Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cokolwiek? Przecież obecna oferta jest bardzo dobra. Przypominam, że w ubiegłym roku niekoniecznie opłacało sie wyczekiwać. W tym roku raczej nie spodziewałbym się promocji lepszych niż ubiegłoroczne.

 

kolego, mam nadzieję, że to był żart, bo ja w zeszłym roku poczekałem i dostałem podstawowy 50% przez 9 m-cy, hbo 3 m free, canal+ 4 m free (później blkr i op.48h), pace pvr 5000 Gb free, 5xHDfree umowa 13 m. Teraz też czekam do listopada/grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario i rado

Promocja a dostanie za bezcen to dwie różne sprawy. Optimum HD może i w okolicach 50zł, ale Canal+ gratis?

To tak jakbyście żądali od N, że na gwiazdkę da nfilm i filmboxy (liczę te 2 opcje, bo jednak samego Canal+ do nfilm nie da się porównać) gratis do pakietu za 54zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od polityki zarządu. Czasem warto dac za bezcen i nałapać wielu nowych klientów a później znacznie łatwiej takiego klienta utrzymać niz walczyć o nowego. Co do mnie - widząc co się dzieje nie spodziewam sie promocji porównywalnych z ostatnimi latami aczkolwiek powinny byc znacznie lepsze niz obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie masz racji, że później łatwiej takiego klienta zatrzymać, bo zbyt łatwo - jak widać zresztą na forum - ludzie się przyzwyczajają do 50% rabatu, Canal+ gratis i potem co roku tego oczekują na zasadzie "daj dłoń...". Z moich doświadczeń wynika, że o wiele mniej marudzą (co może dziwić) abonenci z dłuższym stażem niż rok. Ci, co podpisali rok-dwa temu umowy chyba jeszcze nie do końca rozumieją, że podobna oferta konkurencji, załóżmy pakiet Optimum to odpowiednik w Polsacie - Familijny Relax Mix i pakiet N za 54 (zakładając, że komuś nie zależy na HD, a na pakietach tematycznych). Oczekując, że ów pakiet co roku będzie z 50% upustem i dodatkowo jeszcze opcja premium bezpłatnie na całą umowę, można się srogo zawieść. To tak jakby tego typu [beep]iacze poszli do N i Polsatu, że do ich pakietów za 54 i 57,80 chcą HBO gratis, bo nie podpiszą umowy - i to opcja premium, i to opcja premium, bo nFilm do takowych nie zaliczam. Oczywiście z racji tego, że bardzo łatwo się do czegoś przyzwyczaić i potem tego wymagać bo "tak było rok/dwa temu", będzie z takimi stałymi abonentami problem. Ale gdyby z podobnymi żądaniami, o których pisałem wyżej, poszli do konkurencji, to by zostali wyśmiani. I taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku czytamy te same opinie, ze lepszej promocji na listopad/grudzien nie bedzie, a potem okazuje sie to nieprawda i na okres listopad-swieta sa promocje 50% na pakiety i do 5 mscy HBO i C+ gratis. Nie sadze, aby w tym roku bylo inaczej. Byc moze nie beda juz rozdawac TV za 1 PLN, ale 50% upusty na pakiety prawdopodobnie beda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko będą promocje jak zawsze. Jakoś dotychczas ani cyfra ani polsat nie miały strat z tego tytułu i w rozliczeniu rocznym osiągały niezłe zyski. Nie wierzę by nagle zmienili politykę. Żaden klient to żaden zysk, a na kliencie z 50% rabatem chociaż mniej, ale zawsze coś tam można zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będzie lepsza 8)

 

