Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... czy jest jeszcze promocja cyfra plus bp? czy juz tej promocji nie ma? moze ktos powiedziec?

 

 

Rozpisałem dwie promocje: Wziałem Pakiet Podstawowy, Opcje Canal Plus, Opcje Canal Plus HD i Dekoder Philips z dyskiem.

1. promocja bp

 

Pierwsze pol roku:

Terminal 20zł

Podstawowy 30,40zł

Canal Plus 23,20zł

Opcja Canal Plus HD Gratis

 

Pierwsze Poł roku = 73,60zł

 

Drugie Pół roku:

Terminal 20zł

Podstawowy 30,40zł

Canal Plus 23,20zł

Opcja Canal Plus HD 6zł

 

Drugie pół roku = 79.60zł

 

 

2 promocja na 10 lecie

 

Miesiace 1-3

Pakiet Podstawowy 20zł

Terminal 10zł

Canal Plus Gratis

Canal Plus HD Gratis

 

Miesiace 1-3 - 30zł Miesiecznie

 

Miesiace 4-10

Pakiet Podstawowy 20zł

Terminal 20zł

Canal Plus 29zł

Canal Plus HD 6zł

 

Miesiace 4-10 - 75zł

 

Miesiace 11-18

Pakiet Podstawowy 40zł

Terminal 20zł

Canal Plus 29zł

Canal Plus HD 6zł

 

Miesiace 11-18 - 95zł

 

Średnia wychodzi 76.30zł

 

Jesli cos pomylilem , zle zrozumialem z nowa promocja czy czegos nie wiem, to prosze o poprawienie mnie. zastanwiam sie nad kupnem canal plusa wlasnie i stad moje pytania, sugestie i powyzsze wyliczenia. czy dobrze to zrozumialem i rozpsialem, czy cos sie nie zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ktos mi poleci ktorys z tych tunerkow?? to juz biore pod uwage tylko pioneera i philipsa.

A tak w ogole to bylem w punkcie cyfry i gosciu powiedzial, ze ta oferta urodzinowa jest o wiele lepsza.

z BP musisz rok z\ gory placic, dekoder tylko na wynajem, zaleta to umowa na rok, no i jeszcze punkty sie traci (co prawda tylko 200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpisałem umowe 30 września 2008r (sama karta, tylko canal+ oraz opcja HD)

JEstem zbulwersowany tym ze sprzedawca nic mnie nie poinformował o tym że nazajutrz zmienia sie oferta i bedzie duzo taniej.

Jesli nie można wywalczyć zmiany ofery to mzoe uda mi sie jakoś odstąpić od umowy ?

Ps. byłem u sprzedawcy i nic nie załatwiłem odnośnie modyfikacji pakietu a do cyfry nie idzie sie dodzwonić

 

Czy jest mozliwe odstapienie od umowy w czasie kilku dni tak jak w moim przypadku ?

Podpisałbym wtedy nową na nowych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do Cyfry+ o promocje urodzinowa i jest tak ze

okres minimalny umowy to jest 18 miesiecy i przez tyle ma sie dolaczone dodatkowe kanaly za darmo!!!

jak sie wezmie pakiet prestizowy za73,50 to mozna pozniej z niego zrezygnowac i przejsc na mniejszy pakiet np podstawywy + opcja Canal+

wiec promocja jest dobra :) a przejscie na nizszy paiet kosztuje oprocz powitalnego 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przedłużałem z nimi umowę. Żałuję, że nie zrobiłem tego po konferencji...

Mam nadzieję, że po nowym roku będę mógł wskoczyć na pakiet Komfortowy+ ? Jak myślicie? Zawsze będzie to wyższy pakiet od Komfortowego a przecież podobno podczas trwania promocji nie można schodzić na niższe pakiety, ale na wyższe tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość się opłaca. 2 tygodnie temu miałem brać Cyfrę, jednak odczekałem.

