Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A bierzesz pod uwagę coś takiego jak indywidualne wrażenia z użytkowania i działanie  ? Gdyby było „to samo”, to nie byłoby o czym rozmawiać. Każdy ma inne preferencje i na konkretnym sprzęcie ta sama aplikacja też zachowuje się inaczej - przykładem jest mizerne działanie PBG na Xboxie, gdzie Player na tym samym sprzęcie działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wydawać opinię nawet bezpośrednio nie korzystając nigdy z danej usługi..( CDA Premium)

Przypomnę co @Zuzia napisała.

Jest serial czy film i często: napisy/ lektor co kto woli.

Viaplay bywa tylko sam opis w j. polskim.

Przypomnę, że niektóre filmy obecne teraz w C+ miały premierę w legalnej części CDA, kilka lat temu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toma441 napisał(a):

Po pierwsze CDA w wersji Premium jest drogie, nawet bardzo, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, po drugie, skoro mam już wykupioną konkretną, jakościową platformę, to nie widzę sensu wydawać kasy na CDA. Zdaje sobie sprawę, skąd ten „fenomen”, otóż kojarzy się z „dobrymi czasami” piractwa i ciagle jest nadzieja, że da się tam obejrzeć coś „na lewo” 😉

Po pierwsze. Ludzie z reguły na CDA i innych szemranych portalach szukają treści "za darmo", więc CDA Premium to tylko dla nielicznych. I nadal na CDA można ogrom treści zobaczyć w wersji darmowej.

A po drugiej - ta jakościowa może być dla Ciebie a dla innych już nie.

Już tyle razy pisałem, nie jesteśmy wyrocznią. Na SatKurier wypowiada się promil ludzi, którzy oglądają treści w sieci. Ludzie a jest w ich milionach mają różne upodobania i potrzeby w zależności od sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA w wersji Premium biorąc pod uwagę stosunek ceny do ilości wcale tak źle nie wypada. A oferta szeroka, serwisów udostępniających legalnie ponad 5 tys. pozycji nie ma tak dużo na polskim rynku. Można znaleźć rzeczy popularne jak i kompletnie niszowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spotify napisał(a):

Po pierwsze. Ludzie z reguły na CDA i innych szemranych portalach szukają treści "za darmo", więc CDA Premium to tylko dla nielicznych. I nadal na CDA można ogrom treści zobaczyć w wersji darmowej.

A po drugiej - ta jakościowa może być dla Ciebie a dla innych już nie.

Już tyle razy pisałem, nie jesteśmy wyrocznią. Na SatKurier wypowiada się promil ludzi, którzy oglądają treści w sieci. Ludzie a jest w ich milionach mają różne upodobania i potrzeby w zależności od sytuacji.

Zgadzam się z tym, każdy ma swoje gusta i preferencje. Mnie zwyczajnie dziwi popularność tej usługi i aplikacji, a z drugiej strony może ta popularność dziwić nie powinna w kraju, gdzie przez lata święcił triumfy chomikuj.PL 😉

5 godzin temu, ircios napisał(a):

@Toma441 mam wrażenie, że wszystko co użytkujesz jest najlepsze,  a to czego nie masz jest be. Tak właśnie wnioskuję po części z tego co tu tak intensywnie piszesz od kilku dni.

Masz złe wrażenie. Po prostu mam określone zdanie na temat części usług, które sam też użytkuje. CDA spróbowałem i uznałem, że na dłuższą metę ten serwis nie jest dla mnie, bo jest moim zdaniem w stosunku do tego co oferuje i jak się prezentuje na tle innych - po prostu za drogi. Korzystam z niego raz/dwa razy do roku najczęściej w okresie Świąt. 

8 godzin temu, lakiman napisał(a):

Najlepiej wydawać opinię nawet bezpośrednio nie korzystając nigdy z danej usługi..( CDA Premium)

Przypomnę co @Zuzia napisała.

Jest serial czy film i często: napisy/ lektor co kto woli.

Viaplay bywa tylko sam opis w j. polskim.

Przypomnę, że niektóre filmy obecne teraz w C+ miały premierę w legalnej części CDA, kilka lat temu.

Opinie bez korzystania z serwisu zdarzało się wydawać akurat tobie niejednokrotnie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie @Toma441

Skupiłeś się na części pirackiej-nielegalnej serwisu CDA.

Ja Tobie przedstawiłem zalety bo takie można znaleźć w usłudze Premium.

6 godzin temu, ircios napisał(a):

@Toma441 mam wrażenie, że wszystko co użytkujesz jest najlepsze,  a to czego nie masz jest be. 

W punkt.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lakiman napisał(a):

Konkretnie @Toma441

Skupiłeś się na części pirackiej-nielegalnej serwisu CDA.

Ja Tobie przedstawiłem zalety bo takie można znaleźć w usłudze Premium.

W punkt.

Skupiam się na tym co jest dla mnie ważne, jak każdy. Ponadto każdy widzi zalety, jak i wady tam gdzie widzi. Prawda jest jak D@.pa - każdy ma swoją. Oceniam każdy serwis na podstawie własnych doświadczeń. CDA jest wg mnie serwisem trzeciego wyboru.Dla ciebie może być naważniejszym na świecie. Dla mnie usługa „Premium” to coś więcej, niż pakiet dodatkowo płatnych kanałów w TV.  

4 godziny temu, bgmnt napisał(a):

We francuskim Prime Video od marca pojawi się "Warner Pass" z ofertą kanałów firmy (Eurosport, Discovery itd) oraz serialami i filmami HBO w ramach VOD.

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/warner-bros-discovery-amazon-warner-pass-france-1235297724/

Szkoda, że nie w polskim …taki ruch mógłby wprowadzić w naszym kraju nieco zamieszania na rynku. Może kiedyś …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player albo przetrwa, albo go nie będzie wcale. Zawirowania w WBD niczego nie gwarantują. Na ten moment jeszcze niczego nie wiemy jak sytuacja w USA wpłynie na rynek w PL. Np. Niemiecki APV wyglada z pakietem TV bardzo solidnie, do tego oferta sportowa. Życzyłbym sobie, żeby w Polsce tak się rozwinął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o HBO to ich produkcje były we Francji przez 10 lat w paczce OCS, ale umowa wygasła w grudniu 2022 i nie zostala przedłużona, Canal+, który przejął OCS niedawno najwyraźniej pożałował kasy.

Zresztą kanały Warnera z oferty C+ francuskiego też poleciały.
Więc teraz bedą w Prime. Warner twierdzi, że nadal myślą o swoim serwisie, ale wątpie, że ogarną to w najbliższym czasie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, September77 napisał(a):

WBD zapowiedziała start platformy FAST w Polsce, to może Player stanie się (ponownie) taką platformą, dzięki której WBD będzie mogła reklamować bardziej nową platformę, która zastąpi HBO MAX

BEAM 

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/to-koniec-hbo-max-czym-bedzie-nowa-platforma-vod-warnera/p95j495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...