Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Oni coś zrobić? 2 miesiące temu pisali mi że wydają oświadczenie o pakiecie Więcej Sportu i cisza..ponoć trwają rozmowy z TV Ping pong! Teraz zabrali z Wielotemetycznego dwa kanały i w zamian za to dali jeden, który już jest tyle że w wersji HD. Niezrozumiała dla mnie polityka. Na Eleven już sie nie napalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju kanał MGM HD zmienia się w AMC HD. Szkoda, bo to był bardzo dobry kanał, z dobrymi filmami w oryginalnej wersji językowej z napisami i nieprzerywanymi reklamami. Teraz pewnie będzie tylko gorzej...

 

Czy w jakikolwiek sposób Jambox się przygotowywuje do tych zmian? Czy AMC będzie dołączony do oferty?

 

Warto byłoby się zastanowić nad likwidacją pakietu nHD i dodanie kanałów do pakietu filmowego.

To samo mogłoby się stać z pakietem Więcej Discovery., które należałoby rozbić na Więcej nauki i ewentualnie Więcej Luzu (Discovery Travel & Living)

Cześć kanałów mogłaby trafić do pakietów ogólnych.

 

Dopiero po takich zmianach widziałby, sens zakupu pakietów tematycznych, gdyż obecnie jest to nieopłacalne - w przybliżeniu 30 zł za kilka kanałów więcej, które konkurencja ma czesto w pakietach ogólnych

 

W dalszym ciągu powraca pytanie o zasadność powstania nowego pakietu ogólnego np. Wielotematyczny Extra HD ze wszystkimi kanałami obecnie dostępnymi w pakietach tematycznych (bez kanałów Premium)

Sam byłbym zainteresowany taką ofertą. Obecnie należałoby dopłacić około 70 zł za możliwość posiadania dodatkowo pakietów tematycznych (bez HBO, Canal+, Cinemax oraz Filmbox)

Te dodatkowe kanały na dobra sprawę nie sa warte więcej niż 20-25 zł (z pewnością nie 70 zł!!!)

Jakby coś takiego powstało, to chętnie bym zmienił pakiet na wyższy...

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



dzisiaj porównałem sobie 2 najwyższe pakiety Wielotematyczny HD i droższy od niego Wielotematyczny Super HD i różnica jest niewielka i nie uzasadnia w niczym różnicy w cenie, zważywszy, że u niektórych operatorów pakiet jest nawet o 20 zł droższy... (zazwyczaj ok 10-15 zł)



 



różnice to:



4 kanały występujące w SD w niższych pakietach:



AXN HD



Comedy Central HD



Nickelodeon HD



Polsat Sport HD



 



kanały niewystępujące w niższych pakietach



13 HD i dubel 3D



BBC HD



Mezzo Live HD - (super!)



Motowizja HD



MTV Live HD



Music Box HD



Nat Geo People HD



TNT HD



TVP HD



Viasat Nature HD / Viasat History HD - jeden kanał



 



różnica jest śmieszna i tym bardziej powinna skłonić do likwidacji kilku pakietów tematycznych i dodaniu kanałów do Super HD...


Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie rozumiem, że jako posiadacz Wielotematycznego HD i pakietu Więcej (!?!?!) Sportu, nie posiadam Polsatu Sport HD. Dlaczego w tych pakietach nie ma wersji HD? Żenuła. W dalszym ciagu Jambox milczy na temat tego prześmiesznego pakietu ale widocznie nadal trwają rozmowy z tymi pewnie wymyslonymi przez sam Jambox kanałami sportowymi. Oferta jest tragiczna i aż sie boje ich kolejnej "rewolucji". Zgodze sie ze powinny być 3-4 pakiety a nie podział na durne pakiety tematyczne, które jak kolega dcd wyliczył, w całości kosztowałyby ponad 70 zł, ale co my tam mozemy wymyslac, Jambox ma od tego swoich speców.

Edytowane przez lewar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suma sumarum Jambox zły nie jest, ma swoje zalety (dostępość niektórych niszowych świetnych kanałów niedostepnych u konkurencji, jakośćnadawanego sygnału) i swoje wady, które mam nadzieję wkrótce rozwiążą...

 

-zmiany w pakietach podstawowych i tematycznych konieczne, obecnie pakiety nieopłacalne wzdlędem ceny, duble SD do likwidacji, i horrendalnie wysoka cena przy pełnym pakiecie z Canal+, HBO i Cinemax - w przybliżeniu 250 zł... nawet bez Premium wychodzi 150 zł...

- brak Eleven :-)

- problemy z dekoderami/softem (Mag250 jest trochę przestarzały i powolny, konkurencja ma lepsze dekodery) przy przewijaniu i nagrywaniu

 

co do ostatniego problemu zauważyłem jedną dziwną nieprawidłowość, którą możliwe, że można szybko rozwiązać...

- dekoder potrafi jednocześnie nagrywać i oglądać inny kanał - FAKT 1

- nie ma problemu także przy jednoczesnym nagrywaniu i odtwarzaniu innego nagrania - FAKT 2

problem z nagraniem (nie da się odtworzyć, tylko usunąć) nastepuje jednak zawsze, gdy podczas nagrywania ustawi się pauzę w odtwarzanym innym nagraniu. Nagrywany materiał zostanie zapisany na dysku, jednak ikonka pozostanie czerwona i nie ęwdzie się go dało odtworzyć. Samo pauzowanie nie wpływa chyba na jakość nagrania, wydaje mi się, e pauzy nie może być w momencie, w którym Mag kończy nagrywanie...

