Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, CYFROmaniak napisał:

W jakim języku programowania robi się taką wtyczkę? 

Python, tego w Kodi używa się do pisania wtyczek. Są osoby chętne i biegłe w temacie, nawet mające na koncie kilkadziesiąt znanych wtyczek, ale nie mają Vectra TV Online. Kolejny problem to limit zmian urządzeń. Wsparcie dla Kodi to taki bieg z przeszkodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście w vectra online może, że pasek na tvn24 jest tak płynny jak np. w strumieniu dvb z enigmy? tvn bis nadal z trzęsącym się paskiem. Oczywiście wszystko przy ustawieniu boxa czy kompa na 50Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na 50 FPS, ale wiem, że się nie doczekam. Bo Vectra nie ma żadnego interesu, żeby dawać usługę online w tak dobrej jakości, ze stabilnym bitrate, każdemu abonentowi, a właściwie ich wielokrotności, bo z Vectra TV Online może korzystać więcej osób w gronie rodzinnym/znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się mylić.
Do 50 FPS trochę muszą podnieść bitrate. Wtedy dostęp do Vectra TV Online tym bardziej zyska na atrakcyjności, zwłaszcza  po premierze oficjalnej apki i wtyczki do Kodi. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

zwłaszcza  po premierze oficjalnej apki i wtyczki do Kodi. 

Reklama po całości przeplatana czarnowidztwem :-) Sniffować będziesz login i hasło logujących czy tylko obserwowała Google Analytics. Jeżeli wtyczka nie będzie miała kodu do przeglądnięcia na GitHub to raczej długo nie podziałasz.

A tak bez heheszków to chyba coś na TVN24 kombinują bo jak ktoś napisał już wcześniej pasek przestał rwać. Zuzia odpal proszę jupitery i zbadaj dla nas temat bo chyba jesteś najbardziej kumata w tym towarzystwie jeżeli chodzi o klaty :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jose arcadio morales napisał:

Reklama po całości przeplatana czarnowidztwem :-) Sniffować będziesz login i hasło logujących czy tylko obserwowała Google Analytics. Jeżeli wtyczka nie będzie miała kodu do przeglądnięcia na GitHub to raczej długo nie podziałasz.

A tak bez heheszków to chyba coś na TVN24 kombinują bo jak ktoś napisał już wcześniej pasek przestał rwać. Zuzia odpal proszę jupitery i zbadaj dla nas temat bo chyba jesteś najbardziej kumata w tym towarzystwie jeżeli chodzi o klaty :D

Nie żartuj tak, bo ludzie i bez tego boją się Kodi jakby gryzło. Już pisałam, że to projekt open source i kod będzie opublikowany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zuzia napisał:

Nie żartuj tak, bo ludzie i bez tego boją się Kodi jakby gryzło. Już pisałam, że to projekt open source i kod będzie opublikowany. 

 

Dobrze że ludzie się boją, strach to zdrowy odruch. Bo Kodi jest dla pasjonatów ale od lat kojarzone jest głównie z piractwem bo i do tego głównie służy. Poza tym nikt nie weryfikuje zawartości wtyczek tak jak ma to miejsce z aplikacjami Sklepu Play więc każdy kumaty może wybrać sobie wtyczkę, przerobić ją i rozprowadzać z dodanym babolem robiącym kuku. W sumie to jestem w szoku że Vectra nie ogarnia na tyle tematu że jesteś w stanie podrobić ruch z urządzenia żeby uzyskać streaming :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jose arcadio morales napisał:

Dobrze że ludzie się boją, strach to zdrowy odruch. Bo Kodi jest dla pasjonatów ale od lat kojarzone jest głównie z piractwem bo i do tego głównie służy. Poza tym nikt nie weryfikuje zawartości wtyczek tak jak ma to miejsce z aplikacjami Sklepu Play więc każdy kumaty może wybrać sobie wtyczkę, przerobić ją i rozprowadzać z dodanym babolem robiącym kuku. W sumie to jestem w szoku że Vectra nie ogarnia na tyle tematu że jesteś w stanie podrobić ruch z urządzenia żeby uzyskać streaming :-)

Vectra raczej ogarnia temat, ale nic jej nie szkodzi, że ktoś w Kodi będzie oglądał ich telewizje, bo co to za różnica, transfer taki sam jak z przeglądarki, a dane logowania muszą być legalne, a resztę chroni DRM.

Dla mnie Kodi, to laucher na kilkanaście wtyczek do legalnych serwisów z mnóstwem przydatnych funkcji. Kto się boi albo nie potrzebuje ma przeglądarkę, wkrótce apkę więc każdy będzie zadowolony.

Ja jestem bardzo zadowolona, bo mam jedną listę kanałów dla UPC, Vectry (i kilku innych) z EPG w jednym miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jose arcadio morales napisał:

Dobrze że ludzie się boją, strach to zdrowy odruch. Bo Kodi jest dla pasjonatów ale od lat kojarzone jest głównie z piractwem bo i do tego głównie służy. Poza tym nikt nie weryfikuje zawartości wtyczek tak jak ma to miejsce z aplikacjami Sklepu Play więc każdy kumaty może wybrać sobie wtyczkę, przerobić ją i rozprowadzać z dodanym babolem robiącym kuku. W sumie to jestem w szoku że Vectra nie ogarnia na tyle tematu że jesteś w stanie podrobić ruch z urządzenia żeby uzyskać streaming :-)

Kiedyś chyba ramic robił taką wtyczkę, że jak wykryła bulida w KODI, to czyściła cały dysk do 0. Z KODI trzeba być ostrożnym. Pewnie wtyczka Vectry będzie w oficjalnym repo KODI, a wtedy nie ma strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kisiel95 napisał:

Kiedyś chyba ramic robił taką wtyczkę, że jak wykryła bulida w KODI, to czyściła cały dysk do 0. Z KODI trzeba być ostrożnym. Pewnie wtyczka Vectry będzie w oficjalnym repo KODI, a wtedy nie ma strachu.

Ostatnia działająca wtyczka  jest sprzed 6 lat, autorstwa kogo innego. 

Z Kodi jak z Windowsem, wrzucanie czego popadnie kończy się źle. Legalnie, ze sprawdzonych źródeł i będzie wszystko pięknie działało, bez niespodzianek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, myk6414 napisał:

Czy po zmianie rozdzielczości ręcznie, też macie czarny ekran i tylko głos?

Na Eleven3, mam albo czarny ekran, albo obraz ale bez głosu. Ktoś ma pdobnie?

Tak i już ten błąd zgłosiłem. Obejściem dla tego problemu jest wybranie najpierw najniższej dostępnej rozdzielczości (wówczas wraca obraz) a potem wybranie tej docelowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...