Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BoyLer,można mieć dwie umowy,ja zadzwoniłem z pytaniem o drugą umowę ze względu na posiadanie innej w platformie konkurencyjnej i otrzymałem odpowiedź,że bez problemu co i wkrótce zamierzam zrealizować ze względu na MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrem

Dzięki, pozytywna informacja :)

 

@cyfra.tv

Ja do swojej umowy miałem tylko aneks z podanym kwotowym rabatem na abonament, bez wyszczególnienia konkretnych miesięcznych opłat. Co za tym idzie, w razie ewentualnej podwyżki abonamentu Prestiżowy HD+ to będzie mnie ona dotyczyć :(

 

ps.

Jeśli ostatni rachunek (dowód wpłaty) z konkurencyjnej telewizji jest datowany na 20 stycznia, to mogę skorzystać z odpowiedniej promocji do ~20 kwietnia? O ile oczywiście będzie ona tak długo obowiązywała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek musi być datowany do trzech miesięcy wstecz,taką otrzymałem informację,ale liczy się też podpisana umowa,czyli w tym wypadku, tzn. do 20 kwietnia,zachowuje ważność.Też chciałbym podpisać taką umowę jak najpóźniej,ale boję się,że mogą wycofać tę promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, jak obejsc tą promocje jezeli nie jest sie w zadnej innej telewizji cyfrowej? Mialem pakiet prestizowy hd, ale warunki przedluznia byly tragiczne, wczesniej placilem cos kolo 105zł średniomiesiecznie, teraz zaproponowali mi 135zł przez 12 ms a potem ostatni miesiac pelna oplata 168zł + cos tam za dekoder pvr hd, wiec po prostu tragedia, slyszalem gdzies ze mozna do jakiejs telewizji umowe podpisac iw ciagu 14 dni wypowiedziec bez konsekwencji , wtedy dostaje sie chyba w punkcie rachunek 1,22zł za cos tama aktywacje czy cos takiego, sprzet i wszystko sie oddaje, placi tylko ten 1,22zł i mozna przystepowac do promocji w cyfrze, kojarzy ktos taki patent? i drugie pytanie ile jeszcze moze trwac ta promocje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tommyusa, jak podpiszesz nową umowę u innego operatora, to do czasu otrzymania pierwszej faktury, trochę czasu minie. Heh, zawsze możesz zrobić przelew internetowy do znajomego tytułując go jako 'inna platforma', wydrukować go i formalność załatwiona. Nie praktykowałem, ale jedyne szybkie rozwiązanie, jakie przyszło mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv Bardzo proszę o odpowiedź na poniższe pytania :

 

1) Ile kosztuje wynajem Pace PVR w promocji dla abonentów innych tv?

2) Jeżeli podpisze umowę w marcu to miesiąc w którym podpisałem umowę jest za free i umowa liczy się dopiero od 1 kwietnia?

3) Pierwsze 3 miesiące są za darmo wszystkie pakiety(cały Prestiż?) czy tylko to co wybraliśmy przy podpisywaniu umowy? I te 3 miesiące są liczone dopiero od 1 kwietnia?

 

Z góry dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czuję się wywołany do tablicy :mrgreen:

 

1) 13 miesięcy po 15 zł potem 20 zł

2) Tak

3) 3 mies liczone od kwietnia, tylko pakiet który wybrałeś

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na wstepie chcialbym sie przywitac.

Kiedys bylem klientem Cyfry. po kilku latach zrezygnowalem ze wzgledu na wyjazd za granice. Bylem zadowolony z cyfry, i teraz chcialbym kupic jescze raz. przegladalem strone cyfry i wybralbym pakiet Kompakt. Nie zalezy mi na HD.

Obecie zostal mi z poprzedniej umowy dekoder Pioneer BCT1330, antena, karta abonenta (byly zmiany wiec dali mi druga karte)

Chcialbym rozdzielic cyfre na dwa tv, wiec wykorzystalbym ten sprzet co mam + wzialbym nowy dekoder za 1zł z nowym pakietem KOMPAKT. do tego chcialbym dokupic spliter z allegro, taki za 130zł z mozliwoscia podlaczenia max 4tv.

oraz podw.konwerter.

Teraz mam pytanko do was koledzy.

Na stronie C+ jest info,jesli wezme przez neta to zaplace 35zl przez 22 m-ce.

Czy jest tez w tym promocja 3 miesiace gratis?

Czy jesli wezme dekoder Mediasat wyglada identycznie jak moj Pionek, czy to bedzie wszystko dzialac przez ten spliter?

Czy pod nazwa Mediasat moga byc inne nazwy np Pioneer, Thomson?

Czy w przyszlosci jak bede chcial zmienic na cyfre HD, to spliter bedzie uzyteczny,czy musze kupic spliter juz pod HD?

 

Zalezy mi na tym, zeby to chodzilo bezproblemowo.

Bede wdzieczny za kazda odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za szybka odpowiedz.

mam jeszce jedno pytanko. Czy jest jakas roznica w odbiorze, funkcjach, nie zawodnosci miedzy pioneerem,thpomsonem, kenwoodem?czy jesli nie bedzie tego mediasat w sprzedazy to jaki wziac inny dekoder za zlotowke? zeby dobrze wspolpracowal ze spliterem. ma to slozyc tylko do ogladania tv.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...