Nat Geo Wild.

 

Co do kanału Orange Sport Info (i istniejącego już Orange Sport): Dużym obciachem jest to, iż stacje te nadają w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Discovery Travel & Living to fajny kanał tak samo jak inne kanały z tej firmy ale ich jakość jest beznadziejna więc powinni w końcu to poprawić.A Travel Ch. jest dostępny z Astry FTA ale u mnie na PVR-rze wyskakuje pasek nieobsługiwany system kodowania tak jak np.na RTL z HB.Dzwoniłem do BOK Cyfry+ żeby zlikwidowali ten pasek ale oni wmawiali mi że te kanały są kodowane itp......... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Discovery Travel & Living jest słaby. Mało tam programów o podróżach, a więcej o przemeblowaniu, remontowaniu i gotowaniu. Jakby ktoś nie zauważył, to od tej tematyki są kanały: Domo, Kuchnia.TV, TVN Style i Zone Club. Więc aż się prosi o jakiś kanał poświęcony tylko i wyłącznie podróżom. @koziol84, wiem, że Travel Channel jest na Astrze 19,2'E FTA tylko irytuje mnie ten pasek NIEOBSŁUGIWANY SYSTEM KODOWANIA, a poza tym nie każdy zna język angielski :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także irytują te paski na niektórych kanałach :/ ciekawy jestem kiedy to zlikwidują.Ale najbardziej irytują mnie wypowiedzi specjalistów z BOK Cyfry :lol2: (nie wiadomo czy się śmiać czy płakać-oni w ogóle się nie znają...)Ale wracając do tematu i nowych kanałów to myślę że Cyfra+ i tak wprowadza w najwięcej kanałów w śród polskich platform :] a jeśli chodzi to iż nie każdy zna język angielski to chciałbym dodać iż po przez oglądanie kanałów angielsko języcznych uczymy się języka :smile: A o moje typy to ja bym chciał po 1.Histoty HD oraz ESPN America :D (standardowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...