Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Zuzia napisał:

Ciekawe, kiedy będzie 50 FPS jak w UPC TV GO.

Oho zjawili się upeceusze, znaczy Vectra coś dobrze zrobiła 😂

Z tym 50 fps w upc mam taki problem że na przykład taki biznes24 który jest przynajmniej z satelity w 25 fps w aplikacji na android pokazuje 50 fps 😉

Dlatego jestem ciekawy w jaki sposób weryfikujesz tych 50 efpeesów, tylko aplikacja na android tv upcog pokazuje statystyki a tym nie wiem czy można wierzyć 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

17 minut temu, Zuzia napisał:

 

 

Nie mam nic do dodania 😁

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Eurosport 3,4,5,6,7,8,9  już w usłudze Online :D

Dostaliśmy również Catchup :brawo:

 

Eurosport 4K również już jest emoji16.png
 

Działają już wszystkie oprócz 4K ze względów licencyjnych.

Edytowane przez jose arcadio morales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Maksymalna liczba zmian urządzeń w miesiącu została przekroczona


Jak to obejść w Vectra Online? Żadne sztuczki opisywane wcześniej nie działają. Oglądałam na jednym urządzeniu, cały czas na tej samej przeglądarce.

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jose arcadio morales Jaki Ty masz problem?

 

@Zuzia ma rację, komfort oglądania sportu w 50 klatkach znacząco większy niż 25 klatek. Kanały informacyjne to inna kategoria.

 

Robienie kanału sportowego 4K w 25 fps, to jakieś nieporozumienie, żadnego sensu to nie ma. 1080i/1080p/720p w 50 fps będzie lepsze niż 4K, albo nawet 8K w 25 fps.

Edytowane przez mejveno
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mejveno na zrzutach jest kodek, rozdzielczość, bitrate, niektóre kanały mają niższe wartości i to są te z 25 FPS. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam jak wygląda Vectra Online od razu wiedziałam, że to jest 25 FPS. Oglądam dużo materiałów z 60 FPS więc moje oko nawykłe jest do takiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka Vectra Online ma przewagę, bo jest dostępne 1080p, ale UPC ma 50 FPS i brak idiotycznego limitu na ilość zmian urządzeń, można bawić się do woli. W Vectra Online mam bana, którego nie jestem w stanie ominąć z powodu błędu zliczania urządzeń.

11 godzin temu, lakiman napisał:

Tylko 25fps -tym razem UPC ma lepszą usługę online.

Tak jednoznacznie trudno rozstrzygnąć, bo Vectra ma catchup i lepszą ofertę sportową, dostałam taką wiadomość z przekierowaniem na https://tvonline.vectra.pl/tv/kanaly/sport

 

download.php?id=3702

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zuzia napisał:

Na pierwszy rzut oka Vectra Online ma przewagę, bo jest dostępne 1080p, ale UPC ma 50 FPS i brak idiotycznego limitu na ilość zmian urządzeń, można bawić się do woli. W Vectra Online mam bana, którego nie jestem w stanie ominąć z powodu błędu zliczania urządzeń.

Nie istnieje coś takiego jak błąd zliczania urządzeń, też wykorzystałem kiedyś limit i pomogli mi przez maila albo https://www.facebook.com/cyfrowavectra/ nie pamiętam. Ja dodałem wyjątek do przeglądarki a oni coś odblokowali abym nie musiał czekać do końca miesiąca i faktycznie mogłem się zalogować https://tvonline.vectra.pl/strona/regulamin 3.13. Użytkownik może korzystać z Serwisu maksymalnie na czterech urządzeniach, definiowanych samodzielnie przez Użytkownika przy pierwszym logowaniu na danym urządzeniu. Dodatkowo Użytkownik może dokonać maksymalnie 5 Zmian Urządzeń w miesiącu kalendarzowym. Dodatkowo Dostawca Usługi zastrzega, że w przypadku części programów mogą występować dodatkowe ograniczenia, takie jak maksymalna ilość jednoczesnych odtworzeń danego programu lub programów należących do danej Grupy Programów.

 

Pożyczyłem dostęp do UPC GO i uruchomiłem w przeglądarce obok siebie Eurosport 1 i nie widzę dramatycznej różnicy, bitrate jest podobny 😉

 

Właśnie administrator w ich grupie napisał że uruchomili Eurosport 4K w przeglądarce i na iOS - rzeczywiście już działa https://www.facebook.com/groups/tvonlinevectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jose arcadio morales napisał:

Nie istnieje coś takiego jak błąd zliczania urządzeń, też wykorzystałem kiedyś limit i pomogli mi przez maila albo https://www.facebook.com/cyfrowavectra/ nie pamiętam.

Istnieje, bo wykorzystują dość prymitywny algorytm, udało mi się trochę ustalić. Korzystam z jednej przeglądarki do tego celu i zliczanie opiera się między innymi o ciasteczka i user-agent. Aktualizację przeglądarki "zliczarka" uznaje za zmianę urządzenia, mimo, że to cały czas ten sam komputer. Skoro już stosują limit zmian urządzeń powinni bardziej profesjonalnie do tego podejść.

