Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał już się programuje na moim Mediasacie na 52 pozycji. Na 19 pojawiła się "WYMIANA KART". Jakość obrazu Zone Romantica poniżej wszelkiej krytyki (chyba mamy nowego rekordzistę pod tym względem w Cyfrze). Nawet Hallmark czy Tele5 prezentują się lepiej.

Generalnie nie rozumiem cyfry która dodaje taki kanał :evil:

no ale nie zmienia to faktu ze mimo wszystko zwiększa sie atrakcyjność kanału podstawowego /dojdzie jeszcze Domo oraz Kuchnia/jak dla mnie programowo pakiet ten prezentuje sie lepiej niż familijny w polsacie a cenowo praktycznie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał już się programuje na moim Mediasacie na 52 pozycji. Na 19 pojawiła się "WYMIANA KART". Jakość obrazu Zone Romantica poniżej wszelkiej krytyki (chyba mamy nowego rekordzistę pod tym względem w Cyfrze). Nawet Hallmark czy Tele5 prezentują się lepiej.

Generalnie nie rozumiem cyfry która dodaje taki kanał :evil:

no ale nie zmienia to faktu ze mimo wszystko zwiększa sie atrakcyjność kanału podstawowego /dojdzie jeszcze Domo oraz Kuchnia/jak dla mnie programowo pakiet ten prezentuje sie lepiej niż familijny w polsacie a cenowo praktycznie podobnie

 

 

Ja gdyby miał wybierać pomiędzy Podstawowym Cyfry+, a Familijny CP to wybrałby Familijny CP, gdyż tam jest większa różnorodność kanałów niż w Podstawowym Cyfry+, a do tego masz kanały Discovery, których u konkurencji w tym pakiecie nie ma. Nie piszę tak tylko dlatego, że jestem abonentem CP, ale mam w domu też Cyfrę+ także na własne oczy mam porównanie. Także jak dla mnie Familijny CP jest lepszy od Podstawowego Cyfry+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ludzie mają różne odczucia.....

nie będę sie bawił w wyliczankę kanałową ale jest główny Discovery, oraz Planete jeśli chodzi o kanały filmowe to tu już chyba nie ma złudzeń gdzie jest więcej.

Przykładowo Romantica, MTV tu chyba nawet trzeba dopłacać w polsacie. Więc z tymi złudzeniami był bym ostrożniejszy

Czy wiadomo coś jesli chodzi o TVP HD bo to mnie najbardziej interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nadrabia nad kanałami filmowymi C+ w pakiecie podstawowym BBC, a także w familijnym jest ciekawsza oferta sportowa- PS, czy bajkowa. W CP w familijnym jest TCM, AXN można je uznać jako filmowe. Familijny jest tańszy, a oferta w sumie porównywalna, dla mnie z przewagą dla CP :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...