Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Do pakietów Kompakt i Optimum - 20 zł a do pakietów Canal+ Start, Canal+ Kompakt, Canal+ Optimum i Superpremium - 10 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę na stadionie Lecha Poznań odbył się promocyjny pokaz Canal+. Uczestnicy niedzielnej imprezy do końca maja w Centrum Cyfra+ Galeria Pestka mogą zamówić abonament Cyfry+ na specjalnych warunkach:

- aktywacja - 0 zł

- dekoder HD - 0 zł

- dodatkowo do każdej umowy z pakietem "Superpremium" pamiątkowa KOSZULKA z autografem Artioma Rudneva,

ilość koszulek mocno ograniczona !!!

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1200_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za instalację talerza przez pracownika Cyfry się płaci czy jest to wliczone w abonament, że się tak wyrażę?

 

I czy to prawda, że cyfra może tak po prostu podnieść abonament i nic nie mogę na to poradzić jeśli już podpiszę umowę na rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pracownicy C+ nie montują anten satelitarnych i nie podpisują umów :D Robią to Autoryzowani Dystrybutorzy (czyli zewnętrzne firmy) :D

 

Płacisz za instalację anteny, cena uzależniona jest od firmy która ją wykonuje, każda firma ma swój cennik :D

 

Jeśli operator zmieni cennik lub regulamin, możesz odstąpić od umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dostarczyć opłacony rachunek innego operatora telewizyjnego z ostatnich 3 miesięcy i wtedy otrzymasz 3 pełne miesiące + miesiąc podpisania umowy :D Promocja działa do wszystkich pakietów :D

 

wystarczy wydruk z konta bankowego? tak place za n.

PS da sie wynajac Pace PVR za 0zl czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o podpisaniu umowy z cyfrą w ramach ich obecnej promocji. Pakiet Superpremium HD za 99 zł do tego może skusze się na Exxxtra za 6 zł, multiroom za 10 zł i talerz z konwerterem. Problem mam z dekoderami. Standardowo proponują przy umowie z multiroom Sagemcom HD za 0 zł + Philips PVR HD za 5 zł. Sagemcoma bym wziął bo mały i nie zagraca ale ten Philips raczej mi nie pasuje. Da się coś w tej materii ugrać? Dadzą np dwie sztuki Sagemcoma za 0 zł lub Sagemcoma za 0 zł + Pace PVR HD za 10 zł?

Drugie pytanie dotyczy konwertera. Oferują zestaw antena 80 + konwerter Twin. Jeśli bym dostał standartowo tego sagemcoma + philipsa to już potrzebuję 3 wyjść. Co w tej sytuacji robi monter i cyfra przy instalacji? Od razu montują quad i się dopłaca? Jakie modele montują? Można sobie wybrać model konwertera?

 

I na koniec jeszcze prośba o potwierdzenie lub zaprzeczenie. Jeśli podpisywać nową umowę to tak aby pierwszy miesiąc był niepełny. Wtedy mam go gratis. Potem kolejne 3 miesiące mam gratis bo pokażę fakturę od poprzedniego operatora. Razem prawie 4 miesiące gratis więc zwrócą się koszty instalacji anteny i zakupu sprzętu. Dopiero kolejnych 12 miesięcy jest zobowiązaniem za które płacę. Czyli oglądam przez (prawie) 16 miesięcy a płace za 12 miesięcy. Dobrze to zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MR dostajesz PVR Philipsa i nic z tym nie zrobisz.

 

Do anteny masz Twina, możesz kupić sobie Quad i poprosić technika odrazu o zamontowanie nowego konwetnera. Za quad płacisz normalnie, wg. ceny w miejscu gdzie go kupisz. Cyfrze to nic do tego, bo wykonanie instalacji leży w Twojej gestii.

 

Na koniec, tak, dobrze rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja na MyDeal

 

Telewizor LG HD 3D 27” za 1 zł (cena rynkowa 1350 zł) + aktywacja CYFRY+ z pakietem Canal+ Optimum HD

Pakiet Canal+ Optimum HD -112 kanałów w tym: Canal+ HD, Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD oraz kanały tematyczne

Bezpłatny dekoder HD przez okres minimalny

Aktywacja Cyfry+ łączy się z podpisaniem umowy na okres min. 26 miesięcy z abonamentem miesięcznym 107 zł

 

Ktoś chętny? :censored:

 

Zapomniałem dodać że aktywacja 299zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe promocje:

 

- wszystkie pakiety 6 miesięcy 50% taniej

- umowa tylko na 12miesięcy

- do pakietów KOMPAKT HD, CANAL+KOMPAKT HD, OPTIMUM HD, CANAL+OPTIMUM HD opcja HD za 0 zł przez cały okres umowy

- nowy pakiet CANAL+PRESTIGE HD za 149 zł pełna oferta CYFRY+ z HBO GO I eXXXtra (PVR PACE 0zł)

- nowość: dla klientów podpisujących umowę lub robiących przedłużenie, jako dodatkowa nawet 3 karta do umowy na pakiet START HD 9,90

- aktywacja 99zł - pakiet START HD, pozostałe 49zł

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W przypadku pakietu START HD umowa na 12 miesięcy i przez 12 miesięcy (czyli całą umowę) abonament 50% taniej czyli 13 zł miesięcznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tyle czasu było ładnie ze stałą ceną a teraz znów kombinują, najlepsze, że te 6 miesięcy to tak koło grudnia i znowu zrobią podwyżkę i mniej ludzi się połapie.

Teraz jak była stała cena, to każdy od razu widział że mu podnieśli abo, a tak będzie łatwiej ukryć te parę zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...