Mógłby ktoś to potwierdzić?

 

Mnie się pojawiło już coś takiego kilka razy i zawsze w takich okolicznościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha
jeśli komuś nie przeszkadza brak NSport+, AleKino+, MGM (które odchodzi i tak w maju) oraz Mezzo i Bravy, to w cenie Jamboxa można mieć pełen pakiet w CP z HBO GO, Cinemaxem, Filmboxem, Arte i właściwie większością kanałów, które teraz są w tematycznych...

2 x taniej...

ehhh, jak tu dalej lubić Jambox?

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najgorsze Jambox cały czas milczy. Robią z nas idiotów, ale też z siebie. Jak tylko mi sie skonczy umowa nie chce nic słyszeć o tym nieporozumieniu jakim jest Jambox. I jesli ktoś czyta to forum z Jamboxa to co kur.. w koncu z pakietem sportowym?!!!! Bo tego nawet tak nazwać nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netię bym sobie podarował, ale zainteresowałem się tą Telewizją Swiatłowodową. Nie wiem jak u nich z jakością sygnału, ale jeśi chodzi o ofertę, to mają lepszą niż Jambox.

Wszystkie te same kanały, plus takie, których nie ma w Jambox (Mezzo i Mezzo Live, VH1 i VH1 Classic)

http://telewizjaswiatlowodowa.pl/upload/files/Swietlna-telewizja-oferta-PDF.pdf

 

i cennik też minimalnie korzystniejszy... za około 128 zł wszystko to co w Jambox + kilka fajnych rzeczy innych, w J. to wychodzi aktualnie około 148 zł...

http://www.intrino.pl/telewizja.html

 

przede wszystkim znacznie lepiej skrojone pakiety, które tutaj mają sens...
i na dodatek, jak ktoś czuje potrzebę, to może wykupić pakiet Maxx :censored:

 

jakbym miał możliwość, to bym brał... w końcu znalazłem coś, co wygląda na papierze lepiej niż Jambox,

szkoda tylko braku 11... :-)

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie pakietów sportowych przy przytoczonym przez kolegę linkiem do Telewizji światłowodowej:

 

Jambox: Polsat Play, Polsat Sport Extra SD i HD, Extreme Sports HD, Fightklub SD i HD (6 kanałów - cena 7,99)

 

TŚ: 12 kanałów w tym Polsat Sport HD, za który Jambox chce pojedynczo kase (cena pakietu 10,90)

 

Ja już naprawde nie wiem czy sie śmiać czy płakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TŚ (Evio) weszła niedawno na rynek, bodajże w listopadzie. Jambox wykonał kilka bardzo korzystnych ruchów jeśli chodzi o dodatkowe kanały w pakietach podstawowych pod koniec ubiegłego roku. Wygląda to jednak trochę jak zmiany niedokończone, bo poszkodowane zostały mocno pakiety tematyczne. Dajmy czas Jamboxowi na odpowiedź, bo układ kanałów jaki istnieje obecnie na dłuższą metę jest nie do utrzymania.

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to wiadomość jaką dostałem za pośrednictwem Facebooka od Jamboxa na pytanie o pakiet sportowy i Eleveny:

 

"Witam, na dzień dzisiejszy pakiet Więcej Sportu pozostaje w niezmienionej formie. Trwają prace nad jego zmianą, jednak na tą chwilę pakiet pozostaje w takim kształcie. Jesli chodzi o kanały Eleven, w efekcie przeprowadzonej ankiety z Państwa Operatorami - dziś nie wprowadzamy ich do oferty. Nie oznacza to, że nie będzie ich nigdy, jednak teraz rozwiązanie zaproponowane przez nadawcę jest nie do przyjęcia przez Operatorów, a co za tym idzie - przez nas. pozdrawiam"

 

Także powodzenia. Nawet nie przesuną Polsatu Sport HD do tego nędznego pakietu. Taka decyzja powinna być natychmiastowa. I ciekawi mnie ten kształt po zmiananach nad którymi pracują. Wejdzie do tego pakietu Active Sport? Sami sobie strzelają w stopy. Byle do listopada i adios.

Edytowane przez lewar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Mam pytanie bardziej techniczne:

Potrzebuje sposobu podłączenia drugiego tunera jambox w drugim pokoju, bez konieczności ciągnięcia kabli. Raczej po Wi-Fi nie zadziała po to idzie po vlan, myślałem nad adapterem Powerline (http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6185277954.), ale przed zakupem wolę zapytać bo szkoda kasy jakby miało nie działać. Ma ktoś może jakieś doświadczenia, może inne rozwiązania. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dekoder wybralibyście na początek przygody z Jamboxem?

 

Mag 250
Motorola 1963 HD z dyskiem

Arris 2853 HD z opcją dysku

 

Telewizję oglądam okazjonalnie jednakże miło byłoby aby w miarę stabilnie działało nagrywanie / timeshift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dekoder wybralibyście na początek przygody z Jamboxem?

 

Mag 250

Motorola 1963 HD z dyskiem

Arris 2853 HD z opcją dysku

 

Telewizję oglądam okazjonalnie jednakże miło byłoby aby w miarę stabilnie działało nagrywanie / timeshift.

 

Dokładnie tak jak napisał lewar, nie zaczynaj przygody z Jamboxem!!!

 

Jeden argument za moim wpisem: 16 lat w UPC = 5 awarii. 16 miesięcy w Jambox = 13 awarii. I w przypadku usterek nie ma do kogo zadzwonić ponieważ nie znajdziesz numeru do SGT!!!

Edytowane przez Lookasoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...