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zuzia napisał:

Istnieje, bo wykorzystują dość prymitywny algorytm, udało mi się trochę ustalić. Korzystam z jednej przeglądarki do tego celu i zliczanie opera się między innymi o ciasteczka i user-agent. Aktualizację przeglądarki "zliczarka" uznaje za zmianę urządzenia, mimo, że to cały czas ten sam komputer. Skoro już stosują limit zmian urządzeń powinni bardziej profesjonalnie do tego podejść.

Musisz zacząć czytać regulaminy 😆

 

2.4 Zmiana Urządzenia -  czynność następująca w trakcie logowania do Serwisu, występująca w sytuacji gdy Użytkownik posiada już maksymalną ilość urządzeń autoryzowanych w usłudze TV Online i  chce się zalogować do usługi TV Online na kolejnym urządzeniu, polegająca na wybraniu urządzenia autoryzowanego w usłudze TV Online i jego podmianie z nowym urządzeniem, na którym Użytkownik dokonuje logowania. W szczególności za Zmianę Urządzenia, ze względów technologicznych, będzie uznane: usunięcie tzw. ciasteczek (plików cookie) z przeglądarki, która została zarejestrowana jako osobne urządzenie; rozpoczęcie korzystania z usługi TV Online na innej przeglądarce na tym samym systemie operacyjnym; usunięcie aplikacji VECTRA TV z urządzenia mobilnego i ponowna jej instalacja.

 

Aktualizuję przeglądarkę kiedy trzeba i nigdy nie musiałem dodawać z tego powodu nowego urządzenia 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jose arcadio morales napisał:

Musisz zacząć czytać regulaminy 😆

 

Zmiana user-agent o wyższy numer w związku z aktualizacją przeglądarki nie łamie regulaminu, a z taka sytuacją mam obecnie do czynienia. Ciasteczka nietknięte, system Linuks. Na tym "zliczarka" wykłada się, niestety.

Ograniczenie tego typu jest [beep] i dobrze, że UPC czegoś podobnego nie stosuje w praktyce, można zmieniać przeglądarki i urządzenia do woli.

29 minut temu, jose arcadio morales napisał:

Pożyczyłem dostęp do UPC GO i uruchomiłem w przeglądarce obok siebie Eurosport 1 i nie widzę dramatycznej różnicy, bitrate jest podobny 😉

 

Uruchom równocześnie na dwóch wyświetlaczach, na pełnym ekranie.

Bitrate jest w Vectrze większe, widzę po transferze.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

Zmiana user-agent o wyższy numer w związku z aktualizacją przeglądarki nie łamie regulaminu, a z taka sytuacją mam obecnie do czynienia.

Ograniczenie tego typu jest [beep] i dobrze, że UPC czegoś podobnego nie stosuje w praktyce, można zmieniać przeglądarki i urządzenia do woli.

Uruchom równocześnie na dwóch wyświetlaczach, na pełnym ekranie.

Bitrate jest w Vectrze większe, widzę po transferze.

W zasadzie moja przeglądarka aktualizuje się sama, nigdy nie musiałem z tego powodu dodawać nowego urządzenia 😁 Napisz do nich bo może coś źle robisz albo jest jakiś błąd którego u mnie nie ma. Pisanie na losowym forum raczej nie doprowadzi do jego usunięcia 🤣

Miałem uruchomione po pół ekranu każda i naprawdę, może coś lepiej wygląda płynniej w UPC ale mogłem zasugerować się tym co piszesz o 50 klatkach równie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jose arcadio morales napisał:

W zasadzie moja przeglądarka aktualizuje się sama, nigdy nie musiałem z tego powodu dodawać nowego urządzenia 😁 Napisz do nich bo może coś źle robisz albo jest jakiś błąd którego u mnie nie ma. Pisanie na losowym forum raczej nie doprowadzi do jego usunięcia 🤣

 

To nie jest losowe forum, tu jest wielu abonentów Vectry i piszę ku przestrodze, żeby ktoś sobie nie zablokował jak ja. Uważam, że powinni to dopracować, zgłaszać oczywiście trzeba, ale na razie przełączam na UPC TV GO, bo działa, mimo, że w ruch poszło z tuzin urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zuzia napisał:

To nie jest losowe forum, tu jest wielu abonentów Vectry i piszę ku przestrodze, żeby ktoś sobie nie zablokował jak ja. Uważam, że powinni to dopracować, zgłaszać oczywiście trzeba, ale na razie przełączam na UPC TV GO, bo działa, mimo, że w ruch poszło z tuzin urządzeń.

W całym internecie jest wielu abonentów Vectry to w końcu największy operator kablowy. Nie wiem ile razy jeszcze muszę Ci napisać że problem jest tylko u Ciebie a przynajmniej u mnie go nie ma. Nie piszą o takim problemie abonenci którzy zapisali się do tej grupy o TVONLINE na FB więc chyba jednak twoja sytuacja jest wyjątkowa 😂 Co dla mnie najważniejsze tam wypowiada się pracownik firmy a tutaj np. ty 😁 To forum jest jednym z wielu, masz też np. mediaświat czy lokalne a zdecydowanie więcej opinii abonentów Vectry przeczytasz pod ich wpisami reklamowymi na profilu firmy FB. Tutaj czasami @kingofsouth wrzuci informację wiele szybciej niż dostanę powiadomienie o wpisie w tej grupie więc też obserwuję ale chyba muszę wyłączyć na jakiś czas powiadomienia bo nie chce mi się bić głową o ścianę dłużej 🤯

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...