Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oto cytat z regulaminu tej akcji:

1. Prawo do wzięcia udziału w Akcji Promocyjnej ma każda osoba fizyczna i prawna, która spełni

jeden – a) lub B) - z poniżej określonych warunków:

a) - na dzień 31 sierpnia 2007 roku jest abonentem CANAL + Cyfrowy Spółki z o.o. i przyczyni

się w tym okresie do zwiększenia liczby abonentów CANAL + Cyfrowy Spółki z o.o. poprzez

zachęcenie jednej osoby fizycznej lub prawnej do zawarcia umowy o abonament CYFRY+,

- nie posiada zadłużenia z tytułu opłat abonamentowych w trakcie trwania Akcji Promocyjnej,

Osoba taka zwana jest dalej w treści niniejszego Regulaminu „Abonentem Wprowadzającym”

B) została zachęcona przez abonenta CANAL + Cyfrowy Spółki z o.o. do zawarcia, oraz

zawarła w okresie wskazanym w ustępie 4 artykułu 1 niniejszego Regulaminu, umowę o

abonament CYFRY+ obejmującą Pakiet Prestiżowy, Komfortowy lub Podstawowy.

Osoba taka zwana jest dalej w treści niniejszego Regulaminu „Abonentem Wprowadzonym”

i z tego wynika ze trza wprowadzic inna osobe a nie siebie samego. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto cytat z regulaminu tej akcji:

1. Prawo do wzięcia udziału w Akcji Promocyjnej ma każda osoba fizyczna i prawna, która spełni

jeden – a) lub B) - z poniżej określonych warunków:

a) - na dzień 31 sierpnia 2007 roku jest abonentem CANAL + Cyfrowy Spółki z o.o. i przyczyni

się w tym okresie do zwiększenia liczby abonentów CANAL + Cyfrowy Spółki z o.o. poprzez

zachęcenie jednej osoby fizycznej lub prawnej do zawarcia umowy o abonament CYFRY+,

- nie posiada zadłużenia z tytułu opłat abonamentowych w trakcie trwania Akcji Promocyjnej,

Osoba taka zwana jest dalej w treści niniejszego Regulaminu „Abonentem Wprowadzającym”

B) została zachęcona przez abonenta CANAL + Cyfrowy Spółki z o.o. do zawarcia, oraz

zawarła w okresie wskazanym w ustępie 4 artykułu 1 niniejszego Regulaminu, umowę o

abonament CYFRY+ obejmującą Pakiet Prestiżowy, Komfortowy lub Podstawowy.

Osoba taka zwana jest dalej w treści niniejszego Regulaminu „Abonentem Wprowadzonym”

i z tego wynika ze trza wprowadzic inna osobe a nie siebie samego. pozdro

 

 

Kolega sie jednak myli.

 

Dziś dostałem wiążąca informację z Cyfry:

Oto treść"

Szanowny Panie Andrzeju,

 

dziękuję za korespondencję. Odpowiadając na e-mail, uprzejmie potwierdzam, że w ramach Akcji Promocyjnej

"MGM" może być Pan zarówno Abonentem Wprowadzającym, jak i Abonentem Wprowadzonym. Wiąże się to z zawarciem

drugiej umowy. Zgodę na podpisanie przez Abonenta kolejnej umowy wydaje CYFRA+. W tej sprawie należy się

skontaktować z dystrybutorem CYFRY+.

 

Uprzejmie wyjaśniam, że Abonent Wprowadzający, spełniający warunki opisane w Regulaminie Akcji Promocyjnej

"MGM" będzie miał prawo do promocji w postaci:

- obniżenia miesięcznej Opłaty Abonamentowej do łącznej kwoty 1 złotego - za odbierany Pakiet lub Pakiet i

Opcje za miesiące listopad i grudzień 2007 roku.

Abonent Wprowadzony, spełniający warunki opisane w Regulaminie będzie miał prawo do promocji przez okres

pierwszych 5 pełnych miesięcy kalendarzowych obowiązywania umowy o abonament w postaci rabatu w wysokości 20

złotych na Ratę Miesięczną za wybrany Pakiet Prestiżowy, Komfortowy lub Podstawowy.

