Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co piszecie jest przerazajace :!: Po co Wam te zlomy jeszcze :?: Nie rozumiem :oops: Tak ma wygladac postep technologiczny w Polsce :?: Juz sie nie dziwie,ze Cyfra tak opozniala wejscie HD na rynek :roll: Gdyby nie N-ka dalej byloby sredniowiecze :evil:

 

Szczerze mówiąc, to ja nie widzę większej różnicy między tym dekoderem za 49zł, a 289zł, a już na pewno nie jest to taka różnica, za którą chciałbym zapłacić 240zł więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie jest przerazajace :!: Po co Wam te zlomy jeszcze :?: Nie rozumiem :oops:

 

Jak nie masz TV pod HD, to po co ci dekoder za 699 zł? :shock: Różnica w odbiorze kanałów SD na dekoderze za 289 a 49 zł jest praktycznie żadna. Chyba zapomniałeś, że HD TV to nie tylko dekoder, ale przede wszystkim TV za np. 2000 zł. Postęp techniczny rozwija się przede wszystkim w naszych portfelach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczego nie zapomnialem.Pamietam natomiast o tym,ze Ci co tu pisza w zdecydowanej przewadze sa juz abonentami Cyfry,wiec maja juz dekodery.Nie rozumiem wiec checi kupowania nastepnego,takiego samego.Owszem mozna sprzedac dla edukatorow z zyskiem stu,czy dwustu zlotowym.Ale ten rynek tez jest juz niemal nasycony,zwlaszcza ze wlasnie tam potrzeba juz nowoczesniejszych sprzetow.Zaroku na wieksza skale nie da sie zrobic,bo trzeba by bylo podpisac cala mase umow,a kto je pozniej oplaci :lol: TV HD Ready jest juz tez w domach calkiem sporo i nie bardzo sobie wyobrazam,by ktos kupowal je tylko pod konsole,albo co gorsza pod kablowki.

Nie traktujcie tego jako prowokacje...-ale uwazam,ze te sprzety powinny byc juz sukcesywnie wycofywane z rynku,a nie dalej popychane do abonentow.Ile lat jeszcze mozna sprzedawac ten sam badziew?Nie wiem kto jeszce uzytkuje np pierwsze tel komorkowe wazace po kilka kg...A minelo mniej wiecej tyle samo lat od wejscia na rynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między telefonami zwanymi Cegłami a dzisiejszymi jest OGROMNA, czego nie można powiedzieć, o dekoderze za 289zł w stosunku do tego za 49zł :P

 

Tak szczerze powiedziawszy, to nie ma nawet większej różnicy dla zwykłego telewidza między dekoderami C+ czy CP a Nboxem, który nie ma/nie miał tak podstawowych funkcji jak do niedawna sortowanie kanałów, czy ciągle obecny brak samodzielnego szukania kanałów FTA. To tyle w kwestii postępów technologicznych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderach tez roznica jest potezna,a porownujac tylko te z oferty Cyfry spora.Tylko ze tu jak ktos juz wspomnial jest inny problem-telewizor...Jednakze w telefonach tez te zbajerowane korzystaja np z netu,za ktory trzeba dodatkowo placic.Do samej funkcji rozmowy wystarcza nawet cegly,wiec dla zwyklego abonenta tez nie ma roznicy jaki telefon posiada(oczywiscie bez wspomnianej skrajnosci).Do dzisiaj starsi abonenci korzystaja czesto z Nokii3310,lub nawet 5110 i idac tym tokiem myslenia tez spelniaja swoja glowna funkcje bardzo dobrze.Tak samo jest z tunerami-mniej wtajemniczeni i ci mniej zasobni w potfelu korzystaja nadal z"dobrodziejstw"z oferty Cyfry.Mnie przerazila chec nabywania tych tunerow przez osoby posiadajace juz taki sprzet.Dla nowych abo to zupelnie inny temat,ale mniejsza o to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo n-ka bedzie miala VOD i cyfra tak samo
akurat N ma już VoD :!: i jak tak N będzie robiła krok w przód to Cyfra zostanie zostanie z tuły i ludzie będą szli do N. Nie wiedziałeś o tym, że N ma VoD :?:

 

Co mnie obchodzi N :?::?: OBCHODZI mnie tylko cyfra bo jestem jej abonentem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tanio troche - tylko niewiem czy ta cena sie nie zmieni na przykald po miesiacu ale zdaje sie, ze wczesniej nie mozna bylo dokupic C+ majac tylko pakiet podstawowy

 

Edycja pitter: wycięty zbędny cytat. Jeśli odpowiadasz na jakiś post, bezpośrednio pod nim, cytowanie jest niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dzwonila do mnie babka z Cyfry+, i mowi mi ze ma dla mnie oferte,mam obecnie pakiet tematyczny i C+ place 56zl miesiecznie umowa konczy mi sie w lutym 2008, zaproponowala mi ze wlacza mi pakiet komfortowy od dzisiaj i te ostatnie dni lipca bede mial za darmo a od sierpnia do grudnia zaplace za to 2 zl wiecej czyli 58zl, a od grudnia 5 zl wiecej. Kazalem jej zadzwonic pozniej i mowila ze zadzwoni o 21 i rzacej sie na to zgodze, co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dzwonila do mnie babka z Cyfry+, i mowi mi ze ma dla mnie oferte,mam obecnie pakiet tematyczny i C+ place 56zl miesiecznie umowa konczy mi sie w lutym 2008, zaproponowala mi ze wlacza mi pakiet komfortowy od dzisiaj i te ostatnie dni lipca bede mial za darmo a od sierpnia do grudnia zaplace za to 2 zl wiecej czyli 58zl, a od grudnia 5 zl wiecej. Kazalem jej zadzwonic pozniej i mowila ze zadzwoni o 21 i rzacej sie na to zgodze, co o tym myslicie?

 

 

Moim zdaniem opłaca się :D

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...