Skocz do zawartości

Przywrócenie ustawień fabrycznych 7318 UCI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink:

Jakie będą konsekwencje przywrócenia ustawień fabrycznych . Fergusona mam 1 tydzień , jestem w Cyfrze + wszystkie softy są orginalne . Wgrałam kanały Cyfry ale mi nie wyświetla aktualnie nadawanej audycji (na pasku informacyjnym) .Kolega sympatyczny z forum polecił mi powrócić do ustawień fabrycznych. Bardzo prosze o pomoc , bo nie wiem co sie zmieni w ustawieniach . Mam monoblocka na 2 satelity i ustawienia portów troche mi zajeło czasu .

Pozdrawiam Nana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie wszystko ustawiać i wyszukiwać od nowa - nie polecam.

 

Spróbuj najpierw inaczej: Przy włączonym Ferdku na jakiś kanał z Cyfry + wyjmij wtyczkę z kontaktu, odczekaj z 10 - 15 sek i spowrotem wtyczkę do kontaktu. Może po takim restarcie EPG ożyje - musiało się nieco przyblokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podam dokładniejsze informacje. U mnie czasami też przyblokowuje się EPG, a nawet wiesza się tuner. DSR-7001 to tańszy zamiennik starszego ferdka AF-7018. Wystarczy wyłączyć i włączyć do prądu jeszcze raz - pomoże. A gdyby wrócić do ustawień fabrycznych, to trzeba będzie zaktualizować listę transponderów i kanałów, a potem zrobić listy ulubionych od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może trzeba będzie zaprogramować od nowa porty.

 

Słodki Boże, jakie porty??!!?? Jesteś moderatorem a wypisujesz jakieś brednie.... Ale jak się chce pisać na każdy temat to takie są skutki.

 

Co do EPG to muszę ze smutkiem stwierdzić że na nowych softach telstara szwankuje. Nie to żeby go nie było, ale często zatrzymuje się na jakiejś godzinie. Należy wówczas znaleźć płaski śrubokręt, klucz francuski i wyjąć wtyczkę z gniazdka, po czym włożyć ją spowrotem, schować narzędzia do szafy i cieszyć się do następnego razu :)

 

Aha, zapomnij o tym żeby było na tydzień do przodu.

 

Edycja Mr. Orbita: Porty DiSEqC - po resecie do fabrycznych także ustawienia DiSEqC się wyczyszczą i trzeba będzie przyporządkowywać od nowa satelity do portów DiSEqC właśnie (tzn. poszczególnych wejść przełącznika zgodnie z przyłączonymi kablami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr napisał:

 

Należy wówczas znaleźć płaski śrubokręt, klucz francuski i wyjąć wtyczkę z gniazdka, po czym włożyć ją spowrotem, schować narzędzia do szafy i cieszyć się do następnego razu.

 

Pamiętaj, że Nana, to sympatyczna kobietka i gotowa szukać płaski śrubokręt i klucz francuski ? :lol: .

Lubię ludzi dow[beep]ujących :D - ale to raczej jest niestrawne. :(

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie wszystko ustawiać i wyszukiwać od nowa - nie polecam.

 

Spróbuj najpierw inaczej: Przy włączonym Ferdku na jakiś kanał z Cyfry + wyjmij wtyczkę z kontaktu, odczekaj z 10 - 15 sek i spowrotem wtyczkę do kontaktu. Może po takim restarcie EPG ożyje - musiało się nieco przyblokować

 

Mi się osobiście na moim Ferdku (a mam taki sam jak @Nana) jeszcze nie zdarzyło na szczęście nic z EPG, ale na Ferdku 3318SE mojego kolegi już takie coś wystąpiło. Wtedy niestety nie pomógł ten sposób z wyjmowaniem wtyczki, nawet na dłuższą chwilę i musiał przywrócić ustawienia fabryczne. Wprawdzie trzeba było od nowa wszystko programować, ale do tej pory wszystko mu za to dobrze śmiga. Z tego doświadczenia sądzę że można spróbować z wtyczką i jak pomoże to świetnie, ale jak nie to trudno. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Superrrr :P:P:P

Dziękuje za zainteresowanie jest mi bardzo miło . Zrobiłam tak jak zasugerował Mr. Orbita - ustawiłam na TVP 1 i wyłączyłam Fredka z gniazdka po kilku minatach włożyłam kabele i wszystko zadziałało . Serdeczne dzięki Taka mała rzecz a cieszy :lol::lol::lol:

 

PS do Piotra : tak porty bo one nawięcej mi zajęły czasu , ja mam monoblocka i Hotbirda ustawiam ma port Mini A a Astre na port mnin B ojej a może odwrotnie ale wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że ci się wreszcie udało. :D

 

Swoją drogą wczoraj sprzedałem swojego Ferdka wraz z kartą Didem (teraz raczej jest bezużyteczna). Był to naprawdę dobry sprzęt, ale postanowiłem pieniądze przeznaczyć na coś nowszego lub na upatrzony już przeze mnie konwerter na pasmo C. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że ci się wreszcie udało. :D

 

Swoją drogą wczoraj sprzedałem swojego Ferdka wraz z kartą Didem (teraz raczej jest bezużyteczna). Był to naprawdę dobry sprzęt, ale postanowiłem pieniądze przeznaczyć na coś nowszego lub na upatrzony już przeze mnie konwerter na pasmo C. :)

 

Nooo, mod który przyznaje się do piractwa... To nowa jakość na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...