Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po tym że w rozmowie prezesa Cyfry plus z dziennikarzem radiowej 3 powiedział on wyraźnie że w tym roku nie jest przewidziane pojawienie się w ofercie drugiego kanału dokumentalnego w jakości HD.Rozmowa była przedstawiana przy okazji debaty o cyfryzacji nadajników naziemnych i rozmawiali z różnymi operatorami a jak wiadomo Cyfra Plus chce partycypować w rynku dvb-t...

 

Ale oczywiście Discovery hd też jest mile widziany w ofercie,nawet jeżeli jego zawartość merytoryczna jest kiepskiej jakości (panowie w garażu szperający przy motocyklach,facet łapiący anakonde w buszu,czy wstawki europa z lotu ptaka) ale to marka Discovery więc nie ma co się spodziewać i porównywać z materiałami Planete czy BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że jako pierwszy wejdzie OrangeSport Info :lol2: oraz Sci-Fi Channel ponieważ nie dawno wprowadzili Universal Ch... :lol2: A jeżeli chodzi o kanał TVP HD to nie wiem czym tu się podniecać.Być może marką TVP bo na tym kanale przez lecą same powtórki :lol2: ale znając życie prędzej czy później bedzie w ofercie Cyfry+ :D A co wejdzie to się okaże...Czas pokaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o transmisje sportowe na TVP HD to lecą tylko live mecze eliminacyjne które także lecą na TVPSport a tak w ogóle to jak ktoś lubi oglądać powtórki Olimpiady lub seriali TVP to spoko nie mam nic przeciwko temu :D Ale i tak uważam że oferta programowa TVP HD powinna być owiele razy lepsza bo teraz jest naprawde słaba... :> A jeżeli chodzi o mój umiłowany kanał tzn.ESPN America to firma ESPN wykupiła 2 pakiety live do ligi angielskiej :lol2: więc być może zaczną nadawać relacje innych meczów niż lecą na Canal+ na którymś z kanałów ESPN :D Wiadomo że kanały HD się liczą ale z taką ofertą programową jak tvp HD :?: To ja dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że jako pierwszy wejdzie OrangeSport Info :lol2: oraz Sci-Fi Channel ponieważ nie dawno wprowadzili Universal Ch... :lol2: A jeżeli chodzi o kanał TVP HD to nie wiem czym tu się podniecać.Być może marką TVP bo na tym kanale przez lecą same powtórki :lol2: ale znając życie prędzej czy później bedzie w ofercie Cyfry+ :D A co wejdzie to się okaże...Czas pokaże :D

 

Akurat odchodzę z N-ki na rzecz C+ i najbardziej jest mi żal kanału TVP HD, nie miałeś więc się nie wypowiadaj. Jest to jeden z lepszych kanałów HD i ciekawe co będziesz mówił np za rok, TVP wykupiło wszystkie MŚ/ME do 2016 roku i mecze będą na TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki KwiateK za info w sprawie 2 pakietów na ESPN :D A jeśli chodzi o wypowiedź royalmichael na temat TVP HD to miałem N-kę przez ponad 15 miesięcy i miałem TVP HD :lol2: więc mogę się wypowiadać na temat tego kanału :lol2: Myślę że Cyfra+ i tak prędzej czy później wprowadzi ten kanał może przed Mundialem w RPA :| Więc nie ma co się cisnieniować :lol2: Niech wprowadzą jakiś kanał którego nie ma np.w innej platformie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle co z tym TVP HD na dvb-t? Umowę z N-ką już rozwiązałem i szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić życie bez TVP HD na dłuższą metę. Zawsze coś ciekawego mają, a to ostatnio ME piłki ręcznej, teraz Puchar Konfederacji, jak już wspomniałem mają na wyłączność wszystkie ME i MŚ piłki nożnej do 2016roku. W dodatku mecze polskich drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów chyba będą na TVP HD [przynajmniej te w Polsce]. Teraz podpisze umowę z C+ na 13 miesięcy więc gdy będzie mundial w RPA w 2010 to będę abonentem Cyfry+ gdzie jak na razie TVP HD nie ma i jak nie będzie to mnie chyba zabiją w domu :D Zresztą sam się będę wściekał jeśli mi przyjdzie to wszystko na tvp oglądać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie, że za TVN Lingua nie będzie w Cyfrze+ Orange Sport Info? :P To tak nawiasem mówiąc. Oczywiście Sci Fi Channel też będzie, ale nie w zamian za... :)

 

Jeśli chodzi o TEST_L, to nie spodziewałbym się zbyt wiele. Możliwe, że to tylko testy HBO HD, z którego kopii zrezygnuje n na rzecz nFilm 1 HD. Pod nFilm2 HD mogą zlikwidować Discovery HD i również korzystać z tego na tp. Cyfrowego Polsatu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...