Skocz do zawartości

Problem z myszką lub USB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem. Od kilku dni myszka mi się co jakiś czas odłącza i po kilku sekundach wraca do działania. W międzyczasie słychać dźwięki systemowe. Wie ktoś, co może być grane? 

Zastanawiam się, czy myszka, czy  USB się pierniczy, tylko że nie mam jak sprawdzić, bo nie mam innej myszki.

Miał ktoś już taki przypadek? Może i wie, o co może chodzić oraz ewentualnie ile zakrzyczą za naprawę w serwisie? 

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia, zarówno w poście, jak i w tytule wątku! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post i tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podstawowe info:

Model myszy, systemu operacyjnego, przewodowa czy bezprzewodowa

Laptop, tablet czy PC, jeśli PC to frontowy czy zintegrowany z płytą główną port używasz do myszy.

1. Opcja jeśli kablowa, to kabel nie łączy

2. Luźny port USB - nie łączy

3. Źle połączone piny na płycie głównej robią zwarcie

4. Chińska myszka pewnie już pada.

5. Sterowniki siadają

Jak podasz jakieś podstawowe info, to powiem Ci która z tych opcji jest najbardziej prawdopodobna.

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model myszy: mam taką ma dopiero rok czasu użytkowania, więc jest niby na gwarancji jeszcze >   https://www.spam.org/mysz-everest-sgm-x8-evermi13383-916037/

Użytkuje to na PC na zintegrowanym USB z płytą główną.

System operacyjny: Windows 7.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem o co biega, ale dogadałem się z kumplem i oddałem mu myszkę  na 2 godziny, żeby zrobił test, czy śmiga u niego.

Test wypadł tak, że wszystko śmigało, więc wziąłem myszkę, podpiąłem do siebie i od tego momentu problem nie występuje, a jest już około 4 dni, więc o co biega, nie mam pojęcia, ale dobrze, że myszka się chyba naprawiła. :-)

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...