Teraz wziąłem komfortowy za 30zł mam 10mies potem za 60zl mam przez 8mies. Wziąłem dekoder Samsunga DSX 6010 za 1zł, mam zamiar odczekać kilka dni i wydzierżawić Philipsa PHR HD. W taki oto sposób będę miał 2 dekoder za 1zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego za 30 zł masz 9 miesięcy komfort, kolejne 9 po 60 zł w sumie 18 m-cy. Października nie liczą i masz go całkiem za darmo. :read:

 

Jak wydzierżawisz Philipsa PVR HD to nie będziesz miał dwóch dekoderów za złotówkę tylko wybulisz 340 zł i po zakończeniu umowy obudzisz się bez dekodera z ręką w nocniku :lol2::lol2:

To już lepiej kup sobie HD bez dysku za 149 lub 499 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego za 30 zł masz 9 miesięcy komfort, kolejne 9 po 60 zł w sumie 18 m-cy. Października nie liczą i masz go całkiem za darmo. :read:

 

W każdym bądź razie połowa umowy jest 50% taniej, następna połowa albo zmniejszę pakiet na podstawowy albo zostawię komfortowy.

 

Jak wydzierżawisz Philipsa PVR HD to nie będziesz miał dwóch dekoderów za złotówkę tylko wybulisz 340 zł i po zakończeniu umowy obudzisz się bez dekodera z ręką w nocniku :lol2::lol2:

To już lepiej kup sobie HD bez dysku za 149 lub 499 zeta.

 

Możesz rozwinąć, nie rozumiem?

Kupiłem na własność dekoder DSX 6010 - 1zł i jest mój, mogę zrobić z nim co mi się podoba.

Mam zamiar wydzierżawić Philipsa PVR HD za 20zł/mies aby mieć dekoder z dyskiem. Nie potrzebuje HD, tylko dysk.

Mam na własność dekoder DSX 6010, więc jak zrezygnuję z PVR HD to nie mam ręki w nocniku tylko mam dekoder SD. Tak to sobie wymyśliłem.

 

Mam jeszcze nieco inny pomysł, poszukać alternatywnego dekodera (nawet SD) z dyskiem, tak abym mógł wrzucić kartę Polsatu i Cyfry oraz nagrywać na dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę się nie rozumiemy. Dzierżawiąc dekoder jak sam zauważyłeś płacisz 20 zł/m-c. Jak umowa się skończy musisz oddać dekoder a wybulone dzierżawne przepada. To jest ta ręka w nocniku.

I co ma piernik do wiatraka? Philips jest twój i koniec, natomiast PVR tylko w dzierżawie, wiec jakim cudem masz dwa dekodery za złotówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczerpnięte z innego forum.

Pakiet Powitalny+ (za 9,50 zł/mc dla nowych abonentów)

9,50zł x 10mc + 19zł x 8mc =13,72zł/mc

 

Pakiet Podstawowy+ (za 20 zł/mc dla nowych abonentów)

20zł x 10mc + 40zł x 8mc =28,89zł/mc

 

Pakiet Komfortowy+ (za 30 zł/mc dla nowych abonentów)

30zł x 10mc + 60zł x 8mc =43,33zł/mc

 

Pakiet Prestiżowy+ (za 73,50 zł/mc dla nowych abonentów)

73,50zł x 10mc + 147zł x 8mc =106,17zł/mc

 

Pakiet Prestiżowy HD+ (za 84 zł/mc dla nowych abonentów)

84zł x 10mc + 168zł x 8mc =121,33zł/mc

 

Nic sie nie nauczyli, nie zeszli nic z ceny, dali tylko na pewien czas obniżkę. Są nie reformowalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jakim cudem masz dwa dekodery za złotówkę?

 

Kto Ci powiedział, że mam dwa dekodery za złotówkę?

Zrobiłem ten ruch celowo, aby nie wyrzucać 340zł w błoto. Mieć własny dekoder i tymczasowo wydzierżawić PVR do momentu aż kupię dekoder spełniający moje oczekiwania: (dysk, obsługa Polsatu i Cyfry) tylko nie zam się na tym i poszukam odpowiedniego wątku aby o to zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po telefonie od Cyfry przedłużyłem umowe na niestety 18 miesięcy, 9 miesiecy za komfortowy za 30 zł, poźniej normalnie, miesiąc Canal+ za darmo, Discovery, Ale Kino i AXN do konca roku dodatkowo, później gość sam dokładnie nie wiedział co dalej, oraz dekoder Strong na własnosć za 49 zł. Liczyłem na inny dekoder,ale trudno, niech będzie i ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...