Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.09.2021 o 22:26, kingofsouth napisał:

Na Smartfonie apka Vectra TV Online:


 
 


096f4d82538bd5054ec51dcdcba9de9c.jpg

Na iOS tego brak

smiesza mnie te pikselujace logotypy stacji 

obsługa tej appki nie należy do intuicyjnych i plynnych

a jak się klika w ikonkę ustawienia na danym kanale obraz robi się czarno-biały 

fajnie byłoby moc planować nagrania na dekoder ta aplikacja, w Orange TV jest to możliwe, w Vectrze dla dekoderów Smart niedostępne ani odtwarzanie nagran ani ich planowanie - mamy 2021 r. a ta appka to jak prototyp

w sumie tak jak ich dekodery Smart

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pepperze promocja na telewizję smart na zewn. lączu z 6 miesiącami Netflixa i Tidala za 29,99 zł. Bez umowy terminowej.

www.pepper.pl/promocje/vectra-netflix-tidal-na-6-miesiecy-bez-okresu-zobowiazania-441519

W regulaminie jest tez opcja 600 Mbps + Netflix za 54,99 i pakiet srebrny z boxem 4K + 600 Mbps + Netflix za 74,99 zł. Wszystko bez zobowiązania.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieni się ale na gorsze. Jak w vectra online pojawiła się ta usługa to pamiętam, że nawet mogłem z tvp info cofać obchody w Auschwitz z Angelą Merkel. Potem było tylko gorzej, nie dość, że poznikały keczupy z 60 procent kanałów to jeszcze np. 80 procent programów z Polsat News na żywo zasłoniła płachta o jakiś prawach i lewach. Powinien być jasny zapis w koncesji o keczupach wtedy nie będzie niedomówień. Na razie tak jak z must carry: wolna amerykanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SHY-BUS napisał:

Tak zmieni się ale na gorsze. Jak w vectra online pojawiła się ta usługa to pamiętam, że nawet mogłem z tvp info cofać obchody w Auschwitz z Angelą Merkel. Potem było tylko gorzej, nie dość, że poznikały keczupy z 60 procent kanałów to jeszcze np. 80 procent programów z Polsat News na żywo zasłoniła płachta o jakiś prawach i lewach. Powinien być jasny zapis w koncesji o keczupach wtedy nie będzie niedomówień. Na razie tak jak z must carry: wolna amerykanka.

Informuję i objaśniam, jeżeli nie kanale masz komunikat o tym że kanał jest dostępny tylko w domu - to głównie wina Nadawcy, jeżeli zablokowany jest program na żywo - to głównie wina Nadawcy, jeżeli na kanale nie jest dostępny catchup albo oglądaj od początku - to głównie wina Nadawcy. Catchup np. zniknął z wszystkich kanałów Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsatem to vectra ma na pieńku już kilkanaście lat. Dlatego nie będzie np. MTV 90s, bo za dystrybucję tego odpowiada Polsat a nie Viacom.

Zauważ, że MTV 90s jest na sat z tr. Polsatu.

Vectra natomiast dobrze żyje z TVP. Nowe kanały pojawiają się w miarę szybko, a keczupa nie ma na TVP.

Dlatego powinny być zapisy w koncesji, ale Krajowa Rada jak zwykle scyfryzowana ale zacofana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 22:08, SHY-BUS napisał:

Z Polsatem to vectra ma na pieńku już kilkanaście lat.

Vectra natomiast dobrze żyje z TVP. Nowe kanały pojawiają się w miarę szybko

 

Pleciesz głupoty, kanały TVP pojawiają się szybko w Vectrze bo są darmowe w przeciwieństwie do kanałów Polsatu za które Solorz winszuje sobie niebotyczne opłaty i jeszcze rozkazuje w jakim pakietach mają one być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję przetestować Canal+ online i dla mnie to bajka w porównaniu z Vectrą- dużo więcej treści, technicznie też nie było źle na kanale PSP. Największy brak Vectry, to oczywiście nieobecność kanałów Canal+, które mam w abonamencie. Po co mi taka aplikacja, jak podczas wyjazdu nie mogę meczu Legii obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Po co mi taka aplikacja, jak podczas wyjazdu nie mogę meczu Legii obejrzeć?


Tobie nie potrzebna a dla mnie się przydaje. Będąc abo Canal+ mam sportowe kanały Polsatu ma Play Now Box oraz Mi Box S na łączu Orange Neostrada.
Dla mnie to super uzupełnienie oferty. Oceniam ja w skali 1/10 na 8 bo brakuje mi 50 FPS. Jak pojawi się to dam 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Arkon napisał:

Ostatnio miałem okazję przetestować Canal+ online i dla mnie to bajka w porównaniu z Vectrą- dużo więcej treści, technicznie też nie było źle na kanale PSP. Największy brak Vectry, to oczywiście nieobecność kanałów Canal+, które mam w abonamencie. Po co mi taka aplikacja, jak podczas wyjazdu nie mogę meczu Legii obejrzeć?

To samo w UPC, paczka C+ niedostępna w UPC TV GO. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał:

 

🤣

9 godzin temu, Zuzia napisał:

Nie wierzyłam, ale widzę na własne oczy, że kanały sportowe mają 50 FPS. Poza Eleven 4K, który nie wiedzieć czemu ma 25 FPS.

A pisałem. Testują bo nie pochwalili się tym w grupie na fejsbuniu.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał:

 

Wracając do 50 FPS faktycznie Eleveny inaczej teraz się ogląda 

Mam nadzieję, że ES 4K będzie również podniesiony do 50 FPS.

Canal+Online jest dla mnie dopełnieniem oferty z satelity. Nie rozpatruje tego jako osobnej usługi. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arkon napisał:

Nie do końca, bo mając satelitę PC+ dostajesz C+ online, tak jak w Vectrze. Plusy to przede wszystkim C+, PSP w bardzo dobrej jakości zazwyczaj oraz mnóstwo materiałów archiwalnych z kanałów C+, Ale kino, Planete itd. Dla mnie świetna usługa.

Jak przejdziesz co Canal+, nie pożałujesz. Dobra aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...