Skocz do zawartości

HBO MAXPAK w CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy to oświadczenie C+ się pojawiło? Ta długoterminowa umowa chyba była podpisana 5 lat temu, więc może wkrótce wygasnąć. Tak naprawdę HBO na CP to wielka tajemnica. Przypomnijcie sobie też, co panie z infolini HBO niektórym z nas nas mówiły...

 

Pierwszy termin jakis przeczytałem o wygaśnięciu umowy na wyłączność z C+, to koniec roku 2006, a Internet mam 3 lata. I jak narazie, to jest dla mnie najbardziej prawdopodobna data. Czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to oświadczenie C+ się pojawiło? Ta długoterminowa umowa chyba była podpisana 5 lat temu, więc może wkrótce wygasnąć. Tak naprawdę HBO na CP to wielka tajemnica. Przypomnijcie sobie też, co panie z infolini HBO niektórym z nas nas mówiły...

 

a wiesz że niektórzy tez widzieli ufo, albo talibów w Klefkach?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z wypowiedzi dyrektora cyfry

Szef Canal+ zwraca uwagę, że Cyfra+ ma wyłączność na dwa najważniejsze na rynku kanały premium - Canal+ i HBO. Mają one podpisane umowy na wyłączność ze wszystkimi największymi studiami filmowymi. - Istotnym minusem oferty 'n' jest i będzie brak programów premium - dodaje.

Nie mówiłby takich rzeczy gdyby za 3 miesiące kończyła się wyłączność.

Tak jak napisał mad, uwierze jak zobacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z wypowiedzi dyrektora cyfry
Szef Canal+ zwraca uwagę, że Cyfra+ ma wyłączność na dwa najważniejsze na rynku kanały premium - Canal+ i HBO. Mają one podpisane umowy na wyłączność ze wszystkimi największymi studiami filmowymi. - Istotnym minusem oferty 'n' jest i będzie brak programów premium - dodaje.

Nie mówiłby takich rzeczy gdyby za 3 miesiące kończyła się wyłączność.

Tak jak napisał mad, uwierze jak zobacze.

 

Ale oni też mogą tylko tak mówić i zasłaniać się przed prawdą. Nie to żeby mi bardzo zależało żeby HBO weszło do CP (bo nie po to płacę za SKY :) czy za filmy DVD), ale jest to jak najbardziej realne- wszystko zależy od ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialo być tak pięknie, ja osobiście też nie wierzę w te HBO na CP, w każdym razie nie w najbliższym czasie, ale może się mylę, chociaż bym chciał. Pięknie wyszło z Comedy Central, jest na wyłączności w "n-tv", a tak miało być na CP i C+ (ta oficjalnie chyba zapowiadała ten kanał, wiem, że to czytałem na wirtualnemedia_pl i właśnie tam było, że Comedy Central będzie na C+), ale skoro ten kanał jest na wyłączność w "n", to nie może być też w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w CP to by był gwóżdż do trumny dla C+,tak samo jak Polsat w *N*

choć C+ nie jest może do końca poważna,to nie sądze aby była aż tak......

głupia żeby oddać jeden ze swoich największych atutów,i spewnością.....

o kolejne przedłużanie umów będzie walczyć jak lew,podobnie sytuacja

wygląda z Comedy Central w *N* choć to nie jest premium ale moze .....

stać się popularne? napewno to jakaś strata zwłaszcza dla CP,bo C+ .....

będzie miała jeszcze HBO Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki gwozdz do trumny? Cena poszła by w CP w gore w kierunku C+. A najwaznieszy atut pozstał by na C+. Na daniu Polsatu do C+ czy N to mogłby zyskac sam Polsat wiesza ogladalnosc i lesze zarobki z reklam . tam własnie mysli ITI dlatego ma swoje kanały tez gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że niektórzy tez widzieli ufo, albo talibów w Klefkach?? :D

 

Dlaczego UFO zawsze odwiedza idiotów?

 

Ja też za bardzo nie wierze w HBO na CP, ale wszystko jest możliwe. Wkońcu pojawiło się MTV i VH1. Od października bedzie Eurosport. Ciekawe co jeszcze się pojawi w CP do końca roku. zresztą dla mnie oferta CP już jest zadawalająca. Na dzień dzisiejszy do "n" na pewno nie przechodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za bardzo nie wierze w HBO na CP, ale wszystko jest możliwe. Wkońcu pojawiło się MTV i VH1. Od października bedzie Eurosport. Ciekawe co jeszcze się pojawi w CP do końca roku. zresztą dla mnie oferta CP już jest zadawalająca. Na dzień dzisiejszy do "n" na pewno nie przechodzę

Eurosport, to od dawna mógł być w CP, a nie był z wyboru ludzi Solorza. Gdyby nie N, to dalej Eurosportów nie byłoby na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z wypowiedzi dyrektora cyfry
Szef Canal+ zwraca uwagę, że Cyfra+ ma wyłączność na dwa najważniejsze na rynku kanały premium - Canal+ i HBO. Mają one podpisane umowy na wyłączność ze wszystkimi największymi studiami filmowymi. - Istotnym minusem oferty 'n' jest i będzie brak programów premium - dodaje.

Nie mówiłby takich rzeczy gdyby za 3 miesiące kończyła się wyłączność.

Tak jak napisał mad, uwierze jak zobacze.

Umiecie czytać ze zrozumieniem!? Przecież szef Canal+ napisał że ma wyłączność na Canal+ i HBO, ale nie stwierdził do kiedy ona trwa (równie dobrze może ona wygasnąć dzisiaj, a mówiąc o tym wczoraj czy przedwczoraj nie minął się sprawdzą ponieważ jeszcze była wtedy ta wyłączność). Póżniej dodał tylko że te dwa kanały mają długoterminowe umowy z wytwórniami filmowymi na wyłączną emisję ich najnowszych produkcji! A nie że to Cyfra ma długoterminową umowe na wyłączne nadawanie HBO!

A z tymi długoletnimi umowami tych kanałów z wytwórniami, to chodziło mu o fakt że N nie będzie w stanie stworzyć nowego kanału Premium, bo zdecydowaną większość godnych uwagi filmów ma na wyłączność jeden z tych dwóch kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...