Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam wypowiedzianą umowę do końca stycznia i raczej nie przedłużę na obecnych warunkach. Czy mogę wziąć nową umowę na siebie? I czy jeśli złożę zamówienie przez internet 31 grudnia, a konsultant zadzwoni po nowym roku to załapię się na obecne promocje, a umowa będzie od stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, tak naprawdę to pisanie dziś, jakie promocje będą obowiązywały po 31 grudnia to wróżenie z fusów. Oferta, jaka będzie obowązywała po 1 stycznia będzie zależała przede wszystkim od strategii firmy, działań konkurencji, kursów walut i wielu innych czynnikiów, które dziś nie są do przewidzenia. Zmiana podatku VAT też będzie miała wpływ na strategię, bo przecież bierzemy zmiane VAT-u na siebie. Dlatego proponuję, abyśmy przestali pisać co będzie po 31 grudnia. Na dziś jest jedna pewna wiadomość: Tylko w dniu jutrzejszym (31 grudnia 2010) będą jeszcze obowiązywały promocje, które dla nowych abonentów będą najbardziej korzystne. Kto spóźni się z podpisaniem umowy, po 31 grudnia dostanie GORSZE warunki. Uważam, że należy się spieszyć, bo przyszły rok nie będzie rozpieszczał w promocje, a obecne są naprawdę fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy się śpieszyć bo to nie jest przymus żeby podpisywać umowę.Obecne oferty nie są takie kolorowe.Wolałbym promocje dawny komfortowy z C+ w stałej cenie na cały okres umowy tak jak to było w zeszłym roku.Wtedy przedłużyłbym umowę w ciemno a tak żegnam się z cyferką pod koniec stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy się śpieszyć bo to nie jest przymus żeby podpisywać umowę.Obecne oferty nie są takie kolorowe.Wolałbym promocje dawny komfortowy z C+ w stałej cenie na cały okres umowy tak jak to było w zeszłym roku.Wtedy przedłużyłbym umowę w ciemno a tak żegnam się z cyferką pod koniec stycznia.

 

Nikt nie powiedział, że promocje muszą bvć takie same, bardziej lub mniej kolorowe czy takie same jak w ub. roku. Oczywiście można nie podpisać umowy, zrobić babci na złość i odmrozić sobie uszy :wink: .Dziś jest ostatni dzień możliwości zakupu na warunkach promocji świątecznej. Po 1 stycznia oferta z pewnościę nie będzie tak atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może

Nikt nie powiedział, że promocje muszą bvć takie same, bardziej lub mniej kolorowe czy takie same jak w ub. roku. Oczywiście można nie podpisać umowy, zrobić babci na złość i odmrozić sobie uszy .Dziś jest ostatni dzień możliwości zakupu na warunkach promocji świątecznej. Po 1 stycznia oferta z pewnościę nie będzie tak atrakcyjna.

Może właśnie będą lepsze:)

Sąsiad w zeszłym roku podpisywał na początku stycznia i dostał, to samo co ja "obecny Optimum HD+ C+HD" + Fimbox za free na cały czas trwania umowy. Dlaczego nie podpisanie uważasz, że jest, to zrobienie babci na złość "czytać sobie"? Wolny kraj i wolny wybór, a określenie kogoś, że nie podpisał umowy właśnie z C+, to jego wybór, który należy uszanować. Może nie chcę akurat płacić za coś, co u konkurencji jest taniej? Miałem C+ od 1997, pózniej Cyfre+. Teraz mam do końca stycznia C+, a od 26.12 "n" i jakoś nie narzekam . Jak będzie mi zależeć wezmę sam Mulipakiet. Każdy z nas wybrał jakąś platformę z jakiegoś powodu. Programy, kasa, sprzęt, ale nadal jest, to indywidualny wybór i nikomu do tego, co ma ktoś inny. Może akurat Ty masz Cyfrę Prestiż HD, a ja za, to mam lepszy samochód. Nasteępny będzie miał lepszy dom niż mój i tak można, to ciągnąć w kółko. Dlaczego na forum są tylko ciągłe narzekania jak, to dana platforma jest zła, a moja jest lepsza, a "Ty " co masz za programy w swojej. I tak w kółko Macieju. Szczęsliwego Roku :D Dużo zdrowia i żebyście "my" mieli wszystkie programy Świata na jednej "NASZEJ" platformie i żebyśmy mieli czas, to wszystko oglądać :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad pewnie dostał takie warunki jak opisujesz, ale pamiętaj, że w grudniu 2009 oferta była minimalnie lepsza niż w stycznu 2010. Były telewizory i inne świąteczne atrakcje. Wybór oczywiście jest wolny, nikomu nic nie narzucam.Szanuję wybór każdego podobnie jak Ty. Uważam, że każdy podejmuje samodzielnie decyzję. Troszkę źle mnie zrozumiałeś:-( Namawiam tylko osoby chcące podpisać umowę na CYFRĘ+ do zrobienia tego dziś, a nie w przyszłym tygodniu, bo warunki będą prawdopodobnie mniej atrakcyjne.

A wszystkie programy Świata: Mam nadzieję, że już wkrótce na antenie CYFRY+ ;-)

Również życzę wszystkiego najlepszego w 2011 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dopiszę się na temat tej promocji. Uważam, że wcale nie jest taka zła. Biorąc optimum hd + multoroom mozna kupić dwa philipsy hd (200zł z aktywacją - cena z początku grudnia) i do tego dobrać jeszcze moduł HD (49zł). Ja akurat mam swoj dekoder hd i tależ, multiroomu na razie nie potrzebuje wiec sprzedałem te dekodery i moduł na allegro (łącznie za 1350zł - było to na początku grudnia, teraz te philipsy troche potaniały na allegro), łatwo wyliczyć że średni miesieczny abonament na optimum hd wynosić bedzie 27,5zł przez całą umowę 25 meisiecy. Podsumowując mysle ze to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. miesiac za darmo , 9 kolejnych 43,5zł, 16 miesiecy 86zł; sprzęt 200zł dekodery z aktywacją, 49zł moduł.

Zysk na czysto z dekoderów i karty to 1350 - 249zł koszt zakupu = 1101zł

Abonament za umowę: 1767zł

(1767-1101)/25= 26,64 (+ chyba grudzien gratis).

Karta to nie dekoder wiec sie nalezy - np z tego tytułu że moj odbiornik nie ma wejscia na ta ich karte ;) No wiadomo że ma ale minejsza z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...