Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dowolne potwierdzenie przelewu nie starsze niż 3 miesiące :D

 

Najprawdopodobniej od poniedziałku w ofercie przejściowej znikną dekodery HD na własność, pozostanie jedynie bezpłatne użytkowanie przez cały okres umowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodzę, bo kupowanie tego sprzętu na własność mija się z celem.
A to dlaczego ? :>

Bo inne karty niż C+ nie będą na niej działały, tak naprawdę oprócz Stronga żaden dekoder nawet nie ma możliwości ustawienia sobie listy kanałów czy chociaż zaktualizowania FTA samemu bez widzi mi się C+.

Nawet dekodery do MR nie sprzedają się z zyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo inne karty niż C+ nie będą na niej działały, tak naprawdę oprócz Stronga żaden dekoder nawet nie ma możliwości ustawienia sobie listy kanałów czy chociaż zaktualizowania FTA samemu bez widzi mi się C+. Nawet dekodery do MR nie sprzedają się z zyskiem.

No to rzeczywiście, nie wiedziałem o tym. Ale z drugiej strony można go w każdej chwili sprzedać. Zawsze jakiś nabywca się znajdzie :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowolne potwierdzenie przelewu nie starsze niż 3 miesiące :D

 

Najprawdopodobniej od poniedziałku w ofercie przejściowej znikną dekodery HD na własność, pozostanie jedynie bezpłatne użytkowanie przez cały okres umowy 8)

 

I tu jest problem, bo płace przez internet kartą kredytową, więc rachunków jako takich nie mam, mam im to wydrukować? Zaakceptują to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy po podpisaniu umowy na Pakiet Kompact za 62 zł(Przejscie z innej TV biorąc 3 miechy za free) dałoby się dołączyć opcje Kanałów HD 2x Eurosport, BBC , AM, TVP HD Płacąc za nie 5 zł ? Czy jest jedyna opcja takwoa abym płacił 11 zł oraz czy jest takowa mozliwosc załączenia tejze Opcjii oraz wyłączenia jej po jakims czasie np. po pół roku ? Zgóry Serdecznei Dziękuje o Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to 5zł jest dla tych co podpiszą umowę na 26 miesięcy ale jeżeli nie przewidujesz jakiegoś krachu finansowego w swoim budżecie to bierz liga polska bedzie w canal+ co najmniej do maja 2014, Premiership do maja 2013, hiszpańska chyba nawet do 2015r.

tylko wtedy przez 26 miechów nie możesz nic majstrować przy pakiecie jeśli chodzi o odłączanie kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy po podpisaniu umowy na Pakiet Kompact za 62 zł(Przejscie z innej TV biorąc 3 miechy za free) dałoby się dołączyć opcje Kanałów HD 2x Eurosport, BBC , AM, TVP HD Płacąc za nie 5 zł ? Czy jest jedyna opcja takwoa abym płacił 11 zł oraz czy jest takowa mozliwosc załączenia tejze Opcjii oraz wyłączenia jej po jakims czasie np. po pół roku ? Zgóry Serdecznei Dziękuje o Pozdrawiam

 

Jest to opcja OPTIMUM HD za 11zl i jest ceną ostateczna,z pakietu możesz w każdej chwili zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wypowiedzi "Najprawdopodobniej od poniedziałku w ofercie przejściowej znikną dekodery HD na własność, pozostanie jedynie bezpłatne użytkowanie przez cały okres umowy" i mamy wtorek nastąpiła mała zmiana bezpłatne użytkowanie w przypadku dekodera SAGEMCOM DSI87 HD pozostaje po staremu, natomiast obniżono abonament z 15zł do 10zł dla dekoderów PACE PVR HD i PHILIPS PVR HD w pakiecie Canal+Optimum 76zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od środy 6 lipca Multiroom we wszystkich ofertach dla nowych Klientów kosztuje 10 zł / miesiąc, dodatkowo można do MR dokupić dekoder Sagem SD za 1 zł, reszta bez zmian :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...