 

Ufam, że przekazane informacje okażą się pomocne.

 

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

 

 

Jak ktoś jeszcze ma wątpliwości niech wyśle maila do cyfry.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby po co miałbym teraz wypowiadać umowę skoro jako wprowadzający będę miał abo np. prestiżowy za listopad i grudzień za free?

 

czyli polecam siebie samego teraz - kupuje nowy abo w pazdzierniku- przez pazdzierni , listopad i grudzień płace 2 abo( w tym stary przez listopad i grudzień za 1zł) i dopiero np. pod koniec listopada wypowiadam umowe starego abo. Stary abo mam więc do 31 grudnia.

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już o tym myślałem, z tą tylko różnicą, że chciałem umowę podpisać na ojca. :wink:

Jak na mój gust powinno się udać, tylko nie wysyłaj wypowiedzenia w listopadzie tylko w grudniu, bo goście z Cyfry+ mogą chcieć zastosować paragraf o abonencie na wypowiedzeniu i z rabatu grudniowego nici. A tak skasują cię za grudzień (1,-) i wtedy pisemko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jezeli wypowiesz umowe ta ktora teraz masz nie bedziesz mogl wziasc w tym udzialu- tam jest tez taki zapis- ze nie moze brac udzialu abonent ktory ma dlug na rzecz operatora lub jest w okresie wypowiedzenia.pozdro

 

nie wiem gdzie Ty widzisz zapis dotyczacy zakazu brania udziału w okresie wypowiedzenia.W regulaminie tego nie widzę. Mozesz wskazać konkretny art.paragraf? na temat zadłuzenia a i owszem jest.

 

Art. 2 pkt. 1 i pk.2 szczególowo mówia kto nie może brac udziału.

Gdzie jest ten zapis o okresie wypowiedzenia??

 

 

Ja już o tym myślałem, z tą tylko różnicą, że chciałem umowę podpisać na ojca. :wink:

Jak na mój gust powinno się udać, tylko nie wysyłaj wypowiedzenia w listopadzie tylko w grudniu, bo goście z Cyfry+ mogą chcieć zastosować paragraf o abonencie na wypowiedzeniu i z rabatu grudniowego nici. A tak skasują cię za grudzień (1,-) i wtedy pisemko. :wink:

 

nie da rady tak. Zmieniam pakiet w listopadzie na prestizowy i mam go przez listopad i grudzień za zeta. Gdybym złozył wypowiedzenie w grudniu to umowa wygasnie mi dopiero 31 stycznia i jeden miech zapłace za prestizowy. Muszę więc wypowiedzonko zrobic w grudniu. :D

Natomiast co do paragrafu o abonencie na wypowiedzeniu to napisałem post wyzej.Chyba że coś przeoczyłem.

 

 

 

Uważaj żebyś nie przekombinował.

Moim zdaniem, skoro umowę masz do grudnia lepiej poczekać do grudnia wtedy będą lepsze promocje.

 

lepsza???? wątpie. tu mam prawie 3 miechy prestiżowego za free a nastepnie przy umowie na 12 mechów nowego abo np. podstawowego zniżkę 20 zł przez 5 miechów czyli zapłace przez 5 miechów 18 zeta a przez 7 kolejnych 38zeta. Watpie żeby było cos lepszego

 

Edycja RafiX: Połączyłem trzy posty. Korzystaj z funkcji "Zmień" jak chcesz coś dopisać do posta a jeszcze nikt nie zdążył odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 m-ce free = 25% zniżki przez 12 m-cy które minimum Ci zaproponują za prestiż jakbyś chciał odejść. Poza tym przez 2 lub 3 m-ce będziesz płacił drugi abonament za podstawowy więc te 100zł które chcesz zyskać w przyszłym roku to stracisz w tym roku. I odwrotnie, jak będziesz chciał zyskać w tym roku to stracisz w przyszłym. Wg mnie zysk netto wyniesie góra 22zł. Czy to jest warte całego tego zamieszania? Wg mnie w grudniu będą korzystniejsze promocje, oprócz zniżek może jakiś tuner za pół darmo, ale na pewno będą to promocje PROSTSZE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...