Na razie mamy promocję z umowami na 19 miesięcy :D Na koniec roku będzie dłuższy okres rabatu 50% ale kosztem dłuższej umowy na 25 miesięcy :D O umowach na 13 mies i rabatach przez 12 można zapomnieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dadzą umowy na 25 m-cy to pewnie między czasie zmieni się regulamin i będzie można wypowiedzieć umowy. Jeśli chodzi o promocje świąteczne to C+ strzeliłaby sobie w kolano, gdyby nie zrobiła świątecznej promocji. Podejrzewam, że najwięcej tutaj mącą i straszą Ci, którym umowy pokończyły się w październiku i musieli je po przedłużać na lipnych warunkach. Jeśli komuś umowa kończy się w grudniu lub styczniu maja komfortową sytuację, ponieważ zawsze mogą wziąć nową umowę, jeśli oferta przedłużeniowa będzie słaba. Ja czekam na świąteczną ofertę, a z cyfrą jestem od kilku dobrych lat. Czasy kiedy C+ była droga i robiła klienta w jajo, a canal+ był ekskluzywnym kanałem już nie wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv A czy wiadomo może czy świąteczne promocje będą dopiero od grudnia czy może też już od połowy lub nawet początku listopada? Chciałbym wziąć Cyfrę+ już w listopadzie ze względu na mecz Barcelona-Real :D , ale nie chcę również przegapić najlepszej promocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv A czy wiadomo może czy świąteczne promocje będą dopiero od grudnia czy może też już od połowy lub nawet początku listopada? Chciałbym wziąć Cyfrę+ już w listopadzie ze względu na mecz Barcelona-Real :D , ale nie chcę również przegapić najlepszej promocji...

 

Jeśli z powodu jednego meczu miałbyś podpisać umowę na dużo gorszych warunkach niż w grudniu to chyba lepiej nie ryzykować i odpuścić.

Przecież to tylko jeden mecz więc zawsze możesz obejrzeć go w jakiejś knajpie lub w domu na komputerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci Bardzo sie wycwanili i chca tylko umowy na 13 miesiecy i do tego rabaty 50% na caly okres pozniej trudno Cyfrze jest sprzedac produkt gdy jest tylko np. 20% rabatu bo dla klientow to zadna promocja ;] ... na swieta wielkanocne tez mysleli klienci ze cyfra da super mega promocje i co i sie zawiedli ... takze cyfra pomalu tez bedzie musiala sie wycwaniaczyc w jaki sposob ano w taki ze w tym roku na swieta nie bdzie juz takich promocji jak dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dilerek

 

Piszesz, że nie będzie już takich promocji na Święta jak w latach poprzednich? Więc na 99% nie będzie też już takich wyników sprzedaży CYFRY+ na Święta jak w latach poprzednich bo każdy kij ma dwa końce, proste. Zachowujesz się tak jakby każdy abonent był skazany na tego operatora.

 

Ja na przykład moją umowę przedłużyłem w grudniu 2009 roku o kolejne 18 miesięcy. Czas trwania i okres zakończenia mojej umowy jest bardzo słaby, ale warto było ją przedłużyć na takich warunkach gdyż dzięki temu przez całą umowę płacę tylko 29zł/m-c za pakiet PODSTAWOWY+ z opcją CANAL+. Precyzując, przy aktualnych cenach płacę tylko 37,28% kwoty standardowego abonamentu czyli moja obecna zniżka wynosi 62,72%. Dodatkowo przy przedłużeniu umowy pozwolono mi wziąć na własność nowy dekoder PACE 2221, który od razu sprzedałem, zarabiając na nim ponad 100zł netto.

 

Reasumując, już w tej chwili wiem o tym, że od 1 lipca 2011 roku rozstanę się z CYFRĄ+ ponieważ w wakacje na pewno nie zaproponują mi oferty zbliżonej do mojej obecnej. Co więcej, doskonale o tym wiedziałem już w trakcie przedłużenia swojej umowy w grudniu 2009 roku. Tylko, że wiedziałem i nadal wiem także o tym, że to operator jest dla klientów, a nie abonenci dla niego. I tylko od CYFRY+, a także jej strategii zależy czy kiedykolwiek do nich wrócę.

 

ps.Między innymi z tego właśnie powodu zawsze korzystam z tunera wyposażonego w złącze na moduł dostępu warunkowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jestem w takiej sytuacji jak Ty.

 

Podpisałem umowę z Cyfrą+ w grudniu 2008: Podstawowy+ za 20zł/21,50zł przez 11 z 13 m-cy (bo bon Sodexcho miałem :smile: ) oraz Canal+ przez 12 m-cy GRATIS !!!

 

W grudniu 2009 zadzwoniono do mnie i dano mi Podstawowy+ (Kompakt) za 29zł przez 18 m-cy do 30/06/2011 oraz Canal+ prze 18 m-cy GRATIS !!! A ostatni (13) miesiąc umowy się "skasował" - teraz tak nie ma.

 

Też planuję rozwiązać umowę, bo obserwując promocje Cyfry+ nic dobrego nas nie czeka za pół roku :(.

Wezmę Multipakiet może z Orange Sport ( jeśli nie będzie tego kanału np. w CP :P ) - zobaczymy co przyniesie przetarg drewnianej ligi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...