Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy na dwóch kanałach z 11488 o ID 5107 i 5108 cokolwiek przekazywano? Obecnie brak przekazu, ale się wyszukują. Może na jednym z nich będzie OS Info, czy też Cyfra szykuje jakąś niespodziankę... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i zostały usunięte, ale ID ciągle jest - tak samo było po wielkich przetasowaniach transponderów między C+ a CP. TV4 było tam chyba jeszcze przez miesiąc.

 

Mnie na 10719 V wyszukuje się kanał CH-10-1147, zakodowany w Seca 4, na razie o identycznych parametrach jak Canal+ Sport 2. Można się więc domyślać, że w swoim czasie zostaną podmienione PIDy na Orange Sport Info i odkodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol91: Wyszukuje Ci ciągle te kanały? Jeśli tak to chyba masz coś nie wtenczas z dekoderem :P A co do tego "CH-10-1147", jest to kopia kanału bez nazwy, która obecna jest na tym tp. od dawien dawna, także raczej dadzą nowy przekaz niż zmienią PID-y tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oto moja propozycja na polepszenie oferty Cyfry+:oferta sportowa-wygranie przetargu przez Canal+ do pokazywania LM i Pucharu UFFA,TVPSport(raczej pewniak),ESPN America(sporty Amerykańskie które powiekszają swoją ilość fanów),Oferta muzyczna-Pakiet MTV(MTV Dance,MTV Base,MTV Hits)+MCM,NG Music,oferta kanałów dokumentalnych:History HD,Discowery HD,Animal Planet HD,NG Wild HD oraz kanały:TVP HD(raczej pewniak),Polsat,PolsatNews :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 Cyfra+ zamknęła ubiegły rok liczbą 1,380 mln klientów, przekraczając tym samym zakładane plany sprzedażowe. Canal+ Cyfrowy uruchomił kolejny, dziesiąty już kanał swojej produkcji – Domo, a abonenci Cyfry+ uzyskali dostęp do 19 nowych kanałów oraz nowej usługi Cyfra+ VOD.

Czy ktoś pokusiłby się o wymienienie tych 19 nowych kanałów? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi namiar na twojego dealera..sam bym spróbował tego zioła..

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać - wchodzę regularnie w ten wątek z nadzieją że może w końcu coś ciekawego ktoś napisze, a tu co po raz setny "propozycje"

 

Oto moja propozycja na polepszenie oferty Cyfry+:oferta sportowa-wygranie przetargu przez Canal+ do pokazywania LM i Pucharu UFFA,TVPSport(raczej pewniak),ESPN America(sporty Amerykańskie które powiekszają swoją ilość fanów),Oferta muzyczna-Pakiet MTV(MTV Dance,MTV Base,MTV Hits)+MCM,NG Music,oferta kanałów dokumentalnych:History HD,Discowery HD,Animal Planet HD,NG Wild HD oraz kanały:TVP HD(raczej pewniak),Polsat,PolsatNews :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeprogramowałem mojego philipsa pvr hd i wyszukało mi nie 795 a 819 kanałów dodane zostały puste kanały na pozycjach 980-994 ...

nie wiem czy to jakiś błąd czy nie może ktoś sprawdzić?

 

Przeglądam liste całą ale nie widze nowości...może w kanałach free coś tam pomieszali ale ja ich nie oglądam wiec trudno mi powiedzieć

 

o 11.08 przeprogramowałem jeszcze raz i spowrotem 795 kanałów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...