Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hm nie ma juz za 49 one sa tylko po 1zł .

Najlepiej chyba brac mediasata pioneera 1430 lub 1530.

 

ha tyle to ja wiem ale czy akurat te modele są fizycznie dostępne?

 

 

oczywiscie ze sa byłem dzisiaj w centrum zakopianka w krakowie i mieli je i duzo osob brało!! akurat tammoj kumpel pracuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nigdy nie rozwiązywałem umowy, żeby później skorzystać z rabatów wszelkiej maści... :)

Natomiast wczoraj zadzwonili z Cyfry (zawsze jakoś tak czynią jesienią/zimą) i zaoferowali paczkę HBO do mojego pakietu (Komfortowy, Canal+, C+HD i NG HD), mam mieć jeśli dobrze pamiętam za darmo przez 2 miesiące... Na dodatek dostałem Cinemaxy w promocji, tylko żebym ja teraz wiedział, czy na 2 miesiące też, czy inaczej... :D

Tak to jest jak, dzwonią w najmnniej odpowiednim momencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej stronce reklama - link usunięty - regulamin mozna poczytac troche o promocjach Cyfry + i o dekoderach i mozna cos sobie zamowic np dekoder Pioneera za 1zl lub 20% tanszy abonament na 12 miesiecy oferta wazna do konca pazdziernika :D

 

Edycja Mr. Orbita: Reklama - zajrzyj do regulaminu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko orientujecie sie ile można wywalczyć rabatu przy rocznym stażu za przedłużenie umowy. Rodzice podpisali umowę w zeszłym roku w ofercie świątecznej chyba z 30% rabatem na pakiet tematyczny. Pomału czas dobiega końca i trzeba sie zastanowić co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

 

Możesz kupić mediasata za 1 zł i podpisać umowę na pakiet promocyjny za 38 zł + gratisowy pakiet Multipremium do końca lutego 2008 8)

 

Oferta wazna jest do końca października ale jak znam życie to bedzie lepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Jestem abonentem cyfry + od 5 lat,czy moge używany przeze mnie dekoder wykupić za 1 zł ? czy dalej musze płacić za wynajem 10 zł?

 

Najlepiej to zadzwon do nich bez zrywania umowy i spytaj sie co i jak.A jak nic sie nie da to zrywaj gosc do ciebie zadzwoni i przedstawi ci nowa oferte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta zamierzam kupić Cyfrę+, Pakiet Komfortowy + Opcja dodatkowa 8zł i może Kino Polska 3.5zł.

 

1. Co waszym zdaniem jest lepsze? Opcja 3xAXN czy 3xDiscovery? Jaka jest jakość na AXN (bo są pobierane z tp. CP).

2. Jak to jest z tymi promocjami? Telewizor mam SD, więc odbiornik może być za 1zł.

3. Ile kosztuje i jak się sprawuje antena od C+? Jaką ma średnicę? Czy w zamian za nią może być taka? http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=20&id=110

4. Jak jest z tymi konwerterami Monoblock? Chcę odbierać Niemieckie stacje TV z Astry. Czy wystarczy taki? http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=27&id=622

5. Czy do anteny wystarczy kabel RG6? Czy trzeba zastosować jakiś specjalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...