Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@frantic85, zgodnie z regulaminem można dolaczać pojedyncze kanały HD, te które wymienia regulamin, jest tam tez Eurosport HD i 2xEurosport HD. Podobnie jak istnieją tam pakiety z "plusem" choć niektórzy ludzie myslą że już się z nich wycofali. Po prostu nie wszystko jest eksponowane w reklamówkach, po niektóre rzeczy trzeba sięgnąć do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystko jak do tej pory, czyli nie można obnizyć pakietu w okresie minimalnym i dekoder HD można kupić lub wynająć tylko przy zakupie pakietu z HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfratv, a jeśli wezmę Kompakt HD na 19 mies., potem za miesiąc podniosę do Optimum HD to rozumiem że tak można (ilość miesięcy rabatowych wydłuży się o dwa?). Ale jakbym chciał po kolejnym miesiącu (lub kilku miesiącach np. po skończeniu się rabatu) z powrotem do Kompakt HD to czy da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@lukas876

 

Tak dokładnie jak mówisz dzwonisz do Cyfry+ ugadujesz sprzęt i umowę odbierasz w skazanym przy rozmowie punkcie C+

 

@ Soulfly

 

Nie minimum jedna opcja HD lub pakietowo Kompakt HD najniższy pakiet z HD

1 zł Sagem SD

@ Rzepcio

 

Dekoder kurier da

Antenę kupujesz sam

 

@ lukas70

 

Okres minimalny czyli okres umowy na dziś jest to 19 mies dla nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak do tej pory, czyli nie można obnizyć pakietu w okresie minimalnym i dekoder HD można kupić lub wynająć tylko przy zakupie pakietu z HD :D

Hmm to czemu w konfiguratorze pakietów jak wezme Optimum to mam do wyboru tylko dekodery hd

w tym i Philipsa hd na wlasność a żadnego SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proszę, czytajcie stronę wcześniej, wydłużenie umowy daje tylko niższą cenę za dekoder HD i Multiroom za 1 zł / mies, okresy rabatowe bez zmian :mrgreen:

 

Dodam jeszcze, że dekodery Pace DSR 2221 i Thomson SD kosztują teraz 49 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak takie warunki to ja nie przedłużam umowy tylko przechodzę na czas nieokreślony :) Tylko aby nie płacić dzierżawy za tego nieszczęsnego Phila HD będę go musiał chyba wykupić. Tunek mi odpowiada, tylko żeby jeszcze cena zjechała z 249zł chociaż do tej jak dla nowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dłuższego okresu rabatowania przy umowie na 25 miesięcy. Pozostaje bez zmian czyli

Umowa na 25 miesięcy:

11 miesięcy 50% - Prestiż HD

9 miesięcy 50% - Optimum HD

7 miesięcy 50% - Kompakt HD

 

Jedynym plusem umowy na 25 miesięcy jest multiroom za 1zł/miesiąc i dekoder HD za 99zł (już z aktywacją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie przepraszam za to ale chia łbym na dniach zamowic cyferkę

Wszystko jak do tej pory, czyli nie można obnizyć pakietu w okresie minimalnym i dekoder HD można kupić lub wynająć tylko przy zakupie pakietu z HD :D

Hmm to czemu w konfiguratorze pakietów jak wezme Optimum to mam do wyboru tylko dekodery hd

w tym i Philipsa hd na wlasność a żadnego SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie taka promocja to żadna promocja w porównaniu do konkurencji... liczyłem choćby na opcje hd za free;-) ku mojemu zaskoczeniu bylem wczoraj w dwóch znajomych punktach cyfry i w każdym punkcie dowiedziałem się że cyfra się nawet sprzedaje... jeszcze trochę i faktycznie zacznę wierzyć że w Polsce żyje się coraz lepiej;-) jest szansa że coś się zmieni jeszcze??? umowa na 25 miesięcy to samobójstwo bo w przypadku mega promocji nawet np za rok, czy w ciagu roku, to nie pozostanie nam nic innego jak ściskać zęby ze złości i płacić.... pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie uwazam ze dla kogos takiego jak ja kto chce miecpodstawowe kanaly z lekkim dodatkiem to oferta jest najlepsza na rynku(oczywiscie w zeszlym roku byla lepsza),bojak juz ktos pisal pakiet Kompakt wychodzi srednio miesiecznie 33,85 ,natomiast w n-ce trzeba placic 48 zl(wiecej kanalow i hd ale ja chwilowo hd nie odbieram wiec nie potrzebuje, a polsat ma chyba 39 zl 6-m-cyza free ale umowa na 29 (!) miesiecy to masakra a i programy polsatu jakos mnie nie pprzyciagaja moze za wyjatkiem polsat sport)

 

Mam pytanie jeszcze -czy jak zamowie przez neta a odbiore w aps-ie to ten sprzedawca ma chcociaz cos z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...