Jump to content
fan tv

Formuła 1 Sat Kurier Cup 2019

Recommended Posts

@fan tv - dzięki za sumienne prowadzenie naszej zabawy!

Odpowiadając na pytanie - osobiście do klasyfikacji drużynowej nie przywiązywałem żadnej wagi, dlatego wg mnie możesz sobie ją podarować w przyszłym roku.

Pozostałe zasady są ok, choć może punkty bonusowe są trochę za duże. No i w przyszłym roku odejdzie typowanie miejsca Roberta Kubicy :(

Wygrałem czwarty raz z rzędu - nie wiem dlaczego. W życiu codziennym jasnowidztwo raczej nie jest moją mocną stroną, a tu... proszę bardzo.

Oczywiście cieszę się niezmiernie ze zwycięstwa i dziękuję wszystkim współuczestnikom za sportową rywalizację. Wszystkim życzę spokojnej zimy i "do zobaczenia" w marcu.

Edited by bronek

Również chciałbym na początku pogratulować zwycięzcy :brawo:i podziękować prowadzącemu. :brawo:

Co pytania o klasyfikację drużynową, to dla mnie była ona jedynie ciekawostką. Sam pomysł nie był słaby, ale miał jedną wadę, której nie można było przewidzieć, a mianowicie często było tak, że tylko jeden z członków zespołu typował, przez co cały zespół był w praktyce skazany na porażkę.

Moja propozycja kolejnych typowań: Z racji tego, że w F1 oprócz klasyfikacji kierowców jest też klasyfikacja konstruktorów, to również w naszym typowaniu można by to wykorzystać i wprowadzić typowanie konstruktorów, dzięki czemu typowanie mogłoby się stać bardziej nieprzewidywalne.

44 minuty temu, neo_patryk napisał:

Moja propozycja kolejnych typowań: Z racji tego, że w F1 oprócz klasyfikacji kierowców jest też klasyfikacja konstruktorów, to również w naszym typowaniu można by to wykorzystać i wprowadzić typowanie konstruktorów, dzięki czemu typowanie mogłoby się stać bardziej nieprzewidywalne.

Jak to miałoby dokładnie wyglądać? :)

Typujemy tak jak kierowców, a na wyniki składałaby się suma punktów zebranych przez zespół w prawdziwym wyścigu czy jeszcze inaczej?

2 godziny temu, bronek napisał:

@fan tv

Pozostałe zasady są ok, choć może punkty bonusowe są trochę za duże. 

Tylko w tym roku było tak dużo punktów bo aż 115 z 200 punktów dot. Roberta Kubicy, więc przy obecnym regulaminie zostałoby tylko 85. ;)

Edited by fan tv

Dobrze kombinujesz, ale lekko bym to urozmaicił, czyli typowalibyśmy 2 zespoły, z czego 1 z poza żelaznej czwórki.

Jest też druga opcja, czyli wybieramy 5 najlepszych zespołów wyścigu, i tak jak w przypadku kierowców, czyli 5 pkt. za każde trafione miejsce zespołu + bonusowe 15 pkt. za wytypowanie całej piątki w dokładnej kolejności.

Decyzja należy wyłącznie do ciebie, bo w końcu sam będziesz to podliczał.

Ale też nie gram sam, więc będę wdzięczny za opinie innych osób w związku z twoją propozycją. :D;) 

Edited by fan tv
  